Popüler Konu LenaG ile MasterFit

@TemelinSafinazi Beth18 Beth18 ZincirKirma ZincirKirma
Kızlar sadece üçünüzün menüsü yok ?
Umarım kaçamak yapmamışsınızdır . 🙏🏻
Bekliyorum hadi sizde yazın bakalım ne yaptınız?
⏳:kahve:
Salgina yakalandım kızlar dua edin biran önce atlatayım.
83.05 kilom tartildim .
Daha çok verdim ama akşam kötü olduğumdan geç saatte ballı sütler meyveler yiyince sabah böyle ciktim ama cumaya kadar daha iyi olur diye umuyorum :)

Diyetten ziyade sağlıklı beslenme olduğu için devam ediyorum .

Günaydın kızlar ben erken uyuyup erken uyananlardan ne çok muhabbet olmus masalahhh
Şu bulgur kahretsin ki benide artı yapıyor 🤔cok da severim
Artık kendimi dinliyorum akşam yediğim yoğurt bile gaz ve şişkinlik yapıyor dün kahvaltıda yediğim çeyrek simit aşırı şişkinlik yaptı anladım ki artık gulutene karşı hassasiyetim var ve bundan sonra daha dikkatli beslenme yapacağım

Biraz uzun yazdım ama ben menü eleştirme konuları hoşuma gidiyor çünkü birbirimizi bilmediği diğer şahsın bildiği bir şey vardır onu öğreniyoruz şahsen faydalı oluyor zaten gurup daki herkez bu konuda çok çok anlayışlı kimse kimseye darilamaca gucenmece yapmıyor ne guzel🤩🤩🤩🤩ayy Sabah sabah çenem düştü kahvemi yapayım ben yürüyüş öncesi bi kahve içeyim gelince tartilirim artik

Yemek yerken aklıma sen geliyon :KK22:
Çok tatlı bir öğretmen arkadaş vardı. fesang fesang bir defasında ben kaptandim takımı bayağı zorluyordum . Elimi her lokmaya uzattigimda aklıma sen geliyordun hemen bırakıyordum derdi. O hafta üç kiloya yakın vermişti. Sıkı kaptanlarin kıymetini bilmeliyiz kuzum. :dua:

83.05 kilom tartildim .
Daha çok verdim ama akşam kötü olduğumdan geç saatte ballı sütler meyveler yiyince sabah böyle ciktim ama cumaya kadar daha iyi olur diye umuyorum :)

Cuma : 83.75 miydi ? Canım öyle ise bildirimimiz:

Cuma: 83.75
Bu gün: 83.05
Fark : -700 gram

Şeklinde bildirim yapmalısın tatlım. 🙏🏻 Ayrıca çok geçmiş olsun. 💐 Acil şifalar dilerim.

Günaydınlar
Geçen cuma 66.8 kg
Pazartesi 66.7 kg
Fark -100 g

Az oldu ama cumartesi biraz kacirmistim ancak toparlayabildim
Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition

Eklentiler

• 20231023_071138.jpg
    20231023_071138.jpg
    23,4 KB · Görüntüleme: 15
83.05 kilom tartildim .

Bu sabah kahvaltı yapmadan tekrar tartil istersen. Bildirime takım kaptanini ve beni etiketlemeyi unutma.
Çok geçmiş olsun. 🙏

Biraz uzun yazdım ama ben menü eleştirme konuları hoşuma gidiyor çünkü birbirimizi bilmediği diğer şahsın bildiği bir şey vardır onu öğreniyoruz şahsen faydalı oluyor zaten gurup daki herkez bu konuda çok çok anlayışlı kimse kimseye darilamaca gucenmece yapmıyor ne guzel🤩🤩🤩🤩ayy Sabah sabah çenem düştü kahvemi yapayım ben yürüyüş öncesi bi kahve içeyim gelince tartilirim artik
Karşidaki insanın iyi niyetle yaklaştığını düşünürsek problem kalmıyor tatlım. Kahven şifa olsun. Sağlıklı yürümeler kuzum. :KK60:

X