Popüler Konu LenaG ile MasterFit

22 ekim pazar
Sabah 10 civarı
2 3 çatal mahammara
2 3 çatal vişne receli
3 dilim ekmek
1 kaşarlı tavada yumurta
1 zeytin
1 lokma simit
1 kurabiyenin yarısı

Öğlen
Yok

Ara
Yarım meyveli yogurt( çocukların hazır meyveli yoğurtlarindan oluyor ya oğlum yemedi açikti bozulmasın diye yedim yine :KK66: )
1 maden suyu

Akşam
2 lokma köfte
2 lokma ekmek

Sabahtan beri açım hiç öğün yapmadım kahvaltıdan başka :cry:

blonde ambition blonde ambition Elhan Elhan

20231023_002217.jpg
Bazı profesörlerin sağlıklı yenebilir dediği şeylerin ölçısü bu arkadaşlar. Ayda 1 yada haftada 1 ve kaşık ölçüsüdür . Bu Yulaf içinde böyle Yulafıda 5 kaşık yerseniz kilo alırsınız bilginiz olsun. Yulaf lapası 3 kaşık ile yapılır. Yulaf tost yapacaksanız yine 3 yada 4 kaşık arkadaşlar kesinlikle 5 değil.
Bunları bilgi edinmek isteyenler için yazıyorum.
Kendi istediğini yemek isteyenler istediğni yesin tabi ki.

22 ekim pazar
Sabah 10 civarı
2 3 çatal mahammara
2 3 çatal vişne receli
3 dilim ekmek
1 kaşarlı tavada yumurta
1 zeytin
1 lokma simit
1 kurabiyenin yarısı

Öğlen
Yok

Ara
Yarım meyveli yogurt( çocukların hazır meyveli yoğurtlarindan oluyor ya oğlum yemedi açikti bozulmasın diye yedim yine :KK66: )
1 maden suyu

Akşam
2 lokma köfte
2 lokma ekmek

Sabahtan beri açım hiç öğün yapmadım kahvaltıdan başka :cry:

blonde ambition blonde ambition Elhan Elhan
Maşallah canım. ❤🌼 Kötü olduysan 2 kaşık yoğurt ye üstüne su iç bastırsın miğdeni
Hep sorucam unutuyorum mahammara nedir ?

Avm de bir çift ile tartıştık mağaza da elbise bakıyorum kardeşim de dışarıda bir kediyi seviyor baktım adam bizim çocuğun üzerine yürüyor hopp dedim dur ne oluyor bir de kalkmış bir tane vurursam sana görürsün diypr kardeşime dedim foton yiyorsa vur. Karısı bir çirkefleşti adamın en son arkamdan bağırıyordu döverim seni diye bana 😂 çiftin çocuğu zavallı kedinin dibine gelip bağırmış kedi de sıçrayınca kardeşim ne yapıyorsun sen demiş çocuğa . Adam da ne olacak sanki vurdu mu kediye deyince sinirlenmiş kardeşim bende senin çocuğuna bağırsam iyi mı olur demiş . Adam da o insan o hayvan aynı şey mi deyince salterler attı kardeşimde 😂
Allah vicdan nasip etsin 🤲🏼

Benim annem ikizler canım ama aksine toplu bir kadındır düzenlidir ama yükselen burçla alakası olabilir :) fazla ben diyen bir burç ben haklıyım benim dediğim olcak diyen :)) Allah sabır versin 😅
Benim kız ikizler, biraz dağınıktır ama ben haklıyım der hep 😂

X