Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Oyy benim yerime mıncır cimcimeyi 😍 kIz çocukları ayrı bi güzel oluyor. Ayy jou hamişsen bana da dua et bol bol hayırlı bir koca hayırlı bir bebe versin rabbim diye :)
Ederimm tabikiii ama hic hazır değilimm umarım hamile değilimdir olsada sağlıcakla olsun heyecanlanırım

Çok sevindim özelden konuştuğunuz için. İyi ki geri girdin uyumadın. 🥰
Kiz uyuyamadım farkına vardım dedim yazdım bian çıktım diye var boyle huyum kafama takıldımı uyuyamam ablamıda öyle bildiğim için uyumadan cvpsız bırakmadım iyiki girmişim ama geri gidiyorum 😄😄😄😄

Avm de bir çift ile tartıştık mağaza da elbise bakıyorum kardeşim de dışarıda bir kediyi seviyor baktım adam bizim çocuğun üzerine yürüyor hopp dedim dur ne oluyor bir de kalkmış bir tane vurursam sana görürsün diypr kardeşime dedim foton yiyorsa vur. Karısı bir çirkefleşti adamın en son arkamdan bağırıyordu döverim seni diye bana 😂 çiftin çocuğu zavallı kedinin dibine gelip bağırmış kedi de sıçrayınca kardeşim ne yapıyorsun sen demiş çocuğa . Adam da ne olacak sanki vurdu mu kediye deyince sinirlenmiş kardeşim bende senin çocuğuna bağırsam iyi mı olur demiş . Adam da o insan o hayvan aynı şey mi deyince salterler attı kardeşimde 😂
Hahahahahaahah iyiki bi avm ye gidelim dediniz ota poha sinirlenip geldiniz eve :KK70:

X