Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Korkma korkma. Tatlı tatlı atisiriz

Valla o arada nevresimleri de yıkadım. Geçirdim bile.

Ya üç yemeklik koydum şimdilik.benim dediğim patlicanlardan buldukça koyacağım artık yavaş yavaş acelem yok fasulye işi bitti ya. Gerisi kolay.

Valla kuzum o da ayrı mesele

Azıcık korkalim diyelim o zaman
Sen kork benim aşiretimmdennn:63: @Hayalkuran😘😘

Arkadaşımın kardeşi bugün tüp mide ameliyatı oldu ay ne kdar çok yaygınlaştı bu tüp mide ameliyatları 🤦🏼‍♀️
Ben çok korkarım sağlıklı zayıflamak varken niye olalim kii ameliyat herihtimale karşı organlarıyla oynuyolar çok zararlı birşey rabbim layığıyla yaratmış bizi özene bözene sorunsuz en incesine kadar düşünmüş

Korkutma gözümü yav :110:
Korka kız herkes veriyorsa ben de yaparım de kalk zıpla,hopla,koş bir şeyler yap :KK55:
:KK62::ukala: Nefsini dinleme, beynini dinle
🤔 Dur bakayım yada Kork ve yememem lazım🤐 yoksa bu rakip beni çiğ çiğ yer de 🤣
Bana bak pazartesi bir seni öyle +1 kilo +yarım kilo falan göreyim o zaman almam bak ona göre:sopa:
Vay bee daha 2 hafta önce 80 llerde cebeleşiyordum

Sıralama sonrası izin gelmş🤣

Hayırlısı olsun

Kırmızı takımda isen; canınmı çeksin yiceksin tabi üç beş üç beş.
Mavi takımda isen; vereceğin muazzam kilonun önünde engel olan şu minnak poğaçalar var. Sen kazanırsın ben güveniyorum sana😍

Harikasın
🤩 yaaaa evet insan çok mutlu oluyor. 🤗 ben de kızları okuyup da ay katılsam mı acaba derken 80lerdeydim canım. 😊 katılmak istediğim ilk hafta 79küsürde başladım ve suan 75deyim. 🤩 üstelik sadece bir kaç hafta oldu. 🥰 daha 1 ay bile olmadan bu kadar fark yarattım. Buranın müthiş bir enerjisi var bence çok özel bir takım 🙏🏻 insan çok motive olup hızlı ve mutlu şekilde kısa sürede çok güzel kilolar veriyor burda. 🌼

Korka kız herkes veriyorsa ben de yaparım de kalk zıpla,hopla,koş bir şeyler yap :KK55:
Bana bak pazartesi bir seni öyle +1 kilo +yarım kilo falan göreyim o zaman almam bak ona göre:sopa:
İnşallah almam sabah yulaftan pizza yaptım küçük bi şey onunla duruyorum daha 4.30 gibi nişana gideceğim oraya gitmeden evde bi şeyler yiyemde orda az yeyim bari :110:

Ben çok korkarım sağlıklı zayıflamak varken niye olalim kii ameliyat herihtimale karşı organlarıyla oynuyolar çok zararlı birşey rabbim layığıyla yaratmış bizi özene bözene sorunsuz en incesine kadar düşünmüş
Tabi öyle canım
Yaa çok tehlikeli oysa😐
Maalesef öyle
Kaç kilo canım 100 - 130 üstü falan mıydı ?
Uzu bir maraton. Arkadan peş peşe germe ameliyatları gerekecek ama dönüşümler inanılmaz güzel oluyor.
110 falanmış canım

Sibel’den çok verirsem görür o zaman 😂🤪
İşte duymak istediklerimiz 🤩🤣
İnşallah almam sabah yulaftan pizza yaptım küçük bi şey onunla duruyorum daha 4.30 gibi nişana gideceğim oraya gitmeden evde bi şeyler yiyemde orda az yeyim bari :110:
Kahvaltı harika olmuş canım. Gitmeden yemekte mantık etli bir şey ye tıkasın seni . Bir de sade kahve iç iştahın kapansın oh misss 🥰

Tabi öyle canım

Maalesef öyle

110 falanmış canım
Uygun bir aralık. Ama psikolojik olarak hazır olmak çok önemli. En az bizim kadar kafada yemek olayını bitirmiş , iştahı psikolojik olarak kapamış olmak lazım. Aslında ben psikologları olması , terapi ile başlayıp devam etmelerini öneriyorum. Yoksa örnek veriyim çikolata çok seven biri çikolatalı sütleri paket ,paket içiyor, sıcak çikolata yapıyor vs. Yüksek kaloriyi sıvı olarak alabilmenin yolunu bulup vermeyi yavaslatma yada 50 kiloyu verse de bu şekilde yavaş yavaş miğdeyi genişletme yöntemi bulup tekrar geri almaya başlıyorlar. Emeklere yazık oluyor. Ben neleri rondodan geçirip pipetleyen gördüm ondan ameliyat öncesi beyinde bitirmeleri şart. görüşürsen bu yüksek kalorili sık sık sıvı ile miğdeyi gwnişletme yapmasın uyarın. Genişlesin diye kolayı zorla içenlerde oluyordu vs. Zaten Diyetisyen desteği ile ilerliyordur sanırım ama psikoloji çok önemli.

Sen kork benim aşiretimmdennn:63: @Hayalkuran😘😘
Görüşeceğiz pazartesi gunu :63:

🤩 yaaaa evet insan çok mutlu oluyor. 🤗 ben de kızları okuyup da ay katılsam mı acaba derken 80lerdeydim canım. 😊 katılmak istediğim ilk hafta 79küsürde başladım ve suan 75deyim. 🤩 üstelik sadece bir kaç hafta oldu. 🥰 daha 1 ay bile olmadan bu kadar fark yarattım. Buranın müthiş bir enerjisi var bence çok özel bir takım 🙏🏻 insan çok motive olup hızlı ve mutlu şekilde kısa sürede çok güzel kilolar veriyor burda. 🌼
Yaw sen kimin tarafindasin:KK11:
Sibel’den çok verirsem görür o zaman 😂🤪
Hadi bakalım pazartesiyi iple çekiyorum.
Tabiii şok edersin bahhh🤪😄
Tabi tabiiiii🤣🤣🤣

Tatlım Lavinya kırmızı kaptanlığı bırakıp gitmiş. Eksilerin yüzdelik sıralamasına göre ikinci sendin, sen olmayınca bir diğeri o olmayınca diğerine teklif götürdük. Geç saatte kimseyi bulamayınca ortalık biraz karıştı. Şu an durum normal. Kırmızı kaptan blonde ambition blonde ambition , Mavi kaptan Jou Jou . ☺️
Lavinia neden bırakmış canim? Her şey çözülmüyor sorun yok :KK66:
Ne kaçırmışsın, hepsi yarım yarım👌
Aaa, ama dolma tam, olmadı şimdi😊
Yazarken ben de farkettim sence ben kimin yarimlarini yemisimdir :KK70:

Uygun bir aralık. Ama psikolojik olarak hazır olmak çok önemli. En az bizim kadar kafada yemek olayını bitirmiş , iştahı psikolojik olarak kapamış olmak lazım. Aslında ben psikologları olması , terapi ile başlayıp devam etmelerini öneriyorum. Yoksa örnek veriyim çikolata çok seven biri çikolatalı sütleri paket ,paket içiyor, sıcak çikolata yapıyor vs. Yüksek kaloriyi sıvı olarak alabilmenin yolunu bulup vermeyi yavaslatma yada 50 kiloyu verse de bu şekilde yavaş yavaş miğdeyi genişletme yöntemi bulup tekrar geri almaya başlıyorlar. Emeklere yazık oluyor. Ben neleri rondodan geçirip pipetleyen gördüm ondan ameliyat öncesi beyinde bitirmeleri şart. görüşürsen bu yüksek kalorili sık sık sıvı ile miğdeyi gwnişletme yapmasın uyarın. Genişlesin diye kolayı zorla içenlerde oluyordu vs. Zaten Diyetisyen desteği ile ilerliyordur sanırım ama psikoloji çok önemli.
Kardeşini tanımıyorum canım ama hani zaten veremeyeceğini kabullenmiş kendisi bilmiyorum açıkçası bana o mideyi aldırıp ardından her şeyi sıvı formda içerek genişletme yöntemi sağlıklı gelmiyor zaten kola mesela yüksek kalorili ee alınan bir kısım var ıslak bölge normal deri 3-4 ayda iyileşirken mide kapalı alan da kaç ayda iyileşir acaba sonuçta bir kısmı alınıyor . Üstüne maalesef böyle yöntemler sonrasında bilinçsizce ilerleyince mide kanserine evriliyor garanti de değil zayıflama. Kardeşimin arkadaşı olmuş hemşireydi kız. Sonra geri aldım kgları dedi. Bıçak altına yattığı ile kaldı kızın

Cumanın özrü olmaz tatlım. :KK60: Afiyet olsun. Pazartesiye kadar dikkatli oluruz. :dua:
Insallah bakalım bugün biraz fazladan fazladan gidiyorum akşam az yicem ya da yemicem
Sana güveniyorum canım . :KK19: bu hafta en önemli olan şey karbonhidrattan mümkün olduğunca uzak dur. Şeker,hazır gıda tüketme ,bol su ,biraz da ödem çayı bu kadar kolay canim. İlk hafta büyük şanstır, çok iyi düşüş olur . Benim ilk hafta 2.200 mü 2.300 mü öyle bir şey gitmişti. Bu dediklerime gore menü yaparsan rahat 2.5 kilo bile gider :KK5: hem kendin için , hem bizim için tamam mı :KK66:

Sağol canım 💖 :KK76: hadi bakalım bu hafta birlikte eriycez, yansın yağlar . :KK5:

Sağol Filizciimmm 🤩 seni hiç bırakmıyorum 🤗

😇 Sen de öylesin canım benim. Rüyanda hayra çıksın. 😊 ama başka konularda dileğin gerçek olsun. 🙏🏻 Takım kazananı biz olalım. 🤪🤣

Ay canım rakibim ne güzel menü ama neden reçel bir tane aa hiç olurmu incir hemde en sevdiğim onu sen şimdi kahvaltıda bir büyük kase doldur canım tadını çıkara çıkara ye yarasın 🤪

Kız beni onu ilk aldım zaten :KK70: Rüyanda görürsün :63:

:KK51:

Bir den süşecek canım ben eminim 🙏🏻😊🌼

:lülülü:
Yansın canim evet eriyelim :KK66:

blonde ambition blonde ambition biraz kafada bitirmek gerek bana basitçe geliyor ameliyat olmak. Biz sanki boşuna aç kalarak diyet yapıyoruz sanki 🤦🏼‍♀️ Kafada bitirmediyse zaten misli misli alacak o kg yu. Mesela dün arkadaş sufle ve dondurma almış öğlen yemekten dönerken herkese. Normalde kırmayayım diye yerdim eski ben olsam. Ama şimdi ki ben teşekkür etti buzdolabına koydum akşam eve giderken yanıma aldım kardeşime götürdüm yesin diye.
Mesela bir arkadaşım var oda oldu aralıkta 1 sene olacak geçen gördüm alkol alıyordu. Storysinde paylaşmış

X