Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ay ne güldüm :KK70:

Aaaa aşk olsun benimsin tabi ki 😂 seni almadığım hiç olmuyor ki 😃 bizim takımı alt alta yazıp bir motive yazısı atmıştım gece aslında hem takımıda görmüş olun diye kuzu dur onu bulup tekrar alıntı yapayım size 😊
:KK19::KK19:bismillah dedik başladık. Hadi bakalım. İki gün sıkı tutmak gerek. Hafta içi zaten okul olunca insanın aklına yemek çok gelmiyor.
Merhabaaaa güzelliklerrrr buhafta herşey çokgüzel olcaakkk beni yanıltmayacağınızı adım gibi eminimm sağlıklı beslenelimm az tüketelim 🤗 sizler benim için çok değerlisinizz hepiniz öylesinizz kaptan olmasamda hepiniz ayrı ayrı seviyorumm okadar iyisinizkii burda olduğum için sizlerle çok şanslıyımmbuhafta azminize şüphem yokk herşey çokgüzel olacakk 😍😍😘😘❤️❤️ gitsin kiloşlar gelsin fitlerr 💗💗

MAVİ TAKIM a hoşgelddiinniiizzzzz 🤗🤗

@Efenin_Annesi
@s i d e l y a
Hayalkuran Hayalkuran
Nergis 35 Nergis 35
@Cookiie
@Akrrep
@Ysmnondr
@askrhpozitif
@menekse_kokusu
Açılış konuşmasını yaptı mavi kaptan Jou Jou
Baktım canım.
Afiyet olsun canım 😘
Teşekkürler hocam

A
Sana güveniyorum canım . :KK19: bu hafta en önemli olan şey karbonhidrattan mümkün olduğunca uzak dur. Şeker,hazır gıda tüketme ,bol su ,biraz da ödem çayı bu kadar kolay canim. İlk hafta büyük şanstır, çok iyi düşüş olur . Benim ilk hafta 2.200 mü 2.300 mü öyle bir şey gitmişti. Bu dediklerime gore menü yaparsan rahat 2.5 kilo bile gider :KK5: hem kendin için , hem bizim için tamam mı :KK66:

Sağol canım 💖 :KK76: hadi bakalım bu hafta birlikte eriycez, yansın yağlar . :KK5:

Sağol Filizciimmm 🤩 seni hiç bırakmıyorum 🤗

😇 Sen de öylesin canım benim. Rüyanda hayra çıksın. 😊 ama başka konularda dileğin gerçek olsun. 🙏🏻 Takım kazananı biz olalım. 🤪🤣

Ay canım rakibim ne güzel menü ama neden reçel bir tane aa hiç olurmu incir hemde en sevdiğim onu sen şimdi kahvaltıda bir büyük kase doldur canım tadını çıkara çıkara ye yarasın 🤪

Kız beni onu ilk aldım zaten :KK70: Rüyanda görürsün :63:

:KK51:

Bir den süşecek canım ben eminim 🙏🏻😊🌼

:lülülü:
Pazar günü antepe gidiyorum ne yiyeceğimi tahmin edersiniz ama erken yicem öküzden bol su ödem çayı pazartesi vermiş olurum şimdiden verdim ama soylemicem:)

Eli bogrunde değil hocam. Onu fırına vereceksin odun atesinde pişecek. O da maalesef burada yok. Anca evdeki firinla yapıyoruz. Ama ben ekmeğe mesafe koydum epeydir azalttım. Birde bulgura koyabilsem harika olacak.
Bir yandan düğünler oluyor bu yanda ölümler. Dünyanın düzeni bu. Allah rahmet eylesin komsunuza. Gençlere de mutluluklar.
Çok teşekkür ederim kuzum..:dua::KK200::dua:

Canım 70lerde Akrep ve hayal var ama aslında
sonundaoldu sonundaoldu Aktif olacaksa o 72 kiloydu ama yedeklerde olduğu için yarışmak istermi bu hafta menüsüne dikkat edecek mi onu bilmiyorum . Edecekse harika olur senin için. 😊
Hayalkuran Hayalkuran seni gözüme kestirdim.
Benim kız soğanlı balla geçiriyordu çocukların öksürüğünü, seninki 2 yaşından büyükse deneyebilirsin
Bir buçuk yaşında canım
Seçtik bakalim canım

A

Pazar günü antepe gidiyorum ne yiyeceğimi tahmin edersiniz ama erken yicem öküzden bol su ödem çayı pazartesi vermiş olurum şimdiden verdim ama soylemicem:)
Hayırlı yolculuklar dilerim canım. :KK60:Ne güzel bir ziyaret. Baklavayla sınırlı kalmasın . Katmer , lahmacun, nohut dürümü, ciğer mutlaka denemelisin. İstersen bu hafta izinli yazayım. Cuma günü başlarsın.

A

Benim yerime de gez canım Antep'i. Güya ara tatilde gidecektik. Seminerleri yüzyüze yaptılar. O da kaldı. Kesinleşti gitmeyecegimiz

:KK19::KK19:bismillah dedik başladık. Hadi bakalım. İki gün sıkı tutmak gerek. Hafta içi zaten okul olunca insanın aklına yemek çok gelmiyor.

Açılış konuşmasını yaptı mavi kaptan Jou Jou

Baktım canım.

Teşekkürler hocam
Hahaha ablam anca gönderdi bana etiketleri🤣🤣

A

Harikasın canım 🤩
Antep mutfağı🤤haklısın ama mümkün olduğunca az ye ki pazrtesi bu eksileri koru ve böyle mutlu ol. ❤

Son düzenleme:
Yorumlarda tamda nergisi alacaktım demisti elhan anamm uykulu gozler görmedi pek tabloyu bakacam
Ben uykulu yanlış mı.anladim derken sen anlamışsın demekki
Aaa kızzz benimsin sevindim heee 😍😍😍 Nergis 35 Nergis 35
🥰🥰🥰
Bugün hiç kimse uyanamamis herhalde. Evde bir sürü iş beni bekliyor ama uykumda var. Ufaklık hasta olmuş. Burun musluk gibi akıyor. Öksürük desen fena. Ben anlamıyorum bu çocuk dışarı çıkmıyor neden hasta oluyor.
Geçmiş olsun canım salgın var cocuklarda
Yeni ismini araştirirken ben kaptım seni. :ukala:
🤩😘🤩
Bana da +600 olarak döndü. Boş ol' u bastım gitti :63:Bugun smoothie var kahvaltıda sen de önlemini al tatlım. :cry:
Yaaaa.hemen basarmisiniz nikahı oyleeee🤣🤣🤣
Bugün bir nikah, bir cenaze var. :KK14::KK14:
Universiteden arkadaşım Uşak'ta yasiyorlar. Nikah düğün Antalya' da. Oğlu burada doktor gelin adayı da. Düğüne gitmesem küser. Kapı komşumuz bu sabah vefat etti . Nasıl çıkacağım bu işin içinden. :işsiz::işsiz:
Allah rahmet eylesin evlenen gençlerde mutluluklar en iyisi yarım sar saat uğramak ikisinede
çok teşekkür ederim. ben de vitamin içiyorum ve boğaz spreyi kullanıyorum. adaçayı limon falan.
ciğere inerse önemli tabi. boğazı tuzlu sirkeli suyla bol bol gargara yapmak lazım.

bizim komşumuzun da anneli kızlı bir tanıdıkları covidden hastaneye yatmışlardı geçen hafta. ciğere inmiş ve CRP çok yüksek falan
Geçmiş olsun canım bu günlerde bağışıklığı yüksek.tutmak.gerekiyor sabhlari aç karnına zencefil karabiber bal yemek bağışıklık için.iyi
şimdilik asayiş berkemal. ama mutfakta peynirli poğaçalar da beni bekliyor 😬😬😬
Sakın girme mutfaga🤐🤐

Günaydinnnn hanimlarrrr :süslü: :KK8: :süslü: :KK8: Güne enerjik başladım bugün bi rahatlık var ✌️ Jou Jou kaptanım güzel el ense keyfim yerinde🥰
HEeehhhh asıl haftasonu güzel kiloşlar veriliyo hele pazartesi bomba gibi geleceksin aşkoo😘😘😘 bu msjını görememişim kaçırmışım kızz

şimdilik asayiş berkemal. ama mutfakta peynirli poğaçalar da beni bekliyor 😬😬😬
Canım dün zaten toplamda 4 poğaça yedin diye hatırlıyorum . Evet minik ve ev pohaçası bunlar ama sonuçta un ve üstelik ekmeğe pohaça arasımda yağ farkı var pohaça daha yağlı ve kalorili ama hadi yine 4 dilim ekmeğe eşit saysak eee bir de aynı gün 1 tabak makarna yedin :KK43: dün yeterince +getirecek bir menü oldu ondan bugün aslında hiç yememen gerekiyor. Ben yerinde olsam hiç yemem ama sen dayamam dersen tüm gün toplam tek 1 pohaça yemelisin ve hatta onu ikiye bölüp yarısın bir öğün de minik minik ıssırakak yanında yiyenlerle canım çekmemek için ye diğer yarısınıda öbür öğünde . Bu 1tane nefsin için yani karnını protein+sebze+yoğurt ile doyurmalısın.

X