Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Söz veriyorum elimden geleni yapıcam ama yarın arkadaşımın nişanı var pazar günü Ankara’ya gidicem inşallah kilo almam tutarım kendimi
daha sözleşirken yapacağın kaçamakları düşünürsen olmaz ama aaaa ben senin için hafta sonu yemiyceksem sen de benim için yemiyceksin Nişanda yiyormuş gibi yap yeme, içiyormuş gibi yap içme, çok aşırı canının çektiğinden minicik tat . Bol bol su iç tartıyı düşün.

Ben kilo veremiyorum çok dikkat ediyorum ama yine de veremiyorum
Ama bu sefer grup için ac kalacam

Tam onu alacaktım yeni adı neydi diye bakıyordum kaçırdım seni Nergisim
@TemelinSafinazi
Sağlık olsun canım takımında basarilar
Bir Elhan abla kolay yetişmiyor
Tablomuz bittiğine göre gidip temiz bulaşıkları çıkarıp kirlileri koyabilirim makineye
İyi geceler kizlar.
Masalahhh uykularından feragat edip kurdunuz takımı helallll kaptanncim
ay deprem oldu yine İzmirli arkadaşlar herkes iyi dimi
Çok şükür iyiyiz kısa sürdü şiddeti de düşük dü ama fena salladı
Evet ben geçen sefer hissetmemiştim ama bu kez tam tersine koltuklar ,avizeler sallandı ve kızım da anne yatağım neden sallandı diye seslendi bu sefer ki korkuttu . Bir daha olmaz inşallah.
Bende yeni dalmistim yatağı cok salladı kıyamam korkmuştur çocuk tabiiki Allah beterinden korusun inşallah

2. Beth18
3. @flziso
Bu iki arkadaştan öncelik Beth kaptanın. O istemezse filiz...
Şimdi beklemedeyiz.
Ay neler olmuş öyle. Ben cocuklqrla uyuyakalmisim hiç aklıma gelmezdi mavi kaptanlığı seçileceğim. Elhan seni seçmişti mavi kaptanlığı Lavinia_98 hatta kirmizi kaptanda oydu. Çocuklar kahvaltı bekliyo eskiye dönemedim eğer vaktin olursa özet geçer misin hocam
Eline koluna sağlık hocam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…