Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sağol canım benim sen de öylesin. Sana söz veriyorum haftasonu sırf senin için çok sıkı tutucam güzel bir eksi olucam . ama sen de bana söz vereceksin elinden geleni yapacaksın sende tamam mı
Söz veriyorum elimden geleni yapıcam ama yarın arkadaşımın nişanı var pazar günü Ankara’ya gidicem inşallah kilo almam tutarım kendimi

Eee abla kaptanım senmisin Jou mu takip edemedim tam yazılanları

Sevenleri ayırmadin abla gibi abla beeeeaa
Bir Elhan abla kolay yetişmiyor
Tablomuz bittiğine göre gidip temiz bulaşıkları çıkarıp kirlileri koyabilirim makineye
İyi geceler kizlar.
Cagnim
Anaaam kızlar daha yeni kurulmuş ya takımlar biraz daha bekleseymişsiniz bende olabilirmişim kaptan sanıyorum ki çoktan bitmiştir seçimler
Aynı takimdayiz
Çok incesin
Yerim seni valla kalbinin temizliği burda mesajlarından belli oluyor biliyor musun ? Aşırı canım kaynıyor sana nasıl güzel yürüyorum bak sana tamam kilodan kazanırsan kesin al
Ya benim ki hi hi

Beraber bol bol kilo verelim bebeğim ama pazartesi tartılmak senle bana yaramıyor yav pazartesi + çıkıyoruz cuma -
Annemdeyim hala burda kalıyorum bugün yarın sabah bana patlıcan salatası yapacakmis bugünde sıkıntısız atlattık darısı yarına pazarida kurtardım mi inşallah eksi pazartesi

Eline sagljk hocaam. Benim uyumam lazımmış takımların kurulması için.
ay deprem oldu yine İzmirli arkadaşlar herkes iyi dimi
Geçmiş olsun canım. İnşallah kötü birşey yoktur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…