Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yeni Etabimiz hepimize hayırlı olsun. :KK68::KK68:
❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙❤️
Masterfit Yarışması 88. Etap20.1023.10FarkYüzde
Kırmızı Takım
blonde ambition blonde ambition KAPTAN75.8
yazarhanim35 yazarhanim35 81.6
gezegenfeza gezegenfeza 83.5
Elhan Elhan 72.1
sibel_84 sibel_84 73.5
flziso flziso 67.3
TemelinSafinazi TemelinSafinazi 67.1
Beth18 Beth18 66.8
60kiloyum 60kiloyum 90.9
ZincirKirma ZincirKirma 83.15
Mavi Takim
Jou Jou KAPTAN64.2
Ellssa Ellssa 78.8
@Ysmondr83.9
Efenin_Annesi Efenin_Annesi 98.7
s i d e l y a s i d e l y a 65.6
askrhpozitif askrhpozitif 88.55
Hayalkuran Hayalkuran 77.95
Cookiie Cookiie 80.2
menekse_kokusu menekse_kokusu 67.1
Nergis 35 Nergis 35 64.4
HAZIRLIK BÖLÜMÜ
sonundaoldu sonundaoldu 72.0
Lonely single girl Lonely single girl 66.0
Iron Butterfly Iron Butterfly 107.12

Yeni Etabimiz hepimize hayırlı olsun. :KK68::KK68:
❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙❤️
Masterfit Yarışması 88. Etap20.1023.10FarkYüzde
Kırmızı Takım
blonde ambition blonde ambition KAPTAN75.8
yazarhanim35 yazarhanim35 81.6
gezegenfeza gezegenfeza 83.5
Elhan Elhan 72.1
sibel_84 sibel_84 73.5
flziso flziso 67.3
TemelinSafinazi TemelinSafinazi 67.1
Beth18 Beth18 66.8
60kiloyum 60kiloyum 90.9
ZincirKirma ZincirKirma 83.15
Mavi Takim
Jou Jou KAPTAN64.2
Ellssa Ellssa 78.8
@Ysmondr83.9
Efenin_Annesi Efenin_Annesi 98.7
s i d e l y a s i d e l y a 65.6
askrhpozitif askrhpozitif 88.55
Hayalkuran Hayalkuran 77.95
Cookiie Cookiie 80.2
menekse_kokusu menekse_kokusu 67.1
Nergis 35 Nergis 35 64.4
HAZIRLIK BÖLÜMÜ
sonundaoldu sonundaoldu 72.0
Lonely single girl Lonely single girl 66.0
Iron Butterfly Iron Butterfly 107.12
Ellerine sağlık en büyük ve daimi kaptancığmız 🤗
Jou Jou Hadi sabah mutlu uyan 😃 Bak hem kaptan oldun 😃 hem de istediğin gibi karşında ben oldum 😊 sende olacağına sözün vardı diye Efenin annesinide sana bıraktım canım . Hayalle ile ikisini vermek istemezdin biliyorum. ❤
ardından da 🤣 Eeeeeee ama bu kadar gönül yapmak zaten yeter artar deyip devamında acımadım bomba gibi takım yaptım :KK70:gümbür gümbür geliyoruz hadi bakalım iyi haftalar. :KK70:

Ellerine sağlık en büyük ve daimi kaptancığmız 🤗
Jou Jou Hadi sabah mutlu uyan 😃 Bak hem kaptan oldun 😃 hem de istediğin gibi karşında ben oldum 😊 sende olacağına sözün vardı diye Efenin annesinide sana bıraktım canım . Hayalle ile ikisini vermek istemezdin biliyorum. ❤
ardından da 🤣 Eeeeeee ama bu kadar gönül yapmak zaten yeter artar deyip devamında acımadım bomba gibi takım yaptım :KK70:gümbür gümbür geliyoruz hadi bakalım iyi haftalar. :KK70:
Sen beni alsaydın ya kıızz 🥹 sen beni çok güzel motive ediyorsun 🤗

Anaaam kızlar daha yeni kurulmuş ya takımlar 🤓 biraz daha bekleseymişsiniz bende olabilirmişim kaptan 😂 sanıyorum ki çoktan bitmiştir seçimler 😂
Senle alakası yok kuzu devretme işi onaylanmadığı için olamadınız. Geçen ki gibi en çok veren olmayınca daha sonraki çok verenlere bakıldı. Yüzdelere göre yapıldı tekrar. Karşı kaptanı ben seçmem gerekiyordu. Sen en son bu hafta olmayım demistin ama Jou tam tersine kaptan oldu sanıp çok heveslenmişti diye ben de onu seçtim canım. Umarım en kısa zamanda da bol bol kilo vererek sen olursun 🌼

Senle alakası yok kuzu devretme işi onaylanmadığı için olamadınız. Geçen ki gibi en çok veren olmayınca daha sonraki çok verenlere bakıldı. Yüzdelere göre yapıldı tekrar. Karşı kaptanı ben seçmem gerekiyordu. Sen en son bu hafta olmayım demistin ama Jou tam tersine kaptan oldu sanıp çok heveslenmişti diye ben de onu seçtim canım. Umarım en kısa zamanda da bol bol kilo vererek sen olursun 🌼
Hayır ya takımına diyorum 🤓

😢 aaaayyyy üzüldüm şimdi öyle deyince . Ben seni rakip görmez aynı motive ederim kuzum 🤗 hatta sözüm olsun pazartesi joudan daha iyi kilo vermiş olursam seni bize alayım tamam mı 😊
Yerim seni valla kalbinin temizliği burda mesajlarından belli oluyor biliyor musun ? Aşırı canım kaynıyor sana 😍 nasıl güzel yürüyorum bak sana 😂😘 tamam kilodan kazanırsan kesin al 🤍

Yerim seni valla kalbinin temizliği burda mesajlarından belli oluyor biliyor musun ? Aşırı canım kaynıyor sana 😍 nasıl güzel yürüyorum bak sana 😂😘 tamam kilodan kazanırsan kesin al 🤍
Sağol canım benim sen de öylesin. 😍 Sana söz veriyorum haftasonu sırf senin için çok sıkı tutucam güzel bir eksi olucam . 🤩 ama sen de bana söz vereceksin elinden geleni yapacaksın sende tamam mı :KK60:

X