Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bebem benim eski kocanın ismi Ekrem' di :KK62: nickin bir seylerin kısaltması mi :KK23:
Canım ismim emine krl de soy ismimim kısaltılmışi ilk bilmiyorken öyle yapmışım aslında bende beğenmiyorum değiştirebilsem iyi.olacak
😀kiz kusura da bakma.eski eş i hatırlatmış gibi olmayayım 🫢
Geç olsun, güç olmasın,
Ben pısırığın tekiydim, pollyanna nın türk versiyonu, sağolsun kızım yüreklendirdi, gözümü açtı, dünya varmış, bende insanmışım 🥰
Benimde öyle diyorum ki iyiki kızım var o benim psikologum diyorum gözümüzü actirdilar sagolsunlar
Bunu fark etmek bile güzel,hep ileriye bakmak lazım eskiye takılı olursak sıkıntı yaşatıyor hepimize yoksa.
Aynennn öyle canim

Neyseki görmüş
Neye kızıyorum biliyor musun
Benim içimde kimseye karşı kötü düşünce, önyargı, asla kötülüğe karşı misilleme yoktu.
Herkesi severdim. Bana zulüm yapıldığında bile önceden yaptıkları iyilikleri hatırlayıp kendimi sustururdum
İyi düşüncelerimi öldürdüler, artık biri bişey dediği zaman acaba diyorum, bu ne demek istedi 😔
Ah kendimi gördüm şu an eskiden ne kadar da safmışım diyorum o yüzden artık uzaklaştım hep insanlardan tek takılıyorum 😑 konuya da hakim değilim ama Allah gönlüne ferahlık versin 💐

Canım ismim emine krl de soy ismimim kısaltılmışi ilk bilmiyorken öyle yapmışım aslında bende beğenmiyorum değiştirebilsem iyi.olacak
😀kiz kusura da bakma.eski eş i hatırlatmış gibi olmayayım 🫢

Benimde öyle diyorum ki iyiki kızım var o benim psikologum diyorum gözümüzü actirdilar sagolsunlar

Aynennn öyle canim
Her gördüğümde istisnasız aklıma geliyor :KK61:
Arkadaşa ismini değiştir de denilmez ki :KK14: kusur olur mu kuzum 🥺

Dyson bildiğin pahalı gırgır
Şöyle gürül gürül çekmiyor ama döküleni anında süpürüyor , o yanı güzel ve pratik
Pratikliğü güzel iştr bende o yüzden istiyorum birde tanıdıklarım kullanıyor memnunlar genelde ama bakalım. Önce kurutma makinesi almam gerek ondan sonra ona bakcam😂

Aayyy dyson la yarışıyo bu iyikide philips aldım ben dyson nedir sadecs süpüeüyo hiçbirseyde etmiyo bosa para ona ama ben indirim yakaladım şimdi uçmuş dysonla yarışıyor çünkü

Bunun bir alt modelini galiba ben favoriye almışım. Seninki yenimi çıktı. Nasıl kullanımı pratikmi. Ben öyle birşey istiyorum hemen elimin altında olsun

17 ekim
Kahvaltım
9E0F770D-8F4F-4168-BECF-426E9A31D9A3.jpeg

Ara
Türk kahvesi
2 ceviz 3 erik

Akşam
3 yk pırasa yemeği
1 kase yoğurt

2 lt su

Elhan Elhan Beth18 Beth18

X