Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kıskanma leeen

Amaann insallahh yaaa
ad04965eff30c6b0158400af9c11f156.jpg

s i d e l y a s i d e l y a
Kaptancagızim sabah 1 büyük bardak limonlu su içtim 1 kupa yeşil çay 1 çay bardağı sade turk kahvesi 11.30 da kahvaltımı yaptım 1.5 litre şuana kadar su içtim diğer sıvı içecekleri dahil etmeden verdiğim veriler bunlar. Şuan dolu migdemle çocuklarımı uyuturken suyumu yavaş yavaş iciyorum ki 3 litre ye tamamlayayim. 15.30 gibi yulaf bar yerim büyük ihtimal acikirsam akşam yemeğim yok su soda çay kahve ile yatıp zibariyorum . 😙
20231018_105953.jpg
20231018_084327.jpg
Elhan Elhan

Bence harika gidiyorsun canım . ❤ Benim en taktir ettiğim kişilerden biri sensin. :nazar: zaten kolay kolay kaçamak yapmayan nadir kişilerdensin. Dediğim gibi şuanda da yaptığın kaçakalrını ben çok masum buldum. Senin kaçamaklı menün bile Menüsünün normal olduğunu düşünen bazı menülerden daha az kalorili ve diyete uygun bence. Hiç modunu düşürme bomba gibisin 🔥
Canımsın teşekkür ederim beni motive ediyorsun :KK200: :KK16:

Elhan Elhan s i d e l y a s i d e l y a @blonde ambition Efenin_Annesi Efenin_Annesi @Hayalkuran

Açkarna ; dukan birası-

11.00
2 yumurtalı tazesoğanlı omlet
15.00
Sütlü kahve (tarçın kakao kahve)
17.00
1 tabak dolusu kıymali karnabahar
2 dilim mercimek ekmek

Yatmadan önce yoğurt kürü
Zencefil zerdeçal tarçın pulbiber limon

2 litre su
Joum harika ama karnabahar brokoli şişlik yapar bugünden sonra dikkatlice olalım cumaya kadar 🥰
Kahvaltı

2 yumurta sarısı
Bol peynir( küflü, örgü, ipli)
5 zeytin
Boş marul

Akşam

Kerevizli barbunya
1 çatal ucuyla havuç tarator( pişmiş havuç yasak)
Marul arası peynir
Kaju

Suyu yazmayı unutuyorum 1,5 lt civarı hergün
Bugün fazla olacak
3 kupa kahve ☕

Dukan birası yapacaktım limonu unutmuşum
Dukan bi oldu, yarın bira yaparım

Elhan Elhan , s i d e l y a s i d e l y a
@blonde ambition , @Ysmnondr
Afiyet olsun ablacım. Çok güzel maşallah
:rapci: :rapci: :rapci: :rapci:
Menü bildiriminden selamlar
Sabah limonlu kahve +dukan birası
Öğlen 13.00
Maydanoz+dereotu+salatalık+limon detoksu
Ara
Turk kahvesi
maden suyu
Nesfit
Akşam 19.00
Lahana yemeği
Bebemden kalan bi miktar kurufasulye artığı :KK8:
Eki Görüntüle 3319593
s i d e l y a s i d e l y a @blonde ambition @gezegenfeza Elhan Elhan
Afiyet olsun çok güzel 😍
s i d e l y a s i d e l y a
Kaptancagızim sabah 1 büyük bardak limonlu su içtim 1 kupa yeşil çay 1 çay bardağı sade turk kahvesi 11.30 da kahvaltımı yaptım 1.5 litre şuana kadar su içtim diğer sıvı içecekleri dahil etmeden verdiğim veriler bunlar. Şuan dolu migdemle çocuklarımı uyuturken suyumu yavaş yavaş iciyorum ki 3 litre ye tamamlayayim. 15.30 gibi yulaf bar yerim büyük ihtimal acikirsam akşam yemeğim yok su soda çay kahve ile yatıp zibariyorum . 😙Eki Görüntüle 3319858 Eki Görüntüle 3319859 Elhan Elhan
Artılar ne durumda gidiyor mu 😅

X