Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Her zaman kaçamak yapmiyorum bu hafta zorluyor zaten yazmıştım . Bebem küçük diye fazlada kasmiyorum yavaş veririm tam veririm kaçamağı da söyledim zaten bitter vs diye . Kendime 4 5 ay süre verdim bu sürede 60i görecem. Daha 1 ay bile olmadı giden eksiler sana göresini bilmem ama bana gore güzel 🙃
Kız kaptanlarla öyle konuşulmaz. He diyeceksin bildiğin yoldan devam edeceksin. :confused:Filizoooocum kaptanlar görevini yapacak ama :KK20:

😄🥰

İzmirliler fazlayiz heralde 60 kiloyum da izmirde 😍

Çok kötü oluyor gerçekten umarım sende tez zamanda bırakırsın ilacı ilaca bağımlı olmak kötü takma kafaya birsey hersey beyinde bitiyor ben öğrendim de geç öğrendim

Ay.uyuyabiliyorsan ne güzel ben uyandimmi bir daha uyuyamıyorum
Gönlümden çıkardıklarımda aklımı meşgul etmiyorum, eskiden bana yaptıklarını kafaya çok takardım, uyuyamazdım. Şimdi sallamıyorum:KK49:
Onlar sağ, ben selamet

Sabah bi yaramazlık yaptım eşim uzun zamandır gözleme istiyordu hadı yaptım bende 1 tane yedim ama sporumu yaptım vicdanımı rahatlattim daha sonra dışarıda da yürüyüş yaparım ogle sonrası yağmur yokEki Görüntüle 3319771
Pazartesi de gözleme yapmıştım
Onu da yemedim

Gönlümden çıkardıklarımda aklımı meşgul etmiyorum, eskiden bana yaptıklarını kafaya çok takardım, uyuyamazdım. Şimdi sallamıyorum:KK49:
Onlar sağ, ben selamet
Helalllll olsun iyi yapıyorsun ben 50.sinden sonra öğrendim kapımı kapattım mi.hepsi dışarıda kalıyor diyorum
Pazartesi de gözleme yapmıştım
Onu da yemedim
Brawoo vallahi azimli kadınsın

Günaydın
1697615179439.png

X