Popüler Konu LenaG ile MasterFit

9CE2EABC-06EB-4F1C-9E1E-3F9214C363D6.jpeg Minnak fasülyem ile günaydın ☀️ hayırlı ve güzel haberler alacağımız gün olsun 🤲🏻

Öğlen yemeye başlayarak çok iyi ediyorsun menun güzel bence afiyet olsun

İlk defa duyuyorum canim teşekkür ederim

Kacamaklarini da yaz canim ona göre yorum yapalim ama bu haliyle guzel

Demek ki kacamaklarinj yazmıyor:KK66:
Yanlış kişiyi alıntıladın canım 🤣😂🤭
O benim filize cevabımdı. Artı çıkmaktan korkuyorum diyen oydu. Ben de cvp olarak az yiyorsun çıkmazsın tarzı bir şey yazdım ona . Oda kaçamaklarını yazmadığını söyledi zaten. 😂🤣 o ben değilim yani yanlş kişiyi alıntıladın

Son düzenleme:
😔😔 nasıl arzu ediyorlardı şimdi deliksiz uyumayı ama bunlarda geçici süre
Canım aynı şeyden uyuyamamışız . Ben de senin o döneminde ki gibi deprosyona girdim tatlım. ilaca başlayalı 1 ay oluyor kuzum. Umarım yakında uyku olayım düzene girer 🙏🏻 yoksa dediğin gibi 4te temizlik falan yapıyorum bende birebir aynı şeyler. Bu arada sen de bizim gibi İzmirliymişsin ne güzel 🤩😍🌼🌼🌼

Ayy uykusuzluk gün boyu sersem gibi eder Allah yardımcınız olsun

Bi zamanlar bende öyleydim gece 3 de 4 de yemek yapardım artık uyuyamıyorum diye sonra depresyon tedavisinde bi başladım uyumaya çok şükür 4 yıl dır ilaclarida bıraktım uyku duzenede girdi
Allah yardımcınız olsun kuzum

Gurbetlik zor ya Türkiye olsa kardeşin akraban zaten kimseye bırakmaz seni de zaten merak etme bizim buralarda da komşuluk yardımseverlik yok 6 yıl oldu bu evde oturuyorum 3 gün kapıyı açma bi Allahin kulu bu öldümu kaldimi görünmüyor demez
Evet yaa, çocukluğumu hatırlıyorum, komşularımız zile basıp içeri seslenerek girerlerdi, nerde o eski günler 😔

Bende tartıda 82yi görünce diyete başlayan biri olarak 72yi görünce tam tamına 10 kilo vermiş oluyorum ve o zman bunu yiyim demiştim. Hakettik deyip mutlu mutlu yicez o yumurtalı köfteyi :KK5: sonra 4-5 kilo daha verip 68leri de görünce ruhen asıl rahatlamam o rakamı görünce olacak sarma ödülü vereceğim kendime menülerde okudukca canım çeken 2 şey 🤤 başkada canım bir şey çekmiyor şükür 🙏🏻 ama ben öyle durduk yere yok bugün cumamış,cumartesiymiş diyip yiyemem canım bekliyorum senin gibi bende :KK5:

Sorma sorma 🙈 şu kaçamakların adını yazmasalar keşke kaptanım ya sonra burda kaç kişi can çekişiyoz :ruh:

Sen de benim gibi bekarsın o zaman :KK19:
Ben de ayrıldım. Bekar anneyim canım. Anne kız iki kişi yaşıyoruz evde 😊🌼

Canım seni kırmak istemem. Düşündümde zaten hayatta bir çok şeyle uğraşıp kafa dağıtmak ve bir birimize fayda sağlamak için şuraya giriliyorken , kötü hissettirecek bir söz söylemek doğru ve bana yakışan bir davranış olmaz. Kendimide eleştirdim ve Sırf bu yüzden doğru bulmadım kendi eleştirimide onun için seni kırdıysam yada kötü hissetmene neden olduysam özür dilerim. 💐😇
Konu bir anda değişince bende tepki verdim aslında,kötü hissetmem merak etme sadece çok şaşırmıştım dediklerine.
Hiç sıkıntı yok benim açımdan,bazen yapıyoruz maalesef sonrada üzülüyoruz neden söyledim diye.
Özrünü aldım teşekkürler ediyorum.Hoppa

X