Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Karşıyaka bende canım
😄🥰
Yok artık dibimdesin🤩 Ben de ordayım Bostanlı ❤
İzmirliler fazlayiz heralde 60 kiloyum da izmirde 😍
Canım aynı şeyden uyuyamamışız . Ben de senin o döneminde ki gibi deprosyona girdim tatlım. ilaca başlayalı 1 ay oluyor kuzum. Umarım yakında uyku olayım düzene girer 🙏🏻 yoksa dediğin gibi 4te temizlik falan yapıyorum bende birebir aynı şeyler. Bu arada sen de bizim gibi İzmirliymişsin ne güzel 🤩😍🌼🌼🌼
Çok kötü oluyor gerçekten umarım sende tez zamanda bırakırsın ilacı ilaca bağımlı olmak kötü takma kafaya birsey hersey beyinde bitiyor ben öğrendim de geç öğrendim
Gece 12 gibi yatıyorum, 04:30 da kalkıyorum
Eşimi işe yollayıp 05:30 gibi tekrar yatıp 08:00ds kalkıyorum
Ay.uyuyabiliyorsan ne güzel ben uyandimmi bir daha uyuyamıyorum

😄🥰

İzmirliler fazlayiz heralde 60 kiloyum da izmirde 😍

Çok kötü oluyor gerçekten umarım sende tez zamanda bırakırsın ilacı ilaca bağımlı olmak kötü takma kafaya birsey hersey beyinde bitiyor ben öğrendim de geç öğrendim

Ay.uyuyabiliyorsan ne güzel ben uyandimmi bir daha uyuyamıyorum
Grubun adını mı değiştirsek İzmirliler zayıflıyor diye 😂😅

Ben çalışmadığım dönem Ya da pandemi de hafta sonları evdeyken çok yapardım :)

Ay valla çok güzel olurdu feza abla :)) ama kilo vermeye odaklıyız olmaz şu an 🤣😅
Öncesi yerdim😂
Zaten komşumada diyordum, senin yüzünden diyeti bozuyorum diye 😂
En son bana 3 parça haşhaşlı yolladı, paketleyip buzluğa kaldırdım, serbest günümde yiyeceğim

Sabah bi yaramazlık yaptım eşim uzun zamandır gözleme istiyordu hadı yaptım bende 1 tane yedim ama sporumu yaptım vicdanımı rahatlattim daha sonra dışarıda da yürüyüş yaparım ogle sonrası yağmur yok
20231018_101426.jpg

Konu bir anda değişince bende tepki verdim aslında,kötü hissetmem merak etme sadece çok şaşırmıştım dediklerine.
Hiç sıkıntı yok benim açımdan,bazen yapıyoruz maalesef sonrada üzülüyoruz neden söyledim diye.
Özrünü aldım teşekkürler ediyorum.Hoppa
:KK28: ❤ her şey biz insanlar için.

Ben de yarın dukan birası yapayım ödemeleri atayim

Misafirlere zaten servis etmekten birşey yiyemeyeceksin öyle öyle atlatırsın😍😍

Amin cnm 🤲

Günaydın ablacim🩷😙

Bende limonlu koca bi bardak su içtim. Şimdide yeşil çay demledim onu icicem sonra bi fincan turk kahvesi sonra kahvaltıya ne yapsam diye düşüncem 🤣✌️

Günaydiiinnn cnmm❤️
Afiyet olsun canım
Günaymiyooo :hasta: bebem sabaha kadar ne uyudu ne uyuttu perişanım :ruh:
Dün benim yaşadıklarımı bugün sen yasiyorsun
+ ile gümbür gümbür geliyorum 🤣🤣
+ yok eksi olsun güzel olsun

X