Popüler Konu LenaG ile MasterFit

11:00
1 yumurta
1 dilim ekmek
Salatalık
7 zeytin
Maydanoz
Dereotu
15:30
Sütlü şekersiz kahve
17:00
5 köfte (arifeyle yağsız pişirdim )
Kocaman kase salata
1,5 lt su içtim dahada içerim
Elhan Elhan Beth18 Beth18 Jou Jou
🤩🔥 kız menü ateş ediyor. Bu gördüğüm en güzel , en kusursuz menü oldu . :nazar: Hep böyle devam etsin 🙏🏻 bol bol eksiler gelsin inşallah.❤

Yaparız kuzum

İnşallah canım inşallah. Bazen vucud dirense de. Bizde direniyoruz ona inat.

Nasıl yani onun yaptığı kademeliydi.

Benim de

Dolaba stokluyorum. Şu an stok durumu iyi

Kaç gündür aklımda. Ama almak nasip olmadı.

Kuru fasulye🤣🤣
Arkadaşının yaptığı kademeliye başladım şimdi
Daha 1. Seviyedeyim
3 günlük açlık Aralık sonu, Ocak başı ve ortasında olmak üzere 3 defa yapacağız inşaAllah

En azından yurt dışında eğitim çok kaliteli, olanaklar daha yüksek olacak. Onlara burada verebileceğinden daha iyi şartlar vermiş olacaksın böyle düşün onun için vicdan azabı çekme. Çok zor bir karar ve süreç ama bu geleceklerini kurtardı diye bak canım.

Öyle canım. Dediğim gibi lahana ve kerevizde öyle
100gram karnıbahar 24
100 gram lahana 24
100gram kereviz 42 kalori

🤩🙏🏻 Evet o kişi beniiimmmmm. Valla bu konuda mütavazi olamıycam kendimle gurur duyuyorum. Kızım anasınıfındayken bir resminde beni süper kadın yapmış. 😇 süpermeni uçarken çizmiş ama kafası ve saçları ben 🤗 kendinle gurur duymalısın dediğim ilk andı o . 🙏🏻🌼 çok mutluyum ona böyle huzurlu sadece ikimizin olduğu bir yuva kurabildiğim için. ❤
Oy canım, kahraman annem demiş, kızınla gurur duydum 😘🧿

17.10.2023 salı

08.30
Sade filtre kahve

11.00
Yarım çay kaşığı bal ilaveli zencefil çayı

12.00
4 adet etli kuru patlıcan dolması

15.00
Yarım çay kaşığı bal ilaveli zencefil çayı

18.40
Bir kase domatesli şehriye çorbası
4 adet içi ıspanak dolgulu tavuk
Su:2.5 lt

Beth18 Beth18 Elhan Elhan
Afiyet olsun canım 😘
Çok güzel bir menü. :super:Dolmalara bir şey demiyorum çünkü sana eksi getireceği kesin. :KK66:

Aayy en güzelii ciddenn ama bide zaman oluyo 12 ye kadar is edince acıkmıyosun bilee iyi ediyorsun bende evi süpürdüm sildim bugün oturdum acıktım oturmak yok jouu yola devam diyom🤣🤣🤣
Aynen kuzum devammm😍😍
Kizlaarr duyduk duymadıkk demeyinn karnabaharr 1 tabak yemeği 38 kalorii civarındaymis ıspanaktan düşük ben şok🙊🙊
:işsiz::KK51: karnı baharın bile şişkinlik yaptığı bunyemin bana uyguladığı tarife 38 kalori değilde 550 kalori yapar

Elhan Elhan s i d e l y a s i d e l y a blonde ambition blonde ambition Efenin_Annesi Efenin_Annesi Hayalkuran Hayalkuran

Açkarna ; dukan birası-

11.00
2 yumurtalı tazesoğanlı omlet
15.00
Sütlü kahve (tarçın kakao kahve)
17.00
1 tabak dolusu kıymali karnabahar
2 dilim mercimek ekmek

Yatmadan önce yoğurt kürü
Zencefil zerdeçal tarçın pulbiber limon

2 litre su

X