Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende tartıda 82yi görünce diyete başlayan biri olarak 72yi görünce tam tamına 10 kilo vermiş oluyorum ve o zman bunu yiyim demiştim. Hakettik deyip mutlu mutlu yicez o yumurtalı köfteyi :KK5: sonra 4-5 kilo daha verip 68leri de görünce ruhen asıl rahatlamam o rakamı görünce olacak sarma ödülü vereceğim kendime menülerde okudukca canım çeken 2 şey 🤤 başkada canım bir şey çekmiyor şükür 🙏🏻 ama ben öyle durduk yere yok bugün cumamış,cumartesiymiş diyip yiyemem canım bekliyorum senin gibi bende :KK5:

Sorma sorma 🙈 şu kaçamakların adını yazmasalar keşke kaptanım ya sonra burda kaç kişi can çekişiyoz :ruh:

Sen de benim gibi bekarsın o zaman :KK19:
Ben de ayrıldım. Bekar anneyim canım. Anne kız iki kişi yaşıyoruz evde 😊🌼

Canım seni kırmak istemem. Düşündümde zaten hayatta bir çok şeyle uğraşıp kafa dağıtmak ve bir birimize fayda sağlamak için şuraya giriliyorken , kötü hissettirecek bir söz söylemek doğru ve bana yakışan bir davranış olmaz. Kendimide eleştirdim ve Sırf bu yüzden doğru bulmadım kendi eleştirimide onun için seni kırdıysam yada kötü hissetmene neden olduysam özür dilerim. 💐😇
Bemde 81le başladım diyete kızzz

Çocuklara bakan olsalar bende yürüsem yaa
Canım bütçen ve evde koyabilecek yerin varsa bir alet alabilirsin. Hangini sıkılmadan yapabilirim dersen uzay yürüyüşü mesela her yeri aynı anda çlaştıran ve sıkmayan eğlenerek kilo verebileceğin bir alet. Yani uzay yürüyş, kondisyon yada eliptik bisiklet yada koşu bandı al bebeler uyuynca çık. Yerim yada bütçem yok dersen kızlar bak lesli yapıyor evde o videoları aç zumba,lisle yada dans veya kardio videosu yap . Yapmak istersek çözüm çok, seçenek çok , bak ipsiz zıplıyorlar vs. Daha ooo ooo çok yani. :KK66:
Günaydın fit hatunlar 🥰🥰🥰
Günaydın O günlerde yakın😂 şimdilik Fit olma adayları
ASlinda cok mutluyumm sibooş 😍😍 dunden buyana 500 gram vermişim
Biliyordum beeee :KK5: yupiiiii
Aynen canım. Arada bozdugum olmuyor mu oluyor. Ama geneli dikkat ediyorum. Okul yemeği oluyor ona göre dengeliyorum. Başka programlar oluyor bir şekilde ayarlıyorum.
Ben seni sürekli içimden maşallah diyerek okuyorum canım. Örnek olacak şekilde ilerleyen kişilerden birisin sen. ❤ Yakında da 68 olacağız inşalh. 🙏🏻
Bemde 81le başladım diyete kızzz
Canım kader arkadaşım :KK19: Bak şimdi nerelerdesin. 🤩 Aaayyy darısı başıma inşallah ben de geleceğim tekrar o rakamlara yanına🔥

Canım bütçen ve evde koyabilecek yerin varsa bir alet alabilirsin. Hangini sıkılmadan yapabilirim dersen uzay yürüyüşü mesela her yeri aynı anda çlaştıran ve sıkmayan eğlenerek kilo verebileceğin bir alet. Yani uzay yürüyş, kondisyon yada eliptik bisiklet yada koşu bandı al bebeler uyuynca çık. Yerim yada bütçem yok dersen kızlar bak lesli yapıyor evde o videoları aç zumba,lisle yada dans veya kardio videosu yap . Yapmak istersek çözüm çok, seçenek çok , bak ipsiz zıplıyorlar vs. Daha ooo ooo çok yani. :KK66:

ASıl cumaya kadar bomba 😀😀😀 cok merak ediyorum cumayı
Ben seni sürekli içimden maşallah diyerek okuyorum canım. Örnek olacak şekilde ilerleyen kişilerden birisin sen. ❤ Yakında da 68 olacağız inşalh. 🙏🏻

Canım kader arkadaşım :KK19: Bak şimdi nerelerdesin. 🤩 Aaayyy darısı başıma inşallah ben de geleceğim tekrar o rakamlara yanına🔥
GEleceksinn aşkoooo ben nasıl geldimm asla 1 güne duramaz yerdimmm düşün

Bende tartıda 82yi görünce diyete başlayan biri olarak 72yi görünce tam tamına 10 kilo vermiş oluyorum ve o zman bunu yiyim demiştim. Hakettik deyip mutlu mutlu yicez o yumurtalı köfteyi :KK5: sonra 4-5 kilo daha verip 68leri de görünce ruhen asıl rahatlamam o rakamı görünce olacak sarma ödülü vereceğim kendime menülerde okudukca canım çeken 2 şey 🤤 başkada canım bir şey çekmiyor şükür 🙏🏻 ama ben öyle durduk yere yok bugün cumamış,cumartesiymiş diyip yiyemem canım bekliyorum senin gibi bende :KK5:

Sorma sorma 🙈 şu kaçamakların adını yazmasalar keşke kaptanım ya sonra burda kaç kişi can çekişiyoz :ruh:

Sen de benim gibi bekarsın o zaman :KK19:
Ben de ayrıldım. Bekar anneyim canım. Anne kız iki kişi yaşıyoruz evde 😊🌼

Canım seni kırmak istemem. Düşündümde zaten hayatta bir çok şeyle uğraşıp kafa dağıtmak ve bir birimize fayda sağlamak için şuraya giriliyorken , kötü hissettirecek bir söz söylemek doğru ve bana yakışan bir davranış olmaz. Kendimide eleştirdim ve Sırf bu yüzden doğru bulmadım kendi eleştirimide onun için seni kırdıysam yada kötü hissetmene neden olduysam özür dilerim. 💐😇
Canım sarışınım kizinla huzurlu bir hayatın olsun inşallah. :dua:
Eski eş kişisi ayrıldıktan sonra rahat vermedi bana. Hiçbir zaman kabullenmedi. O zamanki cahil cesaretimle detaylı araştırmadan şimdiki eşimle evlendim. Sadece çok komik birisiydi ve dünya görüşümüz aynıydı huyu suyu nasıl düşünmeden evet dedim. Çünkü delirmek uzereydim. Allah'tan kıymet bilen birisi çıktı . 16 yıllık evliyiz. Çocuklar da ortaöğretime başlamadan yurt dışına yanına gittiler. Yabancı dil öğrensin daha iyi eğitim alsınlar diye. Küçük uyum sağlayamadı geri istedim geldi. İki üç yıl sonra tekrar gitti. Senede iki defa gelirler yanıma. Çok iyi veya çok kötü bir hayatım yok idare ediyorum. Çocuk özlemi her şeyin önüne geçiyor. Aklıma geldikçe babalarina bildiğim bütün küfürleri saymiyor değilim. Daha farklı bir hayatım olabilirdi. Bekar ve çocuklarımla :KK14::KK14:

ASıl cumaya kadar bomba 😀😀😀 cok merak ediyorum cumayı

GEleceksinn aşkoooo ben nasıl geldimm asla 1 güne duramaz yerdimmm düşün
:KK61: Muhtemel Sen hedef kilona vardığında ben de 60 küsürlü kilolarda bir yerlerde olurum. Hedefime daha yolum varken beni buralarda bırakıp gideyim deme. Dolan şuralarda hem kilo koruma yapmış olursun sende :cry:

Canım sarışınım kizinla huzurlu bir hayatın olsun inşallah. :dua:
Eski eş kişisi ayrıldıktan sonra rahat vermedi bana. Hiçbir zaman kabullenmedi. O zamanki cahil cesaretimle detaylı araştırmadan şimdiki eşimle evlendim. Sadece çok komik birisiydi ve dünya görüşümüz aynıydı huyu suyu nasıl düşünmeden evet dedim. Çünkü delirmek uzereydim. Allah'tan kıymet bilen birisi çıktı . 16 yıllık evliyiz. Çocuklar da ortaöğretime başlamadan yurt dışına yanına gittiler. Yabancı dil öğrensin daha iyi eğitim alsınlar diye. Küçük uyum sağlayamadı geri istedim geldi. İki üç yıl sonra tekrar gitti. Senede iki defa gelirler yanıma. Çok iyi veya çok kötü bir hayatım yok idare ediyorum. Çocuk özlemi her şeyin önüne geçiyor. Aklıma geldikçe babalarina bildiğim bütün küfürleri saymiyor değilim. Daha farklı bir hayatım olabilirdi. Bekar ve çocuklarımla :KK14::KK14:
Canım kolay değil. Çabucak evlilik kararı almak dışında ki bölümümüz aynı ondan o psikolojiyi tahmin edebiliyorum :KK43: benim fe uzaklaştırma kararım o bu bir sürü mücadelelerim var anlatsam hayatım roman zaten ama şu erkekler bir kadına takıntılı oldularmı gerçekten kadının şansı çok düşüyor ve mücadelesi 10kata çıkması gerekiyor çok zor. Benim ki malesef hala aşık olduğunu diretmekte . Çok dua ediyorum düzgün uzun ilişki yaşayabilse diye. birine aşık olsa hatta evlense ne güzel olurdu ama imkansız :KK43: bari ciddiyete alacağı bir ilişki yaşasada o kasından korksa yaklaşmak istemese aahhh bu zihniyetler değişmiyor. Kadına yaşam alanı açmıyorlar. Ama 2. eşinin iyi çıkmasına sevindim. Hep mutlu ol canım . 🙏🏻 Seçtiğimiz her yolun kendi içinde eksiside var artısıda . Senin yolunda böyleymiş.

:KK22::KK22::KK22:

Bende öyleyim ama bazen sarrtlar karşısında yaşını hatırla sus diyorum

Benim bildiğim bir aydan fazla yaptı. Hatta 3 gün hicbirsey yemedi. Zaten zayıftı. İyice kilo vermişti.

Aynen canım geçen hafta veremedik bu hafta verelim bari

Evet hocam normalde Perşembe günü idi. Stajyer öğrencileri varmış öğretmenimizin. Sali ve çarşambaya alındı dersleri. Bana da salı düştü. Boş dersi ben çok sevmiyorum vakit geçmek bilmiyor. Müdür yardımcımız gelmişti. Hem onunla konuşup hem buraya yazıyordum. Kalktım kahve yaptım. Boş oturma dediler :KK70::KK45:
Biz farklı açlıktan bahsediyoruz galiba, ben 23 gün hiçbirşey yemedim 😊

Afiyet olsun fincanın çok minnoş yav 🥹🤩
Saol canım teşekkür ederim 🥰
Vallahaa haklısın😀😀😀 ben anca oturayim😀
Ya benim bide burnumdan kaynaklı sanırım evi temizleyip toparlamaya kahvaltı yapamam evim temiz düzenli olacak ki ben yemek yada kahvaltı hazırlayayım şimdi evim temiz çocukların karnı tok yemeğim hazır plates yapıldı cilt bakımı ve banyomu yaptım mis gibi esrayi bekliyorum😍

Evde kalabalıktan hoşlanmayan bibyapim var kuzum alabilirim şuan istesem ama huyum batsın plates yapıyorum çok sevdim bana iyi geliyor lesli zumba bunlar zaten yaptigim şeyler teşekkür ediyorum ilgilendiğin icin😙😙

Bi kahve :KK53: nesfit aldim tatli krizine çözüm 90 kalori:KK8:

Eklentiler

• 1697546158386934526875263677868.jpg
    1697546158386934526875263677868.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 16
Bende 3 senedir yemek yüzünden çekiyorum yav beğenmiyor her yemeği
Maalesefff buyüzden annemle bile iyi anlasamıyorum kadına diyorumki senin yemeğini beğenmemek değill o yemeği sevmediği için yemiyo diyorum bitürlü yemeğimi begenmiyo diyodu bana ay ne çektim ya

Saol canım teşekkür ederim 🥰

Ya benim bide burnumdan kaynaklı sanırım evi temizleyip toparlamaya kahvaltı yapamam evim temiz düzenli olacak ki ben yemek yada kahvaltı hazırlayayım şimdi evim temiz çocukların karnı tok yemeğim hazır plates yapıldı cilt bakımı ve banyomu yaptım mis gibi esrayi bekliyorum😍

Evde kalabalıktan hoşlanmayan bibyapim var kuzum alabilirim şuan istesem ama huyum batsın plates yapıyorum çok sevdim bana iyi geliyor lesli zumba bunlar zaten yaptigim şeyler teşekkür ediyorum ilgilendiğin icin😙😙
Aayy en güzelii ciddenn ama bide zaman oluyo 12 ye kadar is edince acıkmıyosun bilee iyi ediyorsun bende evi süpürdüm sildim bugün oturdum acıktım oturmak yok jouu yola devam diyom🤣🤣🤣

:KK61: Muhtemel Sen hedef kilona vardığında ben de 60 küsürlü kilolarda bir yerlerde olurum. Hedefime daha yolum varken beni buralarda bırakıp gideyim deme. Dolan şuralarda hem kilo koruma yapmış olursun sende :cry:
Kizzz gidermiyimm sizin le burda çok alıştım 50 ye düşsemde yinede siizinleyimm bi bakmışım 50 ye düşmüşüm sizinle ola ola🤣🤣🤣

X