Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım kolay değil. Çabucak evlilik kararı almak dışında ki bölümümüz aynı ondan o psikolojiyi tahmin edebiliyorum :KK43: benim fe uzaklaştırma kararım o bu bir sürü mücadelelerim var anlatsam hayatım roman zaten ama şu erkekler bir kadına takıntılı oldularmı gerçekten kadının şansı çok düşüyor ve mücadelesi 10kata çıkması gerekiyor çok zor. Benim ki malesef hala aşık olduğunu diretmekte . Çok dua ediyorum düzgün uzun ilişki yaşayabilse diye. birine aşık olsa hatta evlense ne güzel olurdu ama imkansız :KK43: bari ciddiyete alacağı bir ilişki yaşasada o kasından korksa yaklaşmak istemese aahhh bu zihniyetler değişmiyor. Kadına yaşam alanı açmıyorlar. Ama 2. eşinin iyi çıkmasına sevindim. Hep mutlu ol canım . 🙏🏻 Seçtiğimiz her yolun kendi içinde eksiside var artısıda . Senin yolunda böyleymiş.
Gittiğim yerde rezil ediyordu , öğretmensin utanıyorsun. Bu da epey bir evlenmedi ta ki ben evlendikten sonra evlendi. Bu sefer de çocuklar yüzünden üzmeye devam etti. Yurt dışına gitmelerine bu sebepten izin verdim. Yoksa velayetleri bendeydi. Ben de senin yaşadığın şeyleri tahmin edebiliyorum. Allah dualarını kabul etsin, tamamen kurtarsın seni. :dua::KK200:Lutfen okuyan herkes amin desin. :dua::dua::dua::dua::dua:

Gittiğim yerde rezil ediyordu , öğretmensin utanıyorsun. Bu da epey bir evlenmedi ta ki ben evlendikten sonra evlendi. Bu sefer de çocuklar yüzünden üzmeye devam etti. Yurt dışına gitmelerine bu sebepten izin verdim. Yoksa velayetleri bendeydi. Ben de senin yaşadığın şeyleri tahmin edebiliyorum. Allah dualarını kabul etsin, tamamen kurtarsın seni. :dua::KK200:Lutfen okuyan herkes amin desin. :dua::dua::dua::dua::dua:
Amin canım
En takdir ettiğim kadınlar, yalnız yaşayıp ev geçindiren, çocuk bakan kadınlar
Rabbim hepinizin yardımcısı olsun 🤲🏼

Canım sarışınım kizinla huzurlu bir hayatın olsun inşallah. :dua:
Eski eş kişisi ayrıldıktan sonra rahat vermedi bana. Hiçbir zaman kabullenmedi. O zamanki cahil cesaretimle detaylı araştırmadan şimdiki eşimle evlendim. Sadece çok komik birisiydi ve dünya görüşümüz aynıydı huyu suyu nasıl düşünmeden evet dedim. Çünkü delirmek uzereydim. Allah'tan kıymet bilen birisi çıktı . 16 yıllık evliyiz. Çocuklar da ortaöğretime başlamadan yurt dışına yanına gittiler. Yabancı dil öğrensin daha iyi eğitim alsınlar diye. Küçük uyum sağlayamadı geri istedim geldi. İki üç yıl sonra tekrar gitti. Senede iki defa gelirler yanıma. Çok iyi veya çok kötü bir hayatım yok idare ediyorum. Çocuk özlemi her şeyin önüne geçiyor. Aklıma geldikçe babalarina bildiğim bütün küfürleri saymiyor değilim. Daha farklı bir hayatım olabilirdi. Bekar ve çocuklarımla :KK14::KK14:
Ne hayatlar var rabbim evlatlarını sana bağışlasın yinede çok şükür kıymet bilen çıkmış karşına Allah mutluluğunuzu daim etsin

Heeee amaaann sibosss vallahaa yiycen kalcak midene değermii kalorilere kaçmıyoya sonucta hedefe ulaş yaparizz küflü peynir partisi
Yaparız kuzum
Canım bütçen ve evde koyabilecek yerin varsa bir alet alabilirsin. Hangini sıkılmadan yapabilirim dersen uzay yürüyüşü mesela her yeri aynı anda çlaştıran ve sıkmayan eğlenerek kilo verebileceğin bir alet. Yani uzay yürüyş, kondisyon yada eliptik bisiklet yada koşu bandı al bebeler uyuynca çık. Yerim yada bütçem yok dersen kızlar bak lesli yapıyor evde o videoları aç zumba,lisle yada dans veya kardio videosu yap . Yapmak istersek çözüm çok, seçenek çok , bak ipsiz zıplıyorlar vs. Daha ooo ooo çok yani. :KK66:

Günaydın O günlerde yakın😂 şimdilik Fit olma adayları

Biliyordum beeee :KK5: yupiiiii

Ben seni sürekli içimden maşallah diyerek okuyorum canım. Örnek olacak şekilde ilerleyen kişilerden birisin sen. ❤ Yakında da 68 olacağız inşalh. 🙏🏻

Canım kader arkadaşım :KK19: Bak şimdi nerelerdesin. 🤩 Aaayyy darısı başıma inşallah ben de geleceğim tekrar o rakamlara yanına🔥
İnşallah canım inşallah. Bazen vucud dirense de. Bizde direniyoruz ona inat.
Biz farklı açlıktan bahsediyoruz galiba, ben 23 gün hiçbirşey yemedim 😊
Nasıl yani onun yaptığı kademeliydi.
Küflü peynir en sevdiğim 😍
Benim de
Aynen
Bitince bi panik oluyorum
Dolaba stokluyorum. Şu an stok durumu iyi
Kizlaarr duyduk duymadıkk demeyinn karnabaharr 1 tabak yemeği 38 kalorii civarındaymis ıspanaktan düşük ben şok🙊🙊
Kaç gündür aklımda. Ama almak nasip olmadı.
Akşama ne yemahhh varrrrrr🤔🤔🤔🤔
Kuru fasulye🤣🤣

Bende menümü paylaşayım
Kahvaltı
2 yumurta
Yarım lavaş kucuklerinden ama
Biraz küflü peynir
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
Akşam
1 kepçe kuru fasulye
1 kase salata
1 bardak ayran

Yatmadan kayısı çayı içerim kuru kayısı eşliğinde. Erkenden yatarım dün geceden uykusuzum çünkü. Saat 17 de kapadım dükkanı.
s i d e l y a s i d e l y a Elhan Elhan

En azından yurt dışında eğitim çok kaliteli, olanaklar daha yüksek olacak. Onlara burada verebileceğinden daha iyi şartlar vermiş olacaksın böyle düşün onun için vicdan azabı çekme. Çok zor bir karar ve süreç ama bu geleceklerini kurtardı diye bak canım.
Kizlaarr duyduk duymadıkk demeyinn karnabaharr 1 tabak yemeği 38 kalorii civarındaymis ıspanaktan düşük ben şok🙊🙊
Öyle canım. Dediğim gibi lahana ve kerevizde öyle
100gram karnıbahar 24
100 gram lahana 24
100gram kereviz 42 kalori
Amin canım
En takdir ettiğim kadınlar, yalnız yaşayıp ev geçindiren, çocuk bakan kadınlar
Rabbim hepinizin yardımcısı olsun 🤲🏼
🤩🙏🏻 Evet o kişi beniiimmmmm. Valla bu konuda mütavazi olamıycam kendimle gurur duyuyorum. Kızım anasınıfındayken bir resminde beni süper kadın yapmış. 😇 süpermeni uçarken çizmiş ama kafası ve saçları ben 🤗 kendinle gurur duymalısın dediğim ilk andı o . 🙏🏻🌼 çok mutluyum ona böyle huzurlu sadece ikimizin olduğu bir yuva kurabildiğim için. ❤

X