Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Pazartesi bildirimini yap tabi ki olur canım annem :süslü:
Pazartesileri sevmiyorum hihhh :63: ben cumaciyim
Bizim de kaptan sidoşla tatlimiz var. İki bardak suda dört kaşık yulafi pişirip lapa yapıyoruz. Sonra içine hangi meyve varsa atıyoruz. Ben suda islattigim chia tohumunu da koydum kıvamı artırdı. Üzerine bir kaşık bal , tarçin , ceviz. Tatlı ihtiyacı diye bir şeyi unutuyorsun. :KK76:
Ooo bunuda deneyeceklerimin arasına ilistireyim ablam🤩🤩
Sana çok rakip olmak isterim canım🤓 hafta sonları eşim evde oluyor çok aktif olamıyorum anca şimdi girebildim 🤭🤭🤭
Hafta icii olll :rolleyes::KK49: önemli olan aktif olman
Bunu bile henüz yeni cevaplama şansım oldu 😘 🤣
Olsun eş gecmemissin:KK15:
😂😂 çok özür dilerim benim dün tembel gunumdu yemek hazırlamak hiç içimden gelmedi o an ne varsa onu yedim tek öğün yapabiliyorsan çok güzel
Başka çarem yokken aşk kadinim🤣
Hahahaha nekadardır acep 🥴
Senin doğum gününde giydiğin elbisenin tesettürlü hali gibi değilmiş benzettim
aynen öyle yaa valla çok şükür hepsinin tadını biliyoruz 😁😁😁
Sennn nerdesiiinn hiiiii rakip misin dost musun düşman mı bana soyle😅😅😅

Pazartesileri sevmiyorum hihhh :63: ben cumaciyim

Ooo bunuda deneyeceklerimin arasına ilistireyim ablam🤩🤩

Hafta icii olll :rolleyes::KK49: önemli olan aktif olman

Olsun eş gecmemissin:KK15:

Başka çarem yokken aşk kadinim🤣

Senin doğum gününde giydiğin elbisenin tesettürlü hali gibi değilmiş benzettim

Sennn nerdesiiinn hiiiii rakip misin dost musun düşman mı bana soyle😅😅😅
Evetttt aynen benziyor gibii😀

Kızlar size birşey danışmak istiyorum. 1 bucuk aydır multivitamin tarzı birşey kullanıyorum. Kendimi çoj iyi hissediyordum. geçen hafta genel bir tahlil yaptırdım. D ve b12 vitaminim alt sınıra yakın çıktı. Doktor ek olarak b12 ve d vitamini verdi tekrar. Ama nedense aşırı bir halsizleştim. Başım ağrıyo heryerim ağrıyo kolum kalkmıyor. Bunlara başladıktan sonra oldu sanki: bunlardan mı kaynaklı desem tam tersi olması gerekmezmi. Yoksa hastamı olucam acaba 🫠
Benim d vitamini demir eksikliğim var. D vitamini eksikliği baş ağrısı vücut ağrısı çok yapıyor devam et kullanmaya bırakma

d ve b12 eksikliği de halsizlik yapar ama şu an covid eris varyantı sıklaştı. çok kişi hasta. dikkat et canım hastalık da olabilir.
D ve B12 olarak ne kullanıyorsun?
Normal devletin karşıladığı devit-3 ile apikobal verdi dokyor canım.
Aslında 1 ay önceye kadar ocean kullanıyordum ama ona rağmen yine düşük anlamadım

X