Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kolay gelsin benimde temizlik yapmam lazım ama eriniyorum 😫
Ben evi sil süpür yaptım. Kızımın n sesi ile okuması vardı bir kere de onu okutturdum. Şimdi otursun kendi başına okusun. Küçük bir valiz hazırlamam lazım. Birazda ütüm var onu da halledersem ohhh değmeyin benim keyfime.
Aslan rakibim sibel_84 sibel_84 şimdi evini temizliyor benim dolapların başi kel mi :63: karnı domestoslu tişörtümü bulup giyeyim ya Allah bismillah :KK55: iş yapın iş sayfayı çogaltmayin hadi :KK20:
Bitirdim sayılır ben temizlik işini hocam
Jou Jou Elhan Elhan Hayalkuran Hayalkuran sibel_84 sibel_84 Özellikle sizle hızla atmam gerekenlerden genelde bahsettiğim için etiket yaptım durumumu anlamanız için anlatmak istedim. Sadece bir kaç ay önce bu yaza girerken hafif kilo almam oldu buda bacağımın ödemli intihap toplayan bir hastalıkla şişip cihaz girince net görmesi ile olan haftalardaydı ve ben ilk teşhis ve alevlenmeler başlamadan önce şişliğin sebebini bilmiyorum ama iş arakadaşlarım kilo almaya başladın diyor tartı 68'e çıkmış. 😥 Doğru duydunuz bu diyete başlayayım kilo almışım dediğim halim 68 ve sadece bir kaç ay önce yaza girerkenden bahsediyorum. 68-70 arasındayken bacağım birden yürüyemez hale geldi. İyi bir profesörle Teşhis tedavi vs. Normale dönmem malesfki düzenli kortizon iğnesi ile oldu . Ben o piskoloji ile tuz kullanmayayım diye dikkat etmedim kortizonda sıfır tuz olmalı balon gibi şişiyor insan varmı yakınınızda bu tedaviyi gören bilmiyorum. Beni balon yapan kortizonlar ve arkasından bir depesyon atağı ve yazın bir kaç ay sonra bir merak edip tartıya baktım 78 i algılayamadım bile düşünün . Bu süreçte ilk baştan itibaren evden çalışmaya geçmiştim. Sonra psikolojik olarakda daha iyi hissetmeye ve artık diyet,spor geri başlamalıyım dediğimde size yazmadan bir hafta önce tartıya çıktım 82 yazdı :KK57: bu kadar kısa sürede yağ yakmak mümkün olmadığı gibi bu yükseklikte yağ tutmakta mümkün değil aynı matematik bu ve çok büyük kısmı kortizon ödemi ama psikolojik olarak bunu bir kaç ayda görmek çok inanılmaz tartı 78 yazınca 68 . 76 yazınca 66 diye okuyorum hala düşünün. Sonra diyorum ki yok 66 değil o 76 😱 onun için 76ya hızla indiği gibi 70e de hızla inecek 68 e kadar çoğu ödem ondan sonra yağdan gideceği için az gitsede olur ve en azından ben de iş arkadaşlarım en son görüp sen kilo aldın dediği halde kalmış gibi görünürüm 68de karşılaşırsak ama şuan kimse beni görmesin diye korkuyorumda
Kuzum şunu son bir haftada yaşadıklarımdan yola çıkarak söylüyorum. Herşeyin başı sağlık. Sağlıklı olunca kilo zaten kolay gidiyor. Vücudumuzu dengelememiz lazım
İnşallah sen de sağlıklı bir şekilde kolayca kilo verirsin.

Jou Jou Elhan Elhan Hayalkuran Hayalkuran sibel_84 sibel_84 Özellikle sizle hızla atmam gerekenlerden genelde bahsettiğim için etiket yaptım durumumu anlamanız için anlatmak istedim. Sadece bir kaç ay önce bu yaza girerken hafif kilo almam oldu buda bacağımın ödemli intihap toplayan bir hastalıkla şişip cihaz girince net görmesi ile olan haftalardaydı ve ben ilk teşhis ve alevlenmeler başlamadan önce şişliğin sebebini bilmiyorum ama iş arakadaşlarım kilo almaya başladın diyor tartı 68'e çıkmış. 😥 Doğru duydunuz bu diyete başlayayım kilo almışım dediğim halim 68 ve sadece bir kaç ay önce yaza girerkenden bahsediyorum. 68-70 arasındayken bacağım birden yürüyemez hale geldi. İyi bir profesörle Teşhis tedavi vs. Normale dönmem malesfki düzenli kortizon iğnesi ile oldu . Ben o piskoloji ile tuz kullanmayayım diye dikkat etmedim kortizonda sıfır tuz olmalı balon gibi şişiyor insan varmı yakınınızda bu tedaviyi gören bilmiyorum. Beni balon yapan kortizonlar ve arkasından bir depesyon atağı ve yazın bir kaç ay sonra bir merak edip tartıya baktım 78 i algılayamadım bile düşünün . Bu süreçte ilk baştan itibaren evden çalışmaya geçmiştim. Sonra psikolojik olarakda daha iyi hissetmeye ve artık diyet,spor geri başlamalıyım dediğimde size yazmadan bir hafta önce tartıya çıktım 82 yazdı :KK57: bu kadar kısa sürede yağ yakmak mümkün olmadığı gibi bu yükseklikte yağ tutmakta mümkün değil aynı matematik bu ve çok büyük kısmı kortizon ödemi ama psikolojik olarak bunu bir kaç ayda görmek çok inanılmaz tartı 78 yazınca 68 . 76 yazınca 66 diye okuyorum hala düşünün. Sonra diyorum ki yok 66 değil o 76 😱 onun için 76ya hızla indiği gibi 70e de hızla inecek 68 e kadar çoğu ödem ondan sonra yağdan gideceği için az gitsede olur ve en azından ben de iş arkadaşlarım en son görüp sen kilo aldın dediği halde kalmış gibi görünürüm 68de karşılaşırsak ama şuan kimse beni görmesin diye korkuyorumda
Geçmiş olsun blonde şimdi nasıl bacağının durumu ? Ödem yağdan daha çabuk gider diye biliyorum inşallah en kısa zamanda eski kilona dönersin

Ben evi sil süpür yaptım. Kızımın n sesi ile okuması vardı bir kere de onu okutturdum. Şimdi otursun kendi başına okusun. Küçük bir valiz hazırlamam lazım. Birazda ütüm var onu da halledersem ohhh değmeyin benim keyfime.
Bitirmişsin neredeyse işleri abla ben daha devam 😎

Yav hem mantı çekti canım hem şalgam hemde simit 😅😅 karnımın guruldamasindan dolayı uyuyamıyorum da 🤣🤭 neyse yarın sabah güzel bir kahvaltı edeyim bende nazım zaten tek öğün besleniyorum 🫠
😂😂 çok özür dilerim benim dün tembel gunumdu yemek hazırlamak hiç içimden gelmedi o an ne varsa onu yedim tek öğün yapabiliyorsan çok güzel

Kızlar size birşey danışmak istiyorum. 1 bucuk aydır multivitamin tarzı birşey kullanıyorum. Kendimi çoj iyi hissediyordum. geçen hafta genel bir tahlil yaptırdım. D ve b12 vitaminim alt sınıra yakın çıktı. Doktor ek olarak b12 ve d vitamini verdi tekrar. Ama nedense aşırı bir halsizleştim. Başım ağrıyo heryerim ağrıyo kolum kalkmıyor. Bunlara başladıktan sonra oldu sanki: bunlardan mı kaynaklı desem tam tersi olması gerekmezmi. Yoksa hastamı olucam acaba 🫠

Sebze,lif ağırlıkta ve bolce detoks çay ve suları

Aaaa bende 🤩 Hatta birazdan zil çalar saati geldi. Bitki çayları, maden suları, yulaflar, kabaklar Vs. Vs. Tonla bir sürü şey sipariş ettim ve hepsi Full diyet alışverişi ahaahaaa😂😂 Topla, tüfekle geliyoruz💣 cephane hazır🤣
Hahahahaha migros şaşırdı artıkk millet diyete giriyorr 🤣🤣🤣🤣🤣

C
CAno insan neye nasıl diyet edeceğini şaşırıyor belki kendimiz bazı şeyleri yanlış yapıyoruzdurr ama diyetisyene gitsek emin ol bunu yasamayızz

İkisi de gidiyordur canım merak etme. 😊 Benim ödem olayım sizden farklı. Jou Jou yada genelde hep diyorum ya 1 kiloya kadar harika ben senin yerinde olsam üstünü zaten istemezdim diye . yağdan anca o kadar gider ve onda zaten o kiloya inene kadar ödemde kalmadı çünkü. Şimdi sen yeni başladın ödemde vardır biraz ondan daha yüksek verebilirsin ödem +yağ vereceğin için . ❤ Benim ki farklı derken açıklamadığım için jou yada sen tabi ki tam ne demek istediğmi anlamadınız çünkü anlatmadım onu anlatayım size ben benim şuan ki durumu anlarsınız.
Evett haklısın 1kilo bile iyidirr ama bi bakıyosun 2güne şişiyorsun herşey farklı oluyorr

Tatlım her birimizin ayrı bir şişkoluk hikayesi var. Seni çok iyi anlıyorum. Sağlıklı beslenme, ruhen dinginlik ve fiziksel aktivite benim gördüğüm tek çözüm yolu. Sağlık sorunları olduğunda bunları uygulamak biraz zorlaşıyor sen örneğinde gördüğümüz gibi. Nasıl ilerlersin bilmiyorum belki doktor desteğine ihtiyacin var. Bir şekilde çözüme ulasmani dilerim. Bizim birlikteligimiz profesyonel bir yardım elbette olamaz ama en azından yaslanacak sanal bir omzun varlığı , bir iki umut verici cümle şifa olur. :KK60:

Kizzzyok biliyorumm o anlamda dedim sacmalamaa beee ben yanliş anlamamm😘😘 beni gaza getirmenizz dileğiylee 🤣🤣🤪🤪
🥰😍😍😍
Moralimiz yüksek bebeğim yatirmadi enerji :rolleyes: :rolleyes:
Sabah baktım menopozdaşim Nergis 35 Nergis 35 var ondan sonra ışığı gören geldi :KK76:
Enerji bitmez bizde erkenden kalkar guruba kalk düdüğünü ilk biz calariz
😂😂😂 bende kalkıyorum abla çamaşır sulu tişörtümü giyip 🤣
Ayy kıskandım bak simdi
Ohhhh :KK73::KK73:
Hayalcim silme suyunun içine bir yemek kaşığı yumuşatıcı bir de bulaşık parlatıcısı koy...farkı gör. Hadi güzel kokmayan odamız kalmasın :confused:
Ellerimize sağlık. :KK5:
Vallahi kıskandım yarın bende bi misler gibi kokutayim evi🫠

Bugün yine iyi kalori yaktım bakalım 11 .bin adım Sabah hızlı tempo ile yaptım sonra torunla dışarı çıktık terlik almaya yürüyerek gitti toplam 20.bin adım oldu
20231014_151310.jpg

Kızlar size birşey danışmak istiyorum. 1 bucuk aydır multivitamin tarzı birşey kullanıyorum. Kendimi çoj iyi hissediyordum. geçen hafta genel bir tahlil yaptırdım. D ve b12 vitaminim alt sınıra yakın çıktı. Doktor ek olarak b12 ve d vitamini verdi tekrar. Ama nedense aşırı bir halsizleştim. Başım ağrıyo heryerim ağrıyo kolum kalkmıyor. Bunlara başladıktan sonra oldu sanki: bunlardan mı kaynaklı desem tam tersi olması gerekmezmi. Yoksa hastamı olucam acaba 🫠
d ve b12 eksikliği de halsizlik yapar ama şu an covid eris varyantı sıklaştı. çok kişi hasta. dikkat et canım hastalık da olabilir.
D ve B12 olarak ne kullanıyorsun?

X