Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sebze,lif ağırlıkta ve bolce detoks çay ve suları

Aaaa bende 🤩 Hatta birazdan zil çalar saati geldi. Bitki çayları, maden suları, yulaflar, kabaklar Vs. Vs. Tonla bir sürü şey sipariş ettim ve hepsi Full diyet alışverişi ahaahaaa😂😂 Topla, tüfekle geliyoruz💣 cephane hazır🤣
Kılıç kalkan her türlü mühimmatim hazır benim de :KK62:Yaglara ölüüüüüüm :spor::spor:

Kız tabi çoğu kez öyle yapıyorum terbiye ediyorsun nefsini bide şey var sabah jou da söyledim adet öncesi yada regl olduktan sonra tatlı krizlerimmiz oluyor ya ben baklava yemeden geçmezdi onu sollar bu tarif hemde basit bir olgunlaşmış muzu yatır tabağa 1 tatlı kaşığı fıstık etmesini gezdir üstüne baklava halt etmissss ben bağımlısı oldummm
Bizim de kaptan sidoşla tatlimiz var. İki bardak suda dört kaşık yulafi pişirip lapa yapıyoruz. Sonra içine hangi meyve varsa atıyoruz. Ben suda islattigim chia tohumunu da koydum kıvamı artırdı. Üzerine bir kaşık bal , tarçin , ceviz. Tatlı ihtiyacı diye bir şeyi unutuyorsun. :KK76:

Tatlım kaslarımız sebzeden değil de bulgur dövme kuru bakliyat ve proteinden, tabiki proteine yardımcı sebzelerden beslenir. Bu bir kompleks. Birini çekersen masanın ayağının birini kesmek gibi. Sadece avcı grubu olan 0 kan grubu durumu farlı.
Haftada 1-2 kilo vermek yerine 300-500 gram vererek kaslarım benimle kalsın :KK66:
Dediğim gibi sen bilirsin. Karbonhidrat için bahsettim zaten canım . Detaylı araştırısan Yediğimiz her sey karbonhidrat ( saf protein yani et hariç) yediğin her şey zatrn karbonhidrat canım . Onun için ekstra karbonhidrat yemeyin der proflar. Bulgur ,pirinç erkek tipi abartılı kas yapmak için yüksek tablolu badi sporu yapanlara veriyorlar o spora erkek vücudunda o karbnhidrat gerekli. Yani çok detaylı şeyler var sen kendi bildiğini yap. Düzenli spor yapmadan kaslar zaten korunamıyor. Ben Kas oranı seni şok edebilecek kadar yüksek biri olarak ve profesyonel sporcu arkadaşları olan biri olarak bunu yazıyorum. Diyetlerde sadece kas koruma değil. Yağ yakarken kas arttırmaylada ilerledim hep .Tüm spor hocalarınında dediği gibi Kas oranını mezure ile takip edebilirsin kastan değil yağdan verirsen mezurede ciddi bir incelme olması gerekiyor. Ben yardım etmek amacıyla paylaşmak istedim sadece ama sen rahat hissettiğini uygula tabi ki.

🤭🧿.Maşallah banaaa

Hemenn kasidim efenimmm

Sahada Maşallah bugün elim popo kaşıkla meşgul oldu😅🤣🤭

🥳😍 hoppa Hemenn gelirimiz kaptanım ilk kaptanımız sendin

🤩🤩🤩

Iron hanimcigimin sizi de bu hafta kendime rakip görmek isterim buyurmaz misiniz 1 hafta deneyelim olmaz mii

Iron Butterfly Iron Butterfly rakibim olarak görmekten gurur duyarım kendiside isterse
Bunu bile henüz yeni cevaplama şansım oldu 😘 🤣

Bilmiyorum ki tatlım odemle mi savaşıyorum yağla mi körlemesiye sallıyorum kilicimi ne denk gelirse :bicak:
İkisi de gidiyordur canım merak etme. 😊 Benim ödem olayım sizden farklı. Jou Jou yada genelde hep diyorum ya 1 kiloya kadar harika ben senin yerinde olsam üstünü zaten istemezdim diye . yağdan anca o kadar gider ve onda zaten o kiloya inene kadar ödemde kalmadı çünkü. Şimdi sen yeni başladın ödemde vardır biraz ondan daha yüksek verebilirsin ödem +yağ vereceğin için . ❤ Benim ki farklı derken açıklamadığım için jou yada sen tabi ki tam ne demek istediğmi anlamadınız çünkü anlatmadım onu anlatayım size ben benim şuan ki durumu anlarsınız.

Jou Jou Elhan Elhan Hayalkuran Hayalkuran sibel_84 sibel_84 Özellikle sizle hızla atmam gerekenlerden genelde bahsettiğim için etiket yaptım durumumu anlamanız için anlatmak istedim. Sadece bir kaç ay önce bu yaza girerken hafif kilo almam oldu buda bacağımın ödemli intihap toplayan bir hastalıkla şişip cihaz girince net görmesi ile olan haftalardaydı ve ben ilk teşhis ve alevlenmeler başlamadan önce şişliğin sebebini bilmiyorum ama iş arakadaşlarım kilo almaya başladın diyor tartı 68'e çıkmış. 😥 Doğru duydunuz bu diyete başlayayım kilo almışım dediğim halim 68 ve sadece bir kaç ay önce yaza girerkenden bahsediyorum. 68-70 arasındayken bacağım birden yürüyemez hale geldi. İyi bir profesörle Teşhis tedavi vs. Normale dönmem malesfki düzenli kortizon iğnesi ile oldu . Ben o piskoloji ile tuz kullanmayayım diye dikkat etmedim kortizonda sıfır tuz olmalı balon gibi şişiyor insan varmı yakınınızda bu tedaviyi gören bilmiyorum. Beni balon yapan kortizonlar ve arkasından bir depesyon atağı ve yazın bir kaç ay sonra bir merak edip tartıya baktım 78 i algılayamadım bile düşünün . Bu süreçte ilk baştan itibaren evden çalışmaya geçmiştim. Sonra psikolojik olarakda daha iyi hissetmeye ve artık diyet,spor geri başlamalıyım dediğimde size yazmadan bir hafta önce tartıya çıktım 82 yazdı :KK57: bu kadar kısa sürede yağ yakmak mümkün olmadığı gibi bu yükseklikte yağ tutmakta mümkün değil aynı matematik bu ve çok büyük kısmı kortizon ödemi ama psikolojik olarak bunu bir kaç ayda görmek çok inanılmaz tartı 78 yazınca 68 . 76 yazınca 66 diye okuyorum hala düşünün. Sonra diyorum ki yok 66 değil o 76 😱 onun için 76ya hızla indiği gibi 70e de hızla inecek 68 e kadar çoğu ödem ondan sonra yağdan gideceği için az gitsede olur ve en azından ben de iş arkadaşlarım en son görüp sen kilo aldın dediği halde kalmış gibi görünürüm 68de karşılaşırsak ama şuan kimse beni görmesin diye korkuyorumda

Kizzz amiiinnnn

amin-bella.gif
Ahahah elbisesi çok güzelmiş🤩

Hahahahha ablaa hic aram yok biliyomusun şekerle kahveylede çaylada asla sekerli içmem halam sagolsun beni öyle aliştırdı
Çay, kahve şekersiz içerim senelerdir ama tatlı, hamur çok severim
Bugün bir pişi yaptım 👌, hamuruna susam, çörekotu, maydanoz, pulbiber kattım
Sadece kokladım, oda kızartırken, mecburen

X