Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ne becerikli bi hatunsun sen öyle ya😍
Oğluma karışık tost kızlarıma yumurtalı ekmek labne zeytin domates salatalık meyve suyu kendime de bunları hazırladım çocuklarım içli köfte mantı ben yulaf lapasi :KK70: kendi düşen ağlamaz hayalim kim dedi o kadar kiloyu al diye bana kendim ettim kendim buldum🤣

Oğluma karışık tost kızlarına yumurtalı ekmek labne zeytin domates salatalık meyve suyu kendime de bunları hazırladım çocuklarım içli köfte mantı ben yulaf lapasi :KK70: kendi düşen ağlamaz hayalim kim dedi o kadar kiloyu al diye bana kendim ettim kendim buldum🤣
Yaaa içli köfte mi 🤤 bayılırıııımmm 😂
Zayıflayınca yersin çocuklarla bi parti yaparsınız 🤪🤣🤣

Hahaha 😂😂😂 güzel taktik haaa yemediğim şey değilsin diye yememek 😂 bende yapayım bari 🤪
Kız tabi çoğu kez öyle yapıyorum terbiye ediyorsun nefsini bide şey var sabah jou da söyledim adet öncesi yada regl olduktan sonra tatlı krizlerimmiz oluyor ya ben baklava yemeden geçmezdi onu sollar bu tarif hemde basit bir olgunlaşmış muzu yatır tabağa 1 tatlı kaşığı fıstık etmesini gezdir üstüne baklava halt etmissss ben bağımlısı oldummm

Kız tabi çoğu kez öyle yapıyorum terbiye ediyorsun nefsini bide şey var sabah jou da söyledim adet öncesi yada regl olduktan sonra tatlı krizlerimmiz oluyor ya ben baklava yemeden geçmezdi onu sollar bu tarif hemde basit bir olgunlaşmış muzu yatır tabağa 1 tatlı kaşığı fıstık etmesini gezdir üstüne baklava halt etmissss ben bağımlısı oldummm
Bende dönem dönem tatlı krizine giriyorum ya 😫 dediğini yaparım bakalım beğenecek miyim 🥺 çikolata seviyorum bende ya baklava değilde

Öyle ama karbonhidrat oranı yüksek olursa kulo verme çok yavaşlıyor canım . İyi kilo verenlerin listesine bakarsan karbonhidrat hiç yok gibi yani hafata da 1-2 gün dışımda bence o grup karbonhidrat kilo verimini engelliyor. İyi kilo düşüşü için sebzeden aldığımız karbonhidrat yeterli. Tabi ki sen bilirsin ama ben sen daha iyi bir sonuç almak istediğin için ve cuma tartıda mutlu ol diye söyleme gereği hissettim yoksa tabi ki sen bilirsin. Tercih senin ama dayanabilirsen bari 1 hafta dene derim.
Tatlım kaslarımız sebzeden değil de bulgur dövme kuru bakliyat ve proteinden, tabiki proteine yardımcı sebzelerden beslenir. Bu bir kompleks. Birini çekersen masanın ayağının birini kesmek gibi. Sadece avcı grubu olan 0 kan grubu durumu farlı.
Haftada 1-2 kilo vermek yerine 300-500 gram vererek kaslarım benimle kalsın :KK66:

Nasılmış o liste :KK45: :KK45:
Sebze,lif ağırlıkta ve bolce detoks çay ve suları
Kız unuttum ha nasıl ediyordum not defterimwse yazmamışım🤣🤣 ben akşama ne yaparim bilmiyorum migrostan birsürü şey sipariş ettim 1 haftalık için🤣
Aaaa bende 🤩 Hatta birazdan zil çalar saati geldi. Bitki çayları, maden suları, yulaflar, kabaklar Vs. Vs. Tonla bir sürü şey sipariş ettim ve hepsi Full diyet alışverişi ahaahaaa😂😂 Topla, tüfekle geliyoruz💣 cephane hazır🤣

Tatlım kaslarımız sebzeden değil de bulgur dövme kuru bakliyat ve proteinden, tabiki proteine yardımcı sebzelerden beslenir. Bu bir kompleks. Birini çekersen masanın ayağının birini kesmek gibi. Sadece avcı grubu olan 0 kan grubu durumu farlı.
Haftada 1-2 kilo vermek yerine 300-500 gram vererek kaslarım benimle kalsın :KK66:
Bulgur yeme kuzu gel vazgeç bu kara sevdadan :KK60: mercimek, nohut, fasulye tamam ama bulgur bildiğin o eski bulgur değil. Yeminle çok denedim. :KK61:

X