Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Alkrepcim kaptanımizi @ bu isaretten sonra harfleri birer boşlukla yazıyoruz. s i d e l y a
Takıma başka kaptan transfer etmişsin :KK70:
Geçen hafta bulgur kilo vermeni yavaslatti diye bir teorim var. Bu hafta hiç yememeyi deneyebilir misin kuzum. Dün kisir da vardı sanki. Emin değilim.

Afiyet olsun.
Yaa ben ekmek çok severim. Ekmek mi bulgur mu tabiki bulgur oluyor.

Çok uğraştım bir türlü olmadı. Demek yanlış yazmışım @ sidelya teşekkür ederim

Kıyamam kaptanım. Çok geçmiş olsun. Bana deseydin seçmeleri yapardım bilmiyordum hasta olduğunu. Heyecanı yaşamanı istedim o yüzden çok da karışmak istemedim bir ara çocuklarla ilgileneceğim dediğinde. Takım bana emanet ben ilgilenirim. Gidip yağlı sopami alayım. İlk gün korkutayim da kacamaga dönüp bakmasinlar :KK62::KK62:
Çok düşüncelisin hocam sagol :KK70: :KK70: :KK70:

Alkrepcim kaptanımizi @ bu isaretten sonra harfleri birer boşlukla yazıyoruz. s i d e l y a
Takıma başka kaptan transfer etmişsin :KK70:
Geçen hafta bulgur kilo vermeni yavaslatti diye bir teorim var. Bu hafta hiç yememeyi deneyebilir misin kuzum. Dün kisir da vardı sanki. Emin değilim.

Afiyet olsun.
s i d e l y a s i d e l y a

Kızlar izninizi isteyebilir miyim? Öyle hastayım ki telefona bakarken gözlerimden yaşlar geliyor. Burnum desen aynı. Dinleneyim biraz nasıl olsa seçimleri yaptık. Bomba gibi bir haftaya hazırız. Sakin kaçamak yapmayın. Sadece inanın kendinize ve güvenin yapacaksınız biliyorum. Kırmızı gullerimi opuyorum. Hepinize iyi geceler diliyorum🥰
Geçmiş olsun kaptanım inşallah bi an önce atlatırsın 😍

Kızlar izninizi isteyebilir miyim? Öyle hastayım ki telefona bakarken gözlerimden yaşlar geliyor. Burnum desen aynı. Dinleneyim biraz nasıl olsa seçimleri yaptık. Bomba gibi bir haftaya hazırız. Sakin kaçamak yapmayın. Sadece inanın kendinize ve güvenin yapacaksınız biliyorum. Kırmızı gullerimi opuyorum. Hepinize iyi geceler diliyorum🥰
Geçmiş olsun kapattım dikkat et kendine

Yaa ben ekmek çok severim. Ekmek mi bulgur mu tabiki bulgur oluyor.

Çok uğraştım bir türlü olmadı. Demek yanlış yazmışım @ sidelya teşekkür ederim
İki kaşık ye miktarını düşür. Akşam saatlerinde hiç yeme. Ekmek ben de çok severim. 🥺 hafta içi her gün tuketmiyorum. Çavdar veya güvendiğim tambugdaydan tercih ediyorum.

Geçen hafta da 1.3 kilo verdiğimde menüm böyleydi.
Sen bilirsin canım o hafta 4gün üst üste bulguru ya görmemişim yada dikkatimi çekmemiş demek ki bu hafta fark ettim ama dediğim gibi ben senin için diyorum karar senin canım . Yoksa her gün 3 öğün bile bulgur yesen benim için değişen bir şey yok sonuçta sen nasıl uygun görüyorsan öyle ilerle

Kızlaaarrrrr Hadi bu hafta hep beraber hararetli bir hafta yapalım 🤩 Komple tüm gruplarda yüksek düşüşler olsun 🤗 Hep bereber bir sıçrama yapalım.

:KK55: ikili çekişmelerin bizi daha iyi hırslandırıp hep beraber iyi bir düşüş yaşarız diye düşünüyorum. Hadi herkes rakip seçsin :KK4:

Elhan Elhan sibel_84 sibel_84 :KK11:

Ellssa Ellssa Hayalkuran Hayalkuran :KK11:

Ysmnondr Ysmnondr gezegenfeza gezegenfeza :KK11:+ben

Var mı arttıraaaannnnn :rapci:

X