Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar izninizi isteyebilir miyim? Öyle hastayım ki telefona bakarken gözlerimden yaşlar geliyor. Burnum desen aynı. Dinleneyim biraz nasıl olsa seçimleri yaptık. Bomba gibi bir haftaya hazırız. Sakin kaçamak yapmayın. Sadece inanın kendinize ve güvenin yapacaksınız biliyorum. Kırmızı gullerimi opuyorum. Hepinize iyi geceler diliyorum🥰
Allah şifa versin canım 🤲🏼
Kızların bana emanet :KK53:

Yok kuzum, telegramdan gruplar oluşturuldu ve gruplara özel kısa video olarak geliyor
paylaşıma engelli

Tarif ediyim
1- olduğun yerde adım
2- sağ sol ayak değiştirerek öne tekme atma
3- sağa sola iki adım gidip gelme
4- kollar dirsekten kırık, göğüse parelel sağa, sola dönme, bel için
5- bacaklar sırayla dizden arkaya katlanacak
6- Yukardan birşey toplar gibi kollar hareket ettirilecek, ayaklarla olduğun yerde adım
7- çömelme
8- kollar önde, ayaklar hareket halinde sanki bişey çeker gibi kolları öne çekme
9- eller kulak arkasında sağ dirsek sol dize, sol dirsek sağ dize
Heyy maşaallahh ablaamm 😍 bigün yaparım hergun atlamaktan bacaklarım çok ağrıdı bide dün dipköşe edince sanırım çöktüm

Son düzenleme:
Kıyamam kaptanım. Çok geçmiş olsun. Bana deseydin seçmeleri yapardım bilmiyordum hasta olduğunu. Heyecanı yaşamanı istedim o yüzden çok da karışmak istemedim bir ara çocuklarla ilgileneceğim dediğinde. Takım bana emanet ben ilgilenirim. Gidip yağlı sopami alayım. İlk gün korkutayim da kacamaga dönüp bakmasinlar :KK62::KK62:
Yahu ilk günden korkutma, bırak bugün cuma, ödül yapsınlar ki aranızda 1 kova mısır yiyenler var :sus:

Beth18 Beth18 Elhan Elhan

13 ekim

Açkarna ; limonlu türk kahve ardından 1litre su

09.00
Patates kızartma
2 sucuk
Peynir
3zeytin
Salatalık
Sekersiz çay
5 Mini kızartılmışçavdar ekmek
16.00
Maydanoz nane limon salatalik suyu
18.00
1.5 kepçe Kurufasulye
3 y.k pirinç pilavı
2 çavdar

19.00
1 kova patlamış mısır 😑
2 litre su

Kız maşşalah de kendine 😉
🤭🧿.Maşallah banaaa
Efendim totişimizi kaşımayı unutmuyoruz :63:
Hemenn kasidim efenimmm
Masallah masallahhh totonu kaşı :nazar::nazar: bnmde 25 gün oldu sanırım 5.2 kilo gitmis :oha: Direnç kirilsa inşallah 1 ayda 6 olsa bari:hasta:
Sahada Maşallah bugün elim popo kaşıkla meşgul oldu😅🤣🤭
Efenin_Annesi Efenin_Annesi buyursunlar efenim yeniden yarışlara :KK74:
🥳😍 hoppa Hemenn gelirimiz kaptanım ilk kaptanımız sendin
blonde ambition blonde ambition
Ysmnondr Ysmnondr
@sibel_84
@Lavinia_98
gezegenfeza gezegenfeza
@Akrrep
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
@TemelinSafinazi
@askrhpozitif

Mavişlerimm tekrardan takımıma hoşgeldiniz :KK74::KK74::KK74:
Çok verimli bir hafta geçireceğimize can-ı gönülden inanıyorum. Hergün mutlaka menü su spor bildirimizi yapmanızı istiyorum sizden emin olun çok önemli..Ve olabildiğince aktif olmanız. Bu haftayı aktif geçirin ve hafta sonunda etkisini görün diyorum 🤗
Önümüz hafta sonu, dikkatli gecirmekte fayda var biliyorsunuz. Hepinizi kocaman öpüyorum ve menülerinizi bekliyorum:KK15::KK15:(menü paylaşanlar mesajımın bu kısmını önemsemeyebilir) 🤣

Elhan Elhan buyrun inci gibi takımımız efenim:KK68:
🤩🤩🤩
Başarılar canım kadınlar 🤓🤓🤓🤓 sizden görerek daha çok hevese geleceğim bende mavi takım kırmızı takım kalbim sizlerle 💕💕💕💕
Iron hanimcigimin sizi de bu hafta kendime rakip görmek isterim buyurmaz misiniz 1 hafta deneyelim olmaz mii
Kızlaaarrrrr Hadi bu hafta hep beraber hararetli bir hafta yapalım 🤩 Komple tüm gruplarda yüksek düşüşler olsun 🤗 Hep bereber bir sıçrama yapalım.

:KK55: ikili çekişmelerin bizi daha iyi hırslandırıp hep beraber iyi bir düşüş yaşarız diye düşünüyorum. Hadi herkes rakip seçsin :KK4:

Elhan Elhan @sibel_84 :KK11:

@Akrrep @Hayalkuran :KK11:

Ysmnondr Ysmnondr gezegenfeza gezegenfeza :KK11:+ben

Var mı arttıraaaannnnn :rapci:
Iron Butterfly Iron Butterfly rakibim olarak görmekten gurur duyarım kendiside isterse

X