Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Jou Jou

Afilli duruyor ama çok az unla beşamel sosunu yapıp üstüne kaşar serptim kalorisi abartı değil yani :)

838FA903-693A-446F-BAE9-3867EE262443.jpeg

Öyle pasta börekle geçmedi abla su 2 haftam ama dışarıda yemekler evde geç ve porsiyon büyüklükleri vs derken eskiden çok daha hızlı gidiyordu zaten kilolar şimdi yapamiyorum

0.05 gram canım sabitte diyebilirsin yani şu menü yazmayı oturtabilsem eziyet gibi geliyor

Umarım vallahi artık ne hevesim kaldı ne mecalim
tatlım ben de aynı durumdayım. bıktım, usandım, bezdim, yıldım.... hevesim, azmim herşey gitti ama hala buradayım. minik bir umut beni buraya sürüklüyor. burayı bırakırsak daha yukarı çıkar ibre. bak ben de geldim beraber birşeyler yapmaya çalışacağız.

Kirmizi takımın incileri, gülleri, menekşeleri , cicekleri :halay: :KK49: :KK200::KK36::KK8::KK39::KK3:

yazarhanim35 yazarhanim35
@menekse_kokusu
Elhan Elhan
Jou Jou
@flziso
@Ekrl
Hayalkuran Hayalkuran
60kiloyum 60kiloyum
Cookiie Cookiie

Canlarımmmm
Bu hafta hem mavi takımı hem de kiloları Nişan alıyoruz ben ateş diyince üstlerine üstlerine gidiyoruz tamam mı :KK70: :KK70:
Canlarım güzel güzel az kalorili yemeklerimizi çok gece bırakmadan yiyip ideal kilomuza yaklaşıyoruz :KK66:

Elhan Elhan
En büyük kaptan bizim kaptan :KK73: :KK73: :KK73:
Teşekkür ederim canım 😘 Ellerin dert görmesin. :dua:
Takım seçmeleri bitince bir rahatlama geliyor bana :halay::halay:

Bulguru ekmek yerine alıyorum. Faydalı karbonhidrat.
Bu hafta ben azıcık kabızım vardı ve son 2 gün acıcık açıldı sanki. Yürüyüş yapınca. Umarım öyle yani.
Öyle ama karbonhidrat oranı yüksek olursa kulo verme çok yavaşlıyor canım . İyi kilo verenlerin listesine bakarsan karbonhidrat hiç yok gibi yani hafata da 1-2 gün dışımda bence o grup karbonhidrat kilo verimini engelliyor. İyi kilo düşüşü için sebzeden aldığımız karbonhidrat yeterli. Tabi ki sen bilirsin ama ben sen daha iyi bir sonuç almak istediğin için ve cuma tartıda mutlu ol diye söyleme gereği hissettim yoksa tabi ki sen bilirsin. Tercih senin ama dayanabilirsen bari 1 hafta dene derim.

Kızlar izninizi isteyebilir miyim? Öyle hastayım ki telefona bakarken gözlerimden yaşlar geliyor. Burnum desen aynı. Dinleneyim biraz nasıl olsa seçimleri yaptık. Bomba gibi bir haftaya hazırız. Sakin kaçamak yapmayın. Sadece inanın kendinize ve güvenin yapacaksınız biliyorum. Kırmızı gullerimi opuyorum. Hepinize iyi geceler diliyorum🥰

Öyle ama karbonhidrat oranı yüksek olursa kulo verme çok yavaşlıyor canım . İyi kilo verenlerin listesine bakarsan karbonhidrat hiç yok gibi yani hafata da 1-2 gün dışımda bence o grup karbonhidrat kilo verimini engelliyor. İyi kilo düşüşü için sebzeden aldığımız karbonhidrat yeterli. Tabi ki sen bilirsin ama ben sen daha iyi bir sonuç almak istediğin için ve cuma tartıda mutlu ol diye söyleme gereği hissettim yoksa tabi ki sen bilirsin. Tercih senin ama dayanabilirsen bari 1 hafta dene derim.
Geçen hafta da 1.3 kilo verdiğimde menüm böyleydi.

Menüm

12:40
2 haşlanmış yumurta
9 zeytin
Salatalık

19:30
1 porsiyon taze fasulye
1 porsiyon bulgur pilavı
Az çılbır
1 kase yoğurt
1 avuç süsbiberi

30 dk yürüyüş

Elhan Elhan Sidelya Sidelya
Alkrepcim kaptanımizi @ bu isaretten sonra harfleri birer boşlukla yazıyoruz. s i d e l y a
Takıma başka kaptan transfer etmişsin :KK70:
Geçen hafta bulgur kilo vermeni yavaslatti diye bir teorim var. Bu hafta hiç yememeyi deneyebilir misin kuzum. Dün kisir da vardı sanki. Emin değilim.

Afiyet olsun.

Hafta sonu ciss kotani kullandın. Ek kota bir dahaki cumaya kadar dolmuştur. :63:
Kullandım hocam
sibel_84 sibel_84 o harika sporların menülerin bir karşılığı olacak , o eksiler buraya ge le cek:KK76:
İnşallah ssidelyam
blonde ambition blonde ambition
@Ysmnondr
sibel_84 sibel_84
@Lavinia_98
@gezegenfeza
Ellssa Ellssa
@Efenin_Annesi
@TemelinSafinazi
@askrhpozitif

Mavişlerimm tekrardan takımıma hoşgeldiniz :KK74::KK74::KK74:
Çok verimli bir hafta geçireceğimize can-ı gönülden inanıyorum. Hergün mutlaka menü su spor bildirimizi yapmanızı istiyorum sizden emin olun çok önemli..Ve olabildiğince aktif olmanız. Bu haftayı aktif geçirin ve hafta sonunda etkisini görün diyorum 🤗
Önümüz hafta sonu, dikkatli gecirmekte fayda var biliyorsunuz. Hepinizi kocaman öpüyorum ve menülerinizi bekliyorum:KK15::KK15:(menü paylaşanlar mesajımın bu kısmını önemsemeyebilir) 🤣

Elhan Elhan buyrun inci gibi takımımız efenim:KK68:
İlk defa mavi takimdayim. Bismillah deyip başlayalım

Kızlar izninizi isteyebilir miyim? Öyle hastayım ki telefona bakarken gözlerimden yaşlar geliyor. Burnum desen aynı. Dinleneyim biraz nasıl olsa seçimleri yaptık. Bomba gibi bir haftaya hazırız. Sakin kaçamak yapmayın. Sadece inanın kendinize ve güvenin yapacaksınız biliyorum. Kırmızı gullerimi opuyorum. Hepinize iyi geceler diliyorum🥰
Kıyamam kaptanım. Çok geçmiş olsun. Bana deseydin seçmeleri yapardım bilmiyordum hasta olduğunu. Heyecanı yaşamanı istedim o yüzden çok da karışmak istemedim bir ara çocuklarla ilgileneceğim dediğinde. Takım bana emanet ben ilgilenirim. Gidip yağlı sopami alayım. İlk gün korkutayim da kacamaga dönüp bakmasinlar :KK62::KK62:

X