Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cuma:74.150
Bugün:74.300
Fark:+150 gram.
Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition
Üzgünüm ama elimden geldiğince dikkat ettim. Ama olmadi

Eklentiler

• Screenshot_2023-10-13-09-13-02-414_com.chipsea.btcontrol.en.jpg
    Screenshot_2023-10-13-09-13-02-414_com.chipsea.btcontrol.en.jpg
    58,6 KB · Görüntüleme: 15
Cuma:74.150
Bugün:74.300
Fark:+150 gram.
Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition
Üzgünüm ama elimden geldiğince dikkat ettim. Ama olmadi
Biliyorum ne kadar çok uğraştığını . Kıyamam🥺 +150 gerçekten çok az. Zihnen bedenen sağlıklı olduğun an her şey normale dönecek . Üzülme boş ver. Misafirler yatılı miydi ? Şu karmaşık günlerde misafir can sıkıcı tabi özlediğin birileriyse umursamıyorsun . Her neyse sağlık haberlerini bekliyoruz. Diyetisyen listeni de merak etmiyor değilim :confused:

Bu hafta izinli mi yazayım seni? Ayrilmani istemiyorum :KK14: Yavaş yavaş olsun ama keşke devam etsen 🥺
Yok hocam kopmak istemiyorum. Koparsam iyice salarim.oyle katı diyet değil ama dikkat ederek devam edeceğim inşallah.
Biliyorum ne kadar çok uğraştığını . Kıyamam🥺 +150 gerçekten çok az. Zihnen bedenen sağlıklı olduğun an her şey normale dönecek . Üzülme boş ver. Misafirler yatılı miydi ? Şu karmaşık günlerde misafir can sıkıcı tabi özlediğin birileriyse umursamıyorsun . Her neyse sağlık haberlerini bekliyoruz. Diyetisyen listeni de merak etmiyor değilim :confused:
Dün 3 posta misafir geldi. Bir kalktı diğeri geldi. O kalkmak üzereyken diğeri geldi. Hepsi karmakarışık oldu. Diyet listesi çok katı bir liste değil. Aslında bana uygun. Sadece kahvaltı saatini demeyi unutmuşum. Onu da ileri çekeceğim hocam

X