Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kızlar hayırlı cumalar
Ben şehir dışındayım kardeşimde kaldım dün evden çıkmadan tartildim farklı tartiyla tartilmak istemediğimden
Geçen hafta 65.4
Bu hafta 65.2
Elhan Elhan gezegenfeza gezegenfeza
IMG_20231006_072954.jpg

Yarın ultrasyonum var hocam 11 de. Tahliller göre ameliyat diyor. Ama onermiyorum da diyor. Kafam bugün iyice karmakarışık oldu. İlk başta haftaya istedim ultrasyonu. Sonra yarın olsun hocam uzadıkça daha çok birşeyler kuracağım kafamda dedim. Olayım çıksın ultrasyonu da. Bir ay önce zaten ultrasyona girdim. Bir ayda değişmez dedim. Yok benim görmem lazım dedi kestirdi attı. Canım sikilmadi değil. TSH değerim çok düşük. Buna rağmen kilo veremiyorum. Onu da taktı lafaya doktor. O takınca bende takıyorum
Makina değiliz ki kim olsa takar. :KK14: Ultrasonu erken istemen iyi olmuş. TSH düşüklüğü kilo vermeni zorlaştırıyor ama tedavisi imkansız bir şey değil çok üzülme.

Offffff yaaa vallahi cok sevindimm 8 lere şıp diye gelirsin merak etmee😍😍😍bundan sonra bizimlesinnn artıkkkk telefona söyle kıskanmasın bizi:işsiz::eğlence:
:KK70:gereken konuşmayı yaptım kendisine laftan anlarsa anlar anlamazsa samsungun kullanmış olduğum son telfonu olacak yoksa daha da Samsung almam🤣🤣🤣

X