Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gözün aydın tatlım. :dua: İkili rakamlara hoş geldin ❤️ Boş durmamissin tebrik ederim. :KK9::KK9:
Bi ara stresten kendimi yemekle başbasa bulucagm diye korkmadım değil ama sonra dedim ki ne faydası var sana kalk kaldığın yerden devam et ve sonuç ablacım insan zayıfladığında dahada kg vermek istiyor allah bu isteğimi azmimi daim etsin insallh

Bi ara stresten kendimi yemekle başbasa bulucagm diye korkmadım değil ama sonra dedim ki ne faydası var sana kalk kaldığın yerden devam et ve sonuç ablacım insan zayıfladığında dahada kg vermek istiyor allah bu isteğimi azmimi daim etsin insallh
Neyse mesaj düzelmiş :confused: Şu saatten sonra yoluna çıkacak engelleri tuz buz edersin . :21:Aç gözümüzü doyurmak bize yağ olarak dönüyor başka bir artısı yok...

Günaydın kızlar :KK16:
Tarti bildirimi
Gecen cuma 70.2
Bugun 68.2
Fark -2000

Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition

20231013_085047.jpg

Tatlım tebrikler. :KK60:
Yok yok iyi ki almamişiz bak ne güzel hirs yaptın. :KK9:
Daha sık bizimle berabersin bence ondan. :KK200:
Yok ben kendimle alakalı olduğunu biliyorum motive oldum daha önceleri buraya girsem bile kaçamaklarim oluyordu. Çok hırsta yapmadım çünkü hastalandım ve dün bir şey yiyemedim normalde akşam birseyler yerdim. Neyse bu skor kendime ödülüm olsun insallah 65e hızla gelirim sonra da 50.li rakamlara:halay:

Sabah yediklerimi yazayim unutmadan
1 yumurta
2 yumurta sarısı
1 dilim kaşar peyniri
2 bardak ıhlamur
1 siyah zeytin
2 küçük lavaş ekmeğinden tost( kh. Oranı çok dusuktu)

Yok ben kendimle alakalı olduğunu biliyorum motive oldum daha önceleri buraya girsem bile kaçamaklarim oluyordu. Çok hırsta yapmadım çünkü hastalandım ve dün bir şey yiyemedim normalde akşam birseyler yerdim. Neyse bu skor kendime ödülüm olsun insallah 65e hızla gelirim sonra da 50.li rakamlara:halay:
Kendi kendine motive olman bir şans . Geçen hafta cuma bildirimin yoktu cumartesi tartılsan olurdu aslında . Benim mesajimi tam anlatamamişim hatta geçmişe gidip bakacağım. :confused:

Makina değiliz ki kim olsa takar. :KK14: Ultrasonu erken istemen iyi olmuş. TSH düşüklüğü kilo vermeni zorlaştırıyor ama tedavisi imkansız bir şey değil çok üzülme.
Öyle hocam. Yavaş yavaş olacak ama olacak inşallah
İyi bakalım versin listesini farklı ne verecek . Şok diyetlerin yanlış olduğunu hepimiz biliyoruz. Bazen yapmıyor değiliz ama açlık vücudu tamir ediyor. Az yiyeceğiz bacısı hepsinin özü bu.
Verdi hocam listeyi. Bu hafta o listeden gideceğim bakalım ne olacak. En fazla bir hafta kaybetmiş olurum.

X