Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tabi ki olmaz. Bu ülkenin en büyük problemi sorgulayan insan sayısının çok düşük olması. Sömürülen toplumların yada insan gruplarının rahatça kullanılabilme sebebide yine sorgulamıyor oluşları zaten. Sürü psikolojisinde olmayan insanlara nadiren rastlarsınız.
Ayrıca bu nice ki kullanmıyorken bile erkek sanıldıysanız bu daha ironik bir durum. Demek ki böyle bir enerji veriyorsunuz ve bunu hisseden başkalarıda olmuş.

Ben siteye yeni üye olduğumda ekürimin nikine bayılmıştım. Esprili , hoşsohbet kendiyle barışık bir hanımdı. Uzaktan hep takip ettim onu çok hayrandım. Benim gibi hayran olanların sayısı da çoktu kuzum. Yıllar sonra nasip oldu eküri olduk. Tanımadan nicke göre degerlendirmedim kimseyi.

gezegenfeza Elhan

12 ekim

Açkarna ; 500ml dukan birasi ardından 1litre su

09.00
2 yumurtalı yarım omlet domatesli biberli
2 zeytin
Tereyağ
Yarım dilim peynir
Salata
Şekersiz çay
14.00
Sütlü Şekerziz kahve(tarçın kakao kahve)
18.00
2 kepce bol acılı mercimek çorba
1 tabak yarısı ıspanak
2 çavdar

500 ip atlama
2 litre su

Bugün hep temizlik ettim dip köşe hic oturmadımm onun ustünede 500 kez ip atladım yeter da

Son düzenleme:
Iyiyimm balımm kociş uyuyo evi is edemiyom yav çok sıkildım yemek yemek istiiyom bugün degişik bi hal gün sen nasılsın
Arada canının çok istediği şeyler ye mesela yarın herşeyi diyet bitişine saklama.
Bugün bizde makarna vardı öyle severimm öyle severim ve diyette de baş belam assla 3 kaşıkla duramıyorum kendimi tencere başında buluyorum ama bugün direniyorum şuan hâlâ direnmekteyim en iyisi tencereyi dolaba kaldırmak gözden ırak olan gönülden de irak olsun

Bencede kaldır sonra üşenirsinn ısıtmayaa bende severim asla dayanamam oyüzde yapmıyorummnezaman cuma gelse böyle oluyorum yaa

Gayettt iyi yemissinn bide 1 tane lahmacun takdir ettim kuzumm kac adım attın pekii hareketlide olman la browniyi yakmışsındırr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…