Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Neden bana bu kadar taktın anlamıyorum Neyim rahatsızlık verdi ? Yeni üye olmam mı ?
Genelde buralarda cok fake dolaman oldu gercek oldugunu inansamda kazıklandık hala daha çoğu başlarina gelir oyüzden ürküttü bianda girip buraya gelmende şaşırdım bilemedim nese hayatındabaşarılar

Genelde buralarda cok fake dolaman oldu gercek oldugunu inansamda kazıklandık hala daha çoğu başlarina gelir oyüzden ürküttü bianda girip buraya gelmende şaşırdım bilemedim nese hayatındabaşarılar
Sana da hayatında başarılar.Zira bu paranoya ile epey zorlanırsın.

Biriniz bana söyleyebilir mi kilo vermek istiyorsam hangi topikte dolaşmam gerekiyor? Bir derdim var bölümüne mi konu açmalıyım yoksa ?

Sağol canım bugün daha iyiyim bitki çayı kaynattim aç karnına içtim teşekkür ederim dolmayı 6 dan önce yedim ama hem erken yatmam hemde 3 tane çok geldi demekki
Menunu okurken dolmalardan korkmuştum evet ondan olabilir.
Aynennn yaaa
Çok oldu 1 tane yiyip yanina zerdeçallı yoğurt yeseydi kilosunu enazından korumuş olacaktı
Ehh işte zayıf yanım dayanamiyorum ama kahvaltıya bende kabak maydanoz limon yulaf karışımlı smothi yaptım vicdan rahatlatmak adina

Bence çok iyi ettinn bide zıpla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…