Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Biriniz bana söyleyebilir mi kilo vermek istiyorsam hangi topikte dolaşmam gerekiyor? Bir derdim var bölümüne mi konu açmalıyım yoksa ?
Kuzum buraya gelmekle iyi yaptın, bazı dengesizler yüzünden bu önyargı, şahsınla alakası yok, sana takmak deyil jou neşeli şakacı bir yapısı var, çoğumuzda var da zamanla alışır, bize ayak uydurursun 🥰

Alakası yok ama nese topikte tatsızlık olsun istemem beni bilen biliyor çok şükür 🤲
Beni bilen biliyor konusuna da geldik🥲
İnsülin direncim çıktı. Kilo vermem gerekiyor kendim yapamadım. En aktif başlık burası. Buraya geldim. Dünden beri benim gerçekliğimi sorguluyorsun. Önceden yaşadığınız tatsızlıkların benimle alakası yok. Ne diye beni soğutuyorsun ? Bir kaç gün izle fake gibi mi duruyorum , git şikayet et o zaman. Hatta hala şüphe ediyorsan şimdi et. Ben kendimi kanıtlamaya hazırım yöneticiye.
Böyle en başından tatsızlık çıkınca insan soğuyor biliyor musun? Şimdi gidicem ve bi daha gelmeyi düşünmüyorum buraya. Gitmeden de tartı fotoğrafını koyayım da arkamdan bakın fake işte hemen topukladı muhabbeti olmasın.

İnsülin direncim çıktı. Kilo vermem gerekiyor kendim yapamadım. En aktif başlık burası. Buraya geldim. Dünden beri benim gerçekliğimi sorguluyorsun. Önceden yaşadığınız tatsızlıkların benimle alakası yok. Ne diye beni soğutuyorsun ? Bir kaç gün izle fake gibi mi duruyorum , git şikayet et o zaman. Hatta hala şüphe ediyorsan şimdi et. Ben kendimi kanıtlamaya hazırım yöneticiye.
Böyle en başından tatsızlık çıkınca insan soğuyor biliyor musun? Şimdi gidicem ve bi daha gelmeyi düşünmüyorum buraya. Gitmeden de tartı fotoğrafını koyayım da arkamdan bakın fake işte hemen topukladı muhabbeti olmasın.
Tammam canım sıkıntı yok ki ben sadece sebebini dedim oyüzden hosgeldin tekrar bu topik senin için çok daha iyi olcak emin oll🤗

Günaydın, durun size birde fotolu günaydın yazıyım
3bfbb66e-e8c1-4fdb-9870-9aeebb6e87bc.jpeg

Üzüldüm bak şimdi. :KK43:
Sen gelmeden önce kulüpte bazı olaylar olmuş onun sıcaklığı ile böyle oldu. Yanlış anlaşılmadan kaynaklı iki taraf da gerilmesin lütfen. Senin derdin zayıflamak gel güzelce menunu paylaş biz de seve seve destek oluruz . Soğuma hemen jou da iyi niyetli bir kızdır. Eminim sen de öylesindir. Ben kötü bir enerjini hissetmedim . :KK36:Bildirimini bekliyorum kuzum. Öyle topuklamayi falan da unut. 💐

X