Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet abla erken bitirince yemeği hemen gidiyor ya of ben bu hafta motıvasyonumu kaybettim 🥺
Kız beni mi gördün :KK67:
Çabuk toparlan kendine gel
Cuma günü herkes eksilirken onlara ciğerci kedisi gibi bakmak mı istiyorsun :KK67:
Geç deyil daha 2 koca gün var
Yarın tekrar güzel haberler ver
Çok dövdüm gel birde sarılalım :KK19:

Günaydın arkadaşlar dün öğle sonrası keyfim kaçtı grip misali şeyler ilac icip erkenden uyumuşum menümü yazamadım
Sabah

Jou nun omlet

Ogle

2 çatal browni kek
Filtre kahve

Akşam

3 adet dolma
Salata
Yogurt
2 litre su
Spor yok
Elhan Elhan gezegenfeza gezegenfeza

Çok şiş hissederek uyandım baktım artidayim dolma mi yapti bilemedim ama canim sıkıldı açıkçası o kadar emek veriyorken sanırım daha sıkı tutmak gerekiyor
Offff neden bizde yiyip yiyip kilo almayan zayiflardan değiliz 🤣

ADINIZ: ( isteğe bağlı ) senpizzadegilsin 🤓
YAŞINIZ:34
BOYUNUZ:160
KİLONUZ:66 civarı sanırım (regl dönemindeyim sabah tartılıcam☺️)
HEDEF KİLONUZ:54
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: ev hanımı
ÇOCUK SAYISI:1
KİLO ALMA NEDENİNİZ pandemi ve hamilelik
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: insülin direnci var 🥲
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: insülin direncini kırıp eski halime dönmek 🥲
Sabah tartı fotoğrafıyla geliyorum 😍
Hosgeldin canım bol eksiler olsun insalahh

Ben de düşünüyorum şarjlı el süpürgesi ne marka aldın canim? Paraya kıyıp dyson mi aldın?
Dyson beni dahada batırırdı kuzum hem ben hem süpüren hem silinenden istiyordum philips aqua 8000 w den aldım 11.799 za aldım indirimi vardı n11 de gittikçe yükseliyolar hep yaa ensonda paraya kıyıp aldım vallahi kış gelmeden alalim dedim eşime çünkü dogalgaz 🤷‍♀️

Günaydın arkadaşlar dün öğle sonrası keyfim kaçtı grip misali şeyler ilac icip erkenden uyumuşum menümü yazamadım
Sabah

Jou nun omlet

Ogle

2 çatal browni kek
Filtre kahve

Akşam

3 adet dolma
Salata
Yogurt
2 litre su
Spor yok
Elhan Elhan gezegenfeza gezegenfeza
Tatlım öncelikle geçmiş olsun. Bugün nasılsın :KK60: Bağışıklığın düşmüş olabilir meyve çayı yap bugün kendine. Evde hangi meyve varsa üç dakika tikirdat ilidiktan sonra iç güzelce.
Menun güzel yalnız dolmalar 18 den önce tuketilmistir inşallah. :KK36:

Dyson beni dahada batırırdı kuzum hem ben hem süpüren hem silinenden istiyordum philips aqua 8000 w den aldım 11.799 za aldım indirimi vardı n11 de gittikçe yükseliyolar hep yaa ensonda paraya kıyıp aldım vallahi kış gelmeden alalim dedim eşime çünkü dogalgaz 🤷‍♀️
Güle güle kullan fıstığım. :KK60:

Günaydın herkese
Bugün tartıda -1.4 kg gordum :KK6:
Şuanda yine çocuklardan kalanı yiyorum :)
Bu şekilde devam edicem 2 gün daha bakalım sonuç ne olacak inşallah iyi olur.

Yemegimi bitirince hemen işe koyulacam her yer beni bekliyor
:KK73::KK73::KK73:
Tebrikler bitanem 🥰😘❤️ Çocuklara çok hazırlama kalınca sen yiyorsun . Yasemin mi demişti emin değilim artikla değil de onurumuzla şişseydik bari diye. :KK48: İşlerin kolaylıkla bitsin. :dua:

X