Popüler Konu LenaG ile MasterFit

hazırlık aşamasını bilmiyordum ablacağım . Benim bebek hasta diyette nanay izinliyim diye hiç bakmadım. Biraz dinlenip geriden okuyacağım inş
Çok geçmiş olsun canım noldu aylincige üşüttü mü
Hazırlık bölümüne izin döneminde tamamen kopmayasin diye yazdım seni. Bu bölüm pzt.ve cuma bildirim yapıyor kuzum. Ama vakit bulamiyorsan çıkarırım .

Evet ablacım üşüttü ateşli halsiz. Yarın doktora götüreceğim geçmezse. Ateş düşürücü ve grip şurubu veriyorum ama ateşleniyor yine. Çıkar cnm ben adapte olamıyorum hemen. Kusura bakma uğraştırdım seni de

Öyle olmaz ama bana geleceksen olur
Tesekkur ederim anca doyuyorum canım valla emzirdigim için fazla da kısmak istemiyorum ama kilo almıyorum tartıda takip ediyorum yarın 68i görürüm diye düşünüyorum Ama tavsiyenide dinlerim
Sabah pohaça , öğlen sandeviç , akşam ekmek ce ikindide diyette olsa bisküvi olduğu için 4öğün de birden karbonhidrat olduğu için dedim canım. Yoksa zaten bu güne kadar olan menülerin harikaydı hep söylüyorum. Onun içinde eksi görmen çok normal . Bu gün ki menü seni üzmesin diye dedim. Emziriyorsunda tabi ki sen kebdi durumuna göre ayarla canım.
Ayy harcadın beni +300 için abla aşk olsun ama merak etme ben çok çabuk veriyorum cumaya 66 yla gelcm
Kız bana geldin işte daha ne istiyorsun Zaten Jou ile ikinizi alma istiyordum. Ayrılmak istemiyorsanız oda gelsin daha iyi

evde leslie yap canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…