Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım ya smear testi nasıl oluyordu doğumdan sonra genelde kadınlarda gerekli oluyorda senin nasıl sonuçlar Hayalkuran
Yok kız doğumla alakası yok her kadının duzenli vermesi gereken bi test. Sonuçlar çıkmış aradım hastaneyi doktor 12 ye kadar hastanedeydi çıktı dediler öğrenemedim pazartesiye kaldı

Yok kız doğumla alakası yok her kadının duzenli vermesi gereken bi test. Sonuçlar çıkmış aradım hastaneyi doktor 12 ye kadar hastanedeydi çıktı dediler öğrenemedim pazartesiye kaldı
Heee hayırlısı anladım canim dogumdan sonrada bakılması gerekiyorya ondan dedim nasıl oluyo rahim filmi gibimi bu

Sabah bir takım günahlara girildi amaaaa 35 dk tempolu zumbayla 0landi blonde ambition
Haa bu arada dukan da yapılıp içildi
Telafi etmişsin bile canım. maşallah sana.
Bugünlük bu kadar yürüyüş yeter bence. Eve geldim bir kahve yapar içerim. Bugün Dukan da yapayım. Elhan blonde ambition Ysmnondr
Harika gidiyorsun Siboşum gurur duyuyorum seninle
Haaa internette 1.5 lt su 2 yeşil çay 1 soda filan yazıyor aç karna nasıl onu içtin diye şaşırdım bende
Canım benim dinlediğim diyetisyen de aynı malzemeye 1lt su diyor hatta 750ml su canım maden suyu ve limon suyunuda ekleyince 1 Lt oluyor. O 1 lt yi de akşama kadar bitirin diyor. Zaten 500ml lik bardağa koyarsan 2 kezde biter . Bir tık daha küçüğüne koyarsan 3kez biter canm öyle düşününce gözünde de büyümez hem
(Rakibime taktik verip durmakta ne bilim )

Kasıma kadar durmak yok ona göre

Yaaa senin gibi rakibi yiriiim ben Bir bardağını aç içerim sonra bütün güne yayarım o zaman

Dünkü menüm
Sabah Türk kahvesi
Öğle 2 küçük yuvarlak krep Biraz peynir
Akşam ıspanak yemeği yoğurt, arpa şehriye çorbası
Maşallah canım harika menü
İçimdeki istek birinci olmaya yeter de metabolizma eski kaptanim.
Ahaahaa Kız bana da birinci olursun gibi geliyor . Geçen hafta da kendime kesin birinci olurum diyordum sonra biri gelip buraya -3kilo yazdı 1 aylık kiloyu 1 hafta verenler oluyor başına gelmezse bence birincisin
Aayy içim açıldı şurda olsaydım dedim
Kasıma kadar durmak yok ona göre

Biz 3 kırmızı flziso sibel_84 ve ben bomba gibi geliyoz bence şımardım
blonde ambition
Aslanlarım benim şu 3ü 4 yapıp yazar kızımıda unutmayalım oda harika gidiyor. 4ünüz yakıp kavuracaksınız yazarhanim35 nerelerdesin ?

Tabi diğer arkadaşlarda biraz daha hareketlenirse süper oluruz. Umarım onlarda hem guruba hem de kendilerine güzel katkı sağlarlar.

Bir ayda vereceğim kiloyu bu haftaya sığdırmam için tüyosu olup da vermeyenin
flziso tatlışımmm nirdesiiiiin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…