Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yanlış strateji canım
Bu hafta çok veren haftaya daha az verir, yeni başlayan ilk hafta çok verir
Bak mesela Elhan mutlaka çok verecektir
O stratejiyi yaptım zaten . İlk iki kişimden biri listeye bu hafta girdi zaten canım. Bu hafta giren ikinci yeni kişiyide aldım. Bende 2 tane yeni var. Elhanıda alacaktım ama normal olarak o arada bir kaçını kapacaksın tabi

Aferemm yılmak yok amaa fit dönemdesin yavv en zayıf sensin bence heç uzülme hahaa
Canım Jou gecen hafta kaçamaklarıma moral bozmayıp destek olduğun için teşekkür ederim
Kııaz ben de dünün 75kg suyum o yüzden hepimiz aynıyız gibi geliyor ve sezaryen göbüşümden çok fit değilim ama olacak inş

Bu hafta direnci de kiricam 2 kiloda vericem gör bak neler olcak çok pis gaza geldim

Biralar sizi bozmasın
Kız beni bozdu gerçekten Wc den çıkamıyorum bu gün ama bağımlılıkta yapmış galiba ki bu halde dayanamayıp yine hazırladım
Bu hafta direnci de kiricam 2 kiloda vericem gör bak neler olcak çok pis gaza geldim
Sana çok güveniyorum canım. Eminim bu hafta senden harika bir düşüş geliyor ben inanıyorum

s i d e l y a gel güzellik

İlk beni seçmene şaşırmadım değil ama mutlu da oldum. Seni mahçup etmeyeceğim kaptanımm
Biz yakın değil birebir aynı kilodayız o yüzden lavişimle rakip olduk bileee@Lavinia_98
Takımın birinin aritmetik ortalaması alınırken 10' a bölünecek canım. Sonucu etkilemeyecek.
Kaptanım aslında eskiden yüzde hesaplardık. O şekilde daha adil oluyordu. Bı ebebi vardır mutlaka ama ben yine de merak ettim neden o şekilde yapmıyoruz
Yanlış strateji canım
Bu hafta çok veren haftaya daha az verir, yeni başlayan ilk hafta çok verir
Bak mesela Elhan mutlaka çok verecektir
Ahahhha heyyt be kaptanım yapıyorsun bu işi
Tecrübe konuşuyor

Kız ben unutulck kız mıyım nasıl biriniz beni almazsınız
Tam ben alacakken o yazdı ama lavinia değil lavin diye başka birini yazıp etiketlemiş Ben de alacaktım ama sen de almamışsın aslında diye ondan dedim. Yanlş kişiyi etiket yaptı ama yine de saydırmadı banane benim dedi.

Sidoşum haklısın. Hatta bunu çoğu zaman dile getirdim. Her üyenin yüzdesini almak bayağı zaman alıyor. Bir saatte bitireceğim iş iki saati buluyor. Zaten çok acemiydim . Kamera arkasında kaptan Elif bayağı yardım etti. Ben tabloyu hazırladıktan sonra yüzde işini hesaplarım diyen bir arkadaş olursa dediğin gibi yaparız.

Yaaa nedemek kuzumm herzaman destek olurumvallahaa sezaryen bizim başa bela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…