Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kız maşaallahh hicbirsey yememişsin bile 0 kalori

2 yumurta ile akşamı etmiş. Akşam da birşey yememiş. Nefes alıp verirken vermiştir o kalorileri.
Ahaahaaa ne komiksiniz yav Kızlar yok kendimi aç bırakma yada yememeye çalışma vs. ile alakalı değil bu gün ki menüm . Sabah dediğniz gibi 2 yumurta ,sebze çok besleyici ,sağlıklı güzel bir kahvaltı yaptım o beni çok tok tuttu . Öğlen hala açıkmamışken kahveyi içince iştahımda tamamen kapandı. Arkasından dukan içeceğini erkenden bitireyim diye uğraşınca da miğdem hep dolu, yiyecek yerim yok ,sıfır iştahtım. valla ondan bari hiç bir şey yememiş olmayayım en azından Activa yoğurt yiyeyim dedim ki bi baktım saat zaten 19a geliyordu onuda zorla yemiştim . Yani aç bırakmadım kendimi tam tersi oldu bu gün . Ama yarasın inşallah tabi ki

Vallahaa nasıl iştahsa kapandı gitti iştah benim açmıştı iştah neseki yarına az kaldı

Öldürmüyor süründürüyor gbi daha cok
Neyse elbet bir gün ayağa kalkariz
Neyse inşallah sonucunu yarın güzel bir şekilde alırsın

Canım çok sıkıldı kızlar. Öğrencimin ablasına bugün araba çarpmış. Durumu ağırmis. Kuzumun haberi bile yok. Dememişler. Şimdi kuzenimi aradım. Buradaki tıp fakultesinde anestezi uzmanı. Abla entube şekilde buraya geldi dedi. İnşallah sağlığına kavuşur. Daha 19 yaşında. Hukuk fakültesi öğrencisi.

Vallahaa nasıl iştahsa kapandı gitti iştah benim açmıştı iştah neseki yarına az kaldı
Kız Valla ben şuan yeni tıka basa yemekten kalkmış gibiyim. Bende şaşırdım bu gün yediklerimi size yazmak için düşününce valla ilginç ama güzel
Neyse elbet bir gün ayağa kalkariz

Neyse inşallah sonucunu yarın güzel bir şekilde alırsın
inşallah canım. Hepimiz alalım emeğimizin karşılığını. Tüm hafta hiç boşluksuz sporumu yaptım ve kaçamak sayım sıfırdı . Umarım tartıda hepimiz mutlu olalım. ❤

Bende bu hafta iki gün spor oldu. O da yarım yamalak. Ama dikkat ettim iyi bir şekilde.

Hemen boşan
Nikah basmalara son ver tatlım...
Yok yok bu gece aç yatıyorum sanırım susuz kalıyorum. Bu ara cenazeler var bugün yine büyük yengemizi kaybettik. Bı yaprak dökümü var. Sıranın sana geldiğini ailenin büyüklerinden olduğunu hissediyorsun. El öperken el öpülen oluyorsun. Garip duygular.
Çok artidayim. Bu hafta beni hazırlık grubunda alirmisin bı kendimi toplayayim

Hem entube durumda olması ,hem de 19 yaşında olması iyice üzücü ailesine Allah yardım etsin ve Allah hiç kimse yaşatmasın Aşırı üzüldüm. Dilerim biran önce kısa sürede durumu iyiye gitsin yavrunun.

Maşallahh kuzuşuma

Oy oy Rabbim yardımcısı olsun

Başınız sağolsun canım, sırayla deyil, sıramız hep baki. Rabbim razı olarak yanına alsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…