Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kızlar ben geldim bebem iyileşti gbi şükür ateşi düştü bgun rahatım biraz daha kışlık fasulye barbunya temizliyom kilo kilo yakın bi zamanda da erişte işine girişmek lazım havalar soguyo Kadın olmak ne zor yahu kirmizi takım güzelleri umudum sizde ben çok pis dirence girdim inim inim inletiyor

Tatlım yinede çok dikkat et bak Allah korusun damacanayı falan yerde döndüre dündüre götür mutfağa kaldırma. Rahat rahat kaldırabiliyoruz gücümüz var diye korkmuyoruz ama öyle olmuyor işte fıtıklar oluyor sonra insan çok pişman oluyor kuzum koru kendini.
Ah ah neyse cuma günü bakalım kim kırıyor şu 8 leri

blonde ambition canım ya bu hurma 3gün yapmamız için kac paket almam lazım nekadar tam yeter
500 gram al canım. Anca yetiyor.
Ben bu kez alırken markete sadece 300grm lık paket vardı. mecbur 2 paket aldım 600grm oldu ve biraz artı canım. Bu arada (ben genelde 6 kullandım. Ender saraç 7tane diyor ,sen 7şerde yapabilirsin bilgin olsun)

Çok sevindim canım çok geçmiş olsun.
ooohhh ellerine de sağlık maşallah.
Yarın belki kırılır canım umudunu kırma bence ödem sökücü çaylar iç erkenden ki akşama kadar wc ye çıkarsın. Bol yoğurtlu bir şeyler ye canım bağırsakların çalışsın . Yoğurtlu kabak vs. Harika çalıştırır mesela
Bu arada sürprizim var yarına

Tamam bitanem canım benim teşekkür ederim kolaylık olsun diye iste hemen getireyim bazende sürüne sürüne ediyorum işte
Marketten alirım bende muhtemelen
7de cok geliyo bana kız duruma göre bakarım ya gece kactane bekleticem suda

1 günlük at suya canım . Yani benim gibi 6şarlı yaparım diyorsan , 6×3= 18 olduğu için 1 gün 3öğün de 18 tane bana yetiyordu . Her gece 18 tanenin çekirdeklerini çıkarıp büyük bardak yada kavanoza atıp , içine su doldur sabah kalkımca süz. Dolaba at. Her öğünde 6şar tane kullan. Gece yatarken gene 1 günlük ıslat .

Tamamdırrr ben bunu bi alayimda deneyeyimm

Öğlen kefir içtim direk yanında kayisiyla tanıyorm ben bu halleri kuzum vücudumla kavgaya girdim şuan kazanacam ama bi şekilde aynı beslenme şekliyle geçen hafta 1800 gr veren bn suan +dayım resmen

Bende menümü yazayım
Kahvalti
Bir kase gronala
Ara öğün
1 küçük kutu süt+2 adet hurma
Ara öğün
1 fincan menengic kahvesi
Akşam
Bir kase yoğurt+5 hurma

Dukan içeceğimi yaptım.

Akşam da kayısı çayı ice ile kuru incir yerim kapatırım dükkanı.

Elhan Ysmnondr blonde ambition

3 mil de Leslie yapayım bu akşam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…