Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Elhan Ysmnondr Ysmnondr

5 ekim

Açkarna ; tarçinli turk kahve
13.00
2 yumurtalı karışık omlet (suda 15 dk bekletilmiş chia tohumu
Biraz yulaf
corek otu
Pulbiber
Karabiber
Dereotu
Önce domatesi yağda pişirdim biberle beraber menemen gibi sonra yumurtayı gezdirdim) üstüne pistikten sonra kaşar rendeleyip kapağını kapatıp erimesini sağlayabilirsiniz
1 dilim çavdar
18.00
1 tabak YEşil çorba
havuç turp salatası
2 küçük çavdar

20231005_175920.jpg

2litre su

Elhan Elhan Ysmnondr Ysmnondr

5 ekim

Açkarna ; tarçinli turk kahve
13.00
2 yumurtalı karışık omlet (suda 15 dk bekletilmiş chia tohumu
Biraz yulaf
corek otu
Pulbiber
Karabiber
Dereotu
Önce domatesi yağda pişirdim biberle beraber menemen gibi sonra yumurtayı gezdirdim) üstüne pistikten sonra kaşar rendeleyip kapağını kapatıp erimesini sağlayabilirsiniz
1 dilim çavdar
18.00
1 tabak YEşil çorba
havuç turp salatası
2 küçük çavdar

Eki Görüntüle 3312632
2litre su
Yarına hazırız

Merhaba arkadaşlar,

Bir süredir grip sonrası sinuzit sonrasında gözümde konjuktvit idare etmeye calisiyordum, simdi kızım kusmaya başladı, bu hafta sıkıntılı olacak. O yüzden bu akşam ve sabah bildirimlerimi yapıp bir hafta izin istiyorum. Umarim dondugumde hersey yoluna girmiş olacak🙏

Elhan Elhan Jou Jou
Geçmiş olsun canım

Merhaba arkadaşlar,

Bir süredir grip sonrası sinuzit sonrasında gözümde konjuktvit idare etmeye calisiyordum, simdi kızım kusmaya başladı, bu hafta sıkıntılı olacak. O yüzden bu akşam ve sabah bildirimlerimi yapıp bir hafta izin istiyorum. Umarim dondugumde hersey yoluna girmiş olacak🙏

Elhan Elhan Jou Jou
Yaaa çok gecmiş olsunn 😔

Merhaba arkadaşlar,

Elhan Elhan Jou Jou
Çok geçmiş olsun canım

X