Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eskiden olsa veremiyorum diye hemen pes ederdim ama bu sefer pes etmek yok elbet bir yerde kırılma noktasını yaşayacak ve eksilere düşmeye başlayacağım muhtemelen vücudum bir anda diyetle karşılaşıp az yemeye başlayınca korumaya geçti ama bu düzeni bozmazsam koruma evresini yıkarım
ay evet vazgeçmeyelim. ben de artıyım. 2 gün dişimizi sıkalım bakalım. eksiye geçersek normal diyete devam ederiz. öğlen arası yürüyüşe de çıkacağım ben. sen de yap müsait olunca

İyi geceler cümleten
Yine geç geldim iki gündür iyi hissetmiyorum dün bir kayıp haberi aldım gurbette çok zormuş ya akrabam değil ama daha yakındı sanki öyle bir burukluk var içimde 😞
Dün tartıldım haftasonu alışverişteydik dışarda yendi içildi tabi biraz ödemlerim eklendi dünden beri de zaten iyi değildim düzenim bozuldu iyice burdan uzaklaşmak da iyi gelmiyor bana fırsat bulup giremiyorum bir türlü de okul çocuk ev işi derken gece oluveriyor 😮‍💨
Akşam da misafirlikteydim bugün eve döndüğümde de regl olmuşum şimdi yatıyorum yarından itibaren düzenli geleceğim artık karar verdim 😑
Dün 69.50 geldim cum 68.30 du şişkinliğim de vardı tabi regl kaynaklı Elhan Elhan Ysmnondr Ysmnondr
Basiniz saolsun Allah sabır versin geride kalanlara :KK61:
Ben yine artıyla kalktım bugün. Hurma diyeti yapayım 2 gün de bari azıcık eksilsin attılar gitsin. Kahve serbest mi bu diyette? Ben şimdi işe kaçar. Yapan gören yazarsa sevinirim 😘
Ben p.tesinden beri sürekli +dayım asla inmiyor ne yaparsam yapayım hurma denemeyi dusunuyorum bende
Günaydın kızlar

İki gündür attığım menülere rağmen +600 çıktım sabah gram attığımdan fazla bir şey yemiyorum ama nasıl oldu delireceğim anlamadım 🤦🏼‍♀️ dün gece dolunay mı vardı ne vardı çözemedim dön Allah dön uyuyamadım da doğru düzgün
Bendede aynı problem var direnci kırsak gerisi gelecekte sabretmemiz gerekecek malesef:KK14: bebem ateşledi bide uyku flan hak getire yorgun ve mutsuzum :KK61:

Basiniz saolsun Allah sabır versin geride kalanlara :KK61:

Ben p.tesinden beri sürekli +dayım asla inmiyor ne yaparsam yapayım hurma denemeyi dusunuyorum bende

Bendede aynı problem var direnci kırsak gerisi gelecekte sabretmemiz gerekecek malesef:KK14: bebem ateşledi bide uyku flan hak getire yorgun ve mutsuzum :KK61:
Ay geçmiş olsun canım Allah şifa versin

:KK74:
Eskiden olsa veremiyorum diye hemen pes ederdim ama bu sefer pes etmek yok elbet bir yerde kırılma noktasını yaşayacak ve eksilere düşmeye başlayacağım muhtemelen vücudum bir anda diyetle karşılaşıp az yemeye başlayınca korumaya geçti ama bu düzeni bozmazsam koruma evresini yıkarım
Canım yağdan kilo verilince tartıda arada artı çıkıp sonra birden eksi görülür. Yağ hücreleri hacmini korumak için su tutar sebebi bu. Hiç kaçamsız artı çıkıyorsan yağ yakmışsındır ve 1-2 güne birden düşecek. Bulabilirsem bu konuda ki kaynakları atacağım canm içiniz rahatlar diye hem sen hemde benzer durumda ki arkadaşlar için. 🌼

Canim açkarna birseyler içiyomusun yağ yaktıracak onu içmek bile gerçekten işe yarıyo bazen açkarna direk yemeğe gidersek olmuyo mesela

sonundaoldu sonundaoldu
yazarhanim35 yazarhanim35
Kızlar kaçamak yapmayıp, diyete uyup , kalori açığı vermeye devam ettiğiniz halde artıysanız merak etmeyin mutlaka kilo vermiş ve hatta yağdan vermişsinizdir. ❤

20231004_120753.jpg

20231004_120816.jpg

20231004_121011.jpg

sonundaoldu sonundaoldu
Kızlar kaçamak yapmayıp, diyete uyup , kalori açığı vermeye devam ettiğiniz halde artıysanız merak etmeyin mutlaka kilo vermiş ve hatta yağdan vermişsinizdir. ❤

Eki Görüntüle 3311632

Eki Görüntüle 3311633

Eki Görüntüle 3311634
Eğer bence veremiyorsaniz kan değerlerinize baktiriniz. Ben öyle oldum veremedim. Sonra tahlillerim yapıldı. Hem demir eksikliği çıktı hem d vitamini. Onlara başlayınca kilo vermeye başladım. Ysmnondr Ysmnondr bilir 3 ay boyunca çıldırdım resmen.

:KK74:

Canım yağdan kilo verilince tartıda arada artı çıkıp sonra birden eksi görülür. Yağ hücreleri hacmini korumak için su tutar sebebi bu. Hiç kaçamsız artı çıkıyorsan yağ yakmışsındır ve 1-2 güne birden düşecek. Bulabilirsem bu konuda ki kaynakları atacağım canm içiniz rahatlar diye hem sen hemde benzer durumda ki arkadaşlar için. 🌼
Ay inşallah öyledir canım

Canim açkarna birseyler içiyomusun yağ yaktıracak onu içmek bile gerçekten işe yarıyo bazen açkarna direk yemeğe gidersek olmuyo mesela
Kahve içiyorum aç karnına canım .

sonundaoldu sonundaoldu

Eki Görüntüle 3311632

Eki Görüntüle 3311633

Eki Görüntüle 3311634
Teşekkür ederim canım
Eğer bence veremiyorsaniz kan değerlerinize baktiriniz. Ben öyle oldum veremedim. Sonra tahlillerim yapıldı. Hem demir eksikliği çıktı hem d vitamini. Onlara başlayınca kilo vermeye başladım. Ysmnondr Ysmnondr bilir 3 ay boyunca çıldırdım resmen.
Haftaya çarşamba endokrine gideceğim belirteceğim canım bunu da

Bu videoda uzun süreli açlık yok kuzum. Çok öğünlü menülere dikkat çekiliyor.
Anladım hocam normali zaten 2 öğün beslenme.
Efenin_Annesi Efenin_Annesi bebegimkahvaltinı göremedim ben daha yeni ettim kahvaltımı Hayalkuran Hayalkuran

Eki Görüntüle 3311674
Offf acıktım
Ay inşallah öyledir canım

Kahve içiyorum aç karnına canım .

Teşekkür ederim canım

Haftaya çarşamba endokrine gideceğim belirteceğim canım bunu da
Valla belirt canım. Benimde gitmem gerekli endokrine ama ne zaman

X