Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi geceler cümleten
Yine geç geldim iki gündür iyi hissetmiyorum dün bir kayıp haberi aldım gurbette çok zormuş ya akrabam değil ama daha yakındı sanki öyle bir burukluk var içimde 😞
Dün tartıldım haftasonu alışverişteydik dışarda yendi içildi tabi biraz ödemlerim eklendi dünden beri de zaten iyi değildim düzenim bozuldu iyice burdan uzaklaşmak da iyi gelmiyor bana fırsat bulup giremiyorum bir türlü de okul çocuk ev işi derken gece oluveriyor 😮‍💨
Akşam da misafirlikteydim bugün eve döndüğümde de regl olmuşum şimdi yatıyorum yarından itibaren düzenli geleceğim artık karar verdim 😑
Dün 69.50 geldim cum 68.30 du şişkinliğim de vardı tabi regl kaynaklı @Elhan @Ysmnondr
Sana Rabbim şifa versin, başınız sağolsun canım, rabbim ailesine sabırlar versin 🤲🏼

İyi geceler cümleten
Yine geç geldim iki gündür iyi hissetmiyorum dün bir kayıp haberi aldım gurbette çok zormuş ya akrabam değil ama daha yakındı sanki öyle bir burukluk var içimde 😞
Dün tartıldım haftasonu alışverişteydik dışarda yendi içildi tabi biraz ödemlerim eklendi dünden beri de zaten iyi değildim düzenim bozuldu iyice burdan uzaklaşmak da iyi gelmiyor bana fırsat bulup giremiyorum bir türlü de okul çocuk ev işi derken gece oluveriyor 😮‍💨
Akşam da misafirlikteydim bugün eve döndüğümde de regl olmuşum şimdi yatıyorum yarından itibaren düzenli geleceğim artık karar verdim 😑
Dün 69.50 geldim cum 68.30 du şişkinliğim de vardı tabi regl kaynaklı @Elhan @Ysmnondr
Başınız sağ olsun geçmiş olsun 💐

Offf şanslısın bak 🧿 ben kendimi 2 çocuk doğurmuş halimi hayal bile etmek istemiyorum 🙄😂
Yok ya öyle degil işte bende öyle söylerdim hep 😁
Benim kız da soğutup içer😂
Bende kahven soğumuş der dökerim 😂😂
Aneeey elleme kahvelerimi ben soğuk seviyorum diyor
Kıyamam 🤭
Yok ben balık etliyim 😂😂
Bmi de obez çıkıyor 😂
Saçmalama deyip kapatıyorum
🤣🤣 Yok ya abartıyor sun abla bence şuanki kilon çok iyi sen önce 9. Takımmıydı neydi sanki ordaydın diye hatırlıyorum

Neyse ki en azından öğlen oldu :) afiyet olsun canım
Saol cnm
:KK4: hadi o zaman hemen katıl bak ne güzel kilo veriyoruz birlikte:KK5: Seve seve motive de edilir , gaz da verilir 😄 yeter ki gel. :KK74:❤❤

Ooooohoooo... Benim rakibe bak :KK70: ben kilomuz aynı hadi bakalım kim geçecek diyorum 😄 Sen sabah yeşil çayımı yaparken karşımda kek yiyorsun. Bu nasıl hırs , nasıl azim ,nasıl yarış :KK70:

😂😂😂😂 yaaaaaa küsme ama:KK60: seni etiketlemeye ihtiyaç mı var ki... sen zaten tek resmi rakibimsin biliyorsun. :mapus:adını kaptanlara yazdırdım yariiimmmm :KK75:

Efenin_Annesi Efenin_Annesi ni Cuma ikili rakamda göreceğiz ahtım var ondan yakından takip ediyorum onu 🥰
Biramı içtim cnm regl oldum bugün aktif olamadım bugün işlerim vardı yarın aktifim merak etme cumaya kadar hergun yapacam bira mi
@Ysmnondr @Elhan Efenin_Annesi Efenin_Annesi

3ekim salı

Açkarna;tarçınlı türk kahve

11.00
2 yumurtalı karışık omlet (az tazesoğan biraz beyaz peynir 4 zeytin kesilmiş tuz az nane tereyağ)
1 dilim zerdeçallı köy ekmeği
15.30
Kayısı bitki çay
18.00
3 haşlanmış yumurta
Maydanoz dereotu havuç turp salatası
Eki Görüntüle 3311373
Yatmadan 2saat önce
Sodalı kefir limon zerdeçal karışımı
500ip atlama
2litre su
Of of of afiyet olsunn kuzummm bugün aktif olamadım işlerim vardı yarin buralarda olurum 😚😚🌸
Blonde kısmı aynı ya hala blonde diye tanırsınız sandım . 😂😂🤣🤣 Tanıyanlar tanımayanlara söylesin

Bu arada Efenin_Annesi Efenin_Annesi nerelerdesin ?
Buralara yeni girebildim yarın aktif olurum cnm 💕

Günaydın nasıl enerjiğim ama sabah 5 te kalktım. Kızım su dedi çiş dedi süt dedi uykum kaçtı. 1-2 kilo vermişken bir duş alıp süslenip püslenip işe gideyim zaten açım bari moral olsun 😂
Bizimki aynı senaryoyu saat 2 de yaptı. Yanıma alınca kıvrılıp uyudu. Bu saçlarımda ne varsa anlamadım. Elini saçıma koyduğu an çocuk bayılmış gibi uyuyor. 😂😂

Bizimki aynı senaryoyu saat 2 de yaptı. Yanıma alınca kıvrılıp uyudu. Bu saçlarımda ne varsa anlamadım. Elini saçıma koyduğu an çocuk bayılmış gibi uyuyor. 😂😂
Güvende hissediyorlar herhalde. Ben de kızımla uyuyorum. Arada uyanıp çok seviyorum anne deyip sarılıyor uyuyor 💓 Allah sağlıklı uzun ömürler versin iyilerle karşılaştırsın yavrularımızında bizi de

Güvende hissediyorlar herhalde. Ben de kızımla uyuyorum. Arada uyanıp çok seviyorum anne deyip sarılıyor uyuyor 💓 Allah sağlıklı uzun ömürler versin iyilerle karşılaştırsın yavrularımızında bizi de
Korkuyorum tepemde saç kalmayacak. Bazen parmak aralarında benim saçım çıkıyor. Birde sırıtarak göstermez mi?

Korkuyorum tepemde saç kalmayacak. Bazen parmak aralarında benim saçım çıkıyor. Birde sırıtarak göstermez mi?
Ya onun yerine uyku arkadaşı versen. Bir tanıdık böyle uyutuyordu büyüdükçe kendi saçlarını yolöaya başladı. İnş siz de öyle olmaz tabi. Benim kızım battaniyesini elliyor gece. O da onsuz yatmıyor

X