Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sen de çok tatlısın kiiii :KK60:

Vaayyy nasıl bir azim bu ayakta alışkılıyorum başarın hepimize ilham olsun :KK9::nazar:

Evet bana öyle yazdı ama beni artık istemiyor gibi :KK61:

:ıslık:Bu günde hatırlattım benim diye ama hatırlamak istemedin beni :110:
Banada daim olsaydı keşke :KK70: bigun usenmez ayarlayabilirsem öncesi sonrası fotosu atayım size de gözünüz senlensin:KK53:

Kızlar hafta sonu giremedim telefonuma bir şey oldu uygulamalara giremedim telefoncuya götürdüm bir şeyler yaptı düzeldi ancak girebiliyorum

Pazartesi tartıyı kaçırdım ama cumaya buradayım insallah

Bugünkü yediklerimi yazacağım simdi

Sabah 8.00
1 yumurta
Yarım tost ekmeği ile tost
1 salatalık
1 bardak cay

Öğlen
2 köfte
Biraz kızarmış patates

Akşam
Yarım lahmacun
Salata
Ayran

Jou Jou

Kirmizi kizcelerim menuler genel olarak çok güzeldi mercimek konusunu da bizim yeni kırmızı yazınca tekrar yazmayim dedm :KK53: benm menü bildirimini de yapayim fırsat bulunca saçma sapan bi gün geçirdim gezmekten:KK14: 50 gr verip şımarmak bu olsa gerek:KK70:
Sabah 10.30
1 yumurtadan omlet
1 dilim peynir
Kahvaltılık sos
1 dilim ekmek
Öğlen 14.00
Et döner
Birazda pilav vardı yanında ama cocuga yedirdim çoğunu hesaplayamadim o yüzden
Yarım bardak ayran
Ara 16.00 civarı
Süt Türk kahvesi
2si 1 arada neskafe
Akşam 19.30 civarı da arkadaşım Antep'ten salça getirmiş onları karıştırıp siselerken tadına bakma gafletinde bulundum:KK57: 2 ince dilim tam buğday ekmeğiyle bi guzel yedim :KK14: simdide dukan birası yapıyorum. Saygılar sevgiler...

Elhan Elhan Jou Jou @canimkirmizilar

Kirmizi kizcelerim menuler genel olarak çok güzeldi mercimek konusunu da bizim yeni kırmızı yazınca tekrar yazmayim dedm :KK53: benm menü bildirimini de yapayim fırsat bulunca saçma sapan bi gün geçirdim gezmekten:KK14: 50 gr verip şımarmak bu olsa gerek:KK70:
Sabah 10.30
1 yumurtadan omlet
1 dilim peynir
Kahvaltılık sos
1 dilim ekmek
Öğlen 14.00
Et döner
Yarım bardak ayran
Ara 16.00 civarı
Süt Türk kahvesi
2si 1 arada neskafe
Akşam 19.30 civarı da arkadaşım Antep'ten salça getirmiş onları karıştırıp siselerken tadına bakma gafletinde bulundum:KK57: 2 ince dilim tam buğday ekmeğiyle bi guzel yedim :KK14: simdide dukan birası yapıyorum. Saygılar sevgiler...

Sondaki salça olmasaymis iyiymiş

Tamam canım öyle yaparım. İç hazırlarken pirinçleri ön hazırlık pişirdiniz mi? :confused:
Evet abla çok hafif biraz pişirdik çok pişmedi hafif diri kaldı. Bende pek bilmem annemle kayınvalidem yapıyor 😂
Ysmnondr Ysmnondr Elhan Elhan Efenin_Annesi Efenin_Annesi Hayalkuran Hayalkuran

Açkarna;limonlu sirkeli su,maydanoz limon suyu

11.00
2 yumurtalı omlet
Bol yeşillik
4 zeytin
13.00
Tarçınlı filtre kahve
18.00
Patlıcan köz yemeği
1 çavdar küçük
Köfteler fırından kızımdan geriye kalan 🤣
Eki Görüntüle 3310853
2litre su
yine döktürmüşsün ellerine sağlık 😘

Başaracaksın çok az kaldı
İnanıyorum kendime başaracağım lavinim✌️💕
Çok mutlu oldum yehu:21:
Yarın birlikte dukan birasına başlayalım mı canım. Cumaya 2li rakamları garantileriz ne dersin?:KK60: vücutta 1grm ödem bırakmayan harika bir içecek :KK50:

:KK19: hadi morelin düzelsin artık 6lı rakamlara ne kadar yakın olduğunu hatırla 😍 biran önce 69'u görelim. Tartı artık 6 ile başlasın istiyorum ve sen buna benden yaklaşık 3 kilo daha yakınsın 🤩 bunları düşün :KK66:hedeflerimize odaklan.
Bu arada Dukan la 10 yıl önce müthiş kilo vermiştim ama kitabını alıp okuyup birebir orjinalini hiç bozmadan uygulamıştım. Hurma dukanda yok diye biliyorum. Bu günlük bir tık dukan dışına çıkmışsın sanırım. İdeal kiloya gelip koruma evresine geçince meyveler eklenmeye başlıyordu.

Börek kötü olmuş canım :KK43: üstelik mercimeğin de karbonhidrat oranı baya yüktir. Karbonhidrat değeri olarak 100grm mercimek = 2 dilim ekmek yani 1,5 tabak yaklaşık 4-5dilim ekmek kadar karbonhidrat eder canım . Mercimek yiyeceğin zaman porsiyonu daha küçük tutup , diğer öğünlerde de karbonhidrat almayarak dengeli menü yapabilirsin :KK66: bu gün artık olan olmuş boşver yarın karbonhidratsız bir menü ile bugünü telafi edersin.
Yapalım cnm😍 tarifini at sen nasil yapiyorsn

Börek kötü olmuş canım :KK43: üstelik mercimeğin de karbonhidrat oranı baya yüktir. Karbonhidrat değeri olarak 100grm mercimek = 2 dilim ekmek yani 1,5 tabak yaklaşık 4-5dilim ekmek kadar karbonhidrat eder canım . Mercimek yiyeceğin zaman porsiyonu daha küçük tutup , diğer öğünlerde de karbonhidrat almayarak dengeli menü yapabilirsin :KK66: bu gün artık olan olmuş boşver yarın karbonhidratsız bir menü ile bugünü telafi edersin.
Sagolasin canım bende yeşil mercimek protein diye bol kepçe yedim vallahi börek de kendim yaptım az yağlı çeyrek yufka diye masum görmüştüm ama neyse yarın telafi ederim artik

Sabah 10.30
1 yumurtadan omlet
1 dilim peynir
Kahvaltılık sos
1 dilim ekmek
Öğlen 14.00
Et döner
Yarım bardak ayran
Ara 16.00 civarı
Süt Türk kahvesi
2si 1 arada neskafe

Afiyet olsun canım 😘 Bizim salcamiz kaşık kaşık yedirir kendini. Sen ucuz kurtulmuşsun iki dilim ekmekle :confused: Yarın icabına bakarsın. Kim bilir belki yağ yaktırır dur bakalım :21:

X