Popüler Konu LenaG ile MasterFit

aslında çok haklısın. beynimize ne dersek o oluyor. hedef gelecek o zaman cuma günü kutlama yapalım biz. etiketle beni de mutlaka

Aaa fitblonde de üzülmüş küstüm almaycam
uzüldüm valla hee
Neyse sonra kuscem şimdi blonde ambition yi alayımda s i d e l y a yı veriyorum Jou Elhan
Ooo sidoşumu da vermen iyi oldu ben ona güveniyorumm fazlasıyla s i d e l y a
Off yaa tabi cumartesi löplöp yiyip pazar günü sikı diyete girerse kendisi tabi geçti benii ne fenadır ooo Ysmnondr
Ama şu Jou'nun üstteki şu üzülmüş tatlı suratına baksana onu görünce koydum o emojiyi
Püü sanaaa
Gidiyorum bütün aşklar yüreğimdeee.....

aslında çok haklısın. beynimize ne dersek o oluyor. hedef gelecek o zaman cuma günü kutlama yapalım biz. etiketle beni de mutlaka

Askin ve tutkunun rengi kirmiziya hosgeldin
Wuuuuuhuuuuuuu...
Ama ben gideyim demedim ki ben seçmedim ki Takımın tamamına yakını haftasonu kaçamak yapıp + çıktı onların suçu artısı en yüksek olan spor cezası alsın

Wuuuuuhuuuuuuu...

Ama ben gideyim demedim ki ben seçmedim ki Takımın tamamına yakını haftasonu kaçamak yapıp + çıktı onların suçu artısı en yüksek olan spor cezası alsın
Asla kaybetmezdim hahahaha 1 2 sefer oldu oda herhalde hatırlamıyorumda hayırlısı be gülümmm hepimize hayırlısı olsunn cuma ya bolca eksiler olalımm tek temennimizz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…