Popüler Konu LenaG ile MasterFit

merhabalar. ben bdv de görüyordum he seni. nickine sempatim var yollarımız şişmandaşlıkta kesişmiş oldu haha
Selam günaydınlar nickim dehşet zaten geçen sene vermiştim kilomuda gene dikkat ediyorum hemen alıyorum yoksa:))
Cuma günü dahq iyi sonuç verir perşembe günü ye ben hep öyle yapıyorum
Takımda değilim ya ara ara kabak yiyorum gene iyi geliyor,hafta sonu malum eşlerle yenince yemekler gelsin kilolar

zaten kimisi için koruması zor mesela ben yılın 2 ayı diyet 10 ayı yemeli içmeli geçiyor hahaha
evet değiştirme efso nick

Genelde ben de etmezdim ama dün 5 ayın sonunda boyle oldu canım ondan pişmanda degilim aslında ilkkez kendimi verdim dün
aslında diyetin özü dengelemek. ben yapamıyorum gidince gidiyor. sabah kaldığım yerden devam etsem yerdim ben de arada. bence güzel de zayıflamışsın MaşAllah arada olur

aslında diyetin özü dengelemek. ben yapamıyorum gidince gidiyor. sabah kaldığım yerden devam etsem yerdim ben de arada. bence güzel de zayıflamışsın MaşAllah arada olur
Evet canım 81 kilodan düştüm leslielerle falan aşırı yoruldum yanii artık hep sekerim düşmeye başladı aralıklı oruca çok zorlanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…