Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bendede aynı zaten çok yiyen bride değilimde hemen alıyorum bende,nick sabit zaten asla değiştirmem nenemle uyumlu olsun dediydim :KK70: :KK70:
ben çok yiyorum işte yemek yemek en büyük hobim :KK70:
tok olsam tatlı yerim tatlı yedim diye acı yerim yerim de yerim :KK70: tehlikeliyim yani. bir de dişime göre iş arkadaşı geldi odaya o benden bir tık çok yiyor düşün halimizi :KK70:
şefimiz erkek adam şok oluyor hiç durmaz mısınız diyor :KK70: o da hiç yemiyor sadece su içiyor

tok olsam tatlı yerim tatlı yedim diye acı yerim yerim de yerim :KK70: tehlikeliyim yani. bir de dişime göre iş arkadaşı geldi odaya o benden bir tık çok yiyor düşün halimizi :KK70:
şefimiz erkek adam şok oluyor hiç durmaz mısınız diyor :KK70: o da hiç yemiyor sadece su içiyor
Bende yaşamak için yiyenlerdenim :KK70: :olamaz: dikkat et o arkadaşına el ele verip yemeyin çok fazla

tok olsam tatlı yerim tatlı yedim diye acı yerim yerim de yerim :KK70: tehlikeliyim yani.
Zamanında bu bendim🤣🤣🤣🤣
bir de dişime göre iş arkadaşı geldi odaya o benden bir tık çok yiyor düşün halimizi :KK70:

Bende yaşamak için yiyenlerdenim :KK70: :olamaz: dikkat et o arkadaşına el ele verip yemeyin çok fazla
yaptık maalesef haha :KK70: ama ben yeme işini durdurdum 2 hafta oldu 3,5 kilo gibi verdim. o da normalde pilates eğitmeni spora başladı yemeyi durduramadı henüz :KK70: başladık ucundan sonu da gelsin inş

X