Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bendede aynı zaten çok yiyen bride değilimde hemen alıyorum bende,nick sabit zaten asla değiştirmem nenemle uyumlu olsun dediydim
ben çok yiyorum işte yemek yemek en büyük hobim
tok olsam tatlı yerim tatlı yedim diye acı yerim yerim de yerim tehlikeliyim yani. bir de dişime göre iş arkadaşı geldi odaya o benden bir tık çok yiyor düşün halimizi
şefimiz erkek adam şok oluyor hiç durmaz mısınız diyor o da hiç yemiyor sadece su içiyor

Bende yaşamak için yiyenlerdenim dikkat et o arkadaşına el ele verip yemeyin çok fazla

ben çok yiyorum işte yemek yemek en büyük hobim
tok olsam tatlı yerim tatlı yedim diye acı yerim yerim de yerim tehlikeliyim yani.
Zamanında bu bendim
bir de dişime göre iş arkadaşı geldi odaya o benden bir tık çok yiyor düşün halimizi
şefimiz erkek adam şok oluyor hiç durmaz mısınız diyor o da hiç yemiyor sadece su içiyor

Bende yaşamak için yiyenlerdenim dikkat et o arkadaşına el ele verip yemeyin çok fazla
yaptık maalesef haha ama ben yeme işini durdurdum 2 hafta oldu 3,5 kilo gibi verdim. o da normalde pilates eğitmeni spora başladı yemeyi durduramadı henüz başladık ucundan sonu da gelsin inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…