Popüler Konu LenaG ile MasterFit

menü yine mükemmel, afiyet olsun
Hayalmin kilosu nasıl görünmüş amaa
81.9 du
hoş geldin, gitme tekrar

Bazen suyun pis attığını gördüm kuzum hem cayda daha guzel oluyo icme suyla
Bizimde burda senede 1 2 kez kokar sular o zaman bende hazır suyla yapıyorum ama genelde Çeşme suyuyla yaparım. Hatta 2 sene önce kokuyordu sular yanlışlıkla kahveyi Çeşme suyuyla yaptım ablam annem ben zehirlenmiştik dikkat etmek lazım

Isteee bakk ne olacağımız belli değil tamam yıkanıyoruz ama o başka hem kızımada hep icme suyuyla etmişimdir yemek halendaha oyle ederim bazen camur aktıği bile oldu arıtma alsamda kiradayız ev sahibi evi nasıl biraktıysam oyle bırakın gibi sözleşme etti taşinırsak keser bizi

Bizimde çamur aktığı bile oldu zehirlenmeme rağmen hala Çeşme suyuyla yapıyorum acılara yürüyor korkmuyorum arıtmaya nedense sıcak bakmıyorum ben ya bi akramızın vardı arıtmadan içtiğim su kokuyordu tiksindim

Hadi yaaa genelde oda iyi degilmiş ama genede markasına göre sanırım bizimkine taksak gene aynı kokar işe yaramazzzz senin diyet nasıl gidiyor

Hadi yaaa genelde oda iyi degilmiş ama genede markasına göre sanırım bizimkine taksak gene aynı kokar işe yaramazzzz senin diyet nasıl gidiyor
İyi gidiyor birazdan detoks suyu yapacağım evde maydanoz dere otu salatalık limon var hepsini koyup blendırdan geçireceğim adet oluyorum ya ağrım var bi şey yapasımda yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…