Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Screenshot_2023-09-27-10-21-48-762-edit_com.android.chrome.jpg

M U T L U Y I L L A R EKÜRİM
:KK200: :KK200: :KK200: :KK200: :KK200: :KK200: :KK200:
Sağlıklı, huzurlu, aşkla yaşanacak çok güzel bir ömrün olsun
B İ T A N E M ...
İyi ki doğdun 🌹❤️🌹

HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir

Son düzenleme:
Maşallah kız saat 10 a kadar 1 litre su içende ne biliyim 😂 evde tuvalet kağıdı kalmaz assdgkl😂😂😂😂
Hahahaha vallahi kalmıyo o degilde damacana yetismiyo 1bucuk hafta 2 damacana bitti nerdeyse yarıladı kocam diyo yetişemiyorum sana bune bitmiyo eksiğin böyle olmazdı içecegin tuttu diyo hahahaahaha genelde pek içmem🤣🤣🤣

Bugün buralara uğrarım canım koşuşturmam çok eve ama hepsini bugün yapmak zorunda değilim 😬 bugün
8 :00 gibi büyük kızı okula birakip 12:45 te okuldan alicam sonra 13:15 gibi ortancayi okula birakicam sonra büyüğü 16:30 gibi kursa götürcem 17: 30 da ortancayi alicam sonrasında
19:00 gibide büyüğü tekrar kursatn alicam ev toplamayı bunların arasında yapmaya çalışacak yapabildiğim kadar
Tamam cnm
Güünnnnoooooooooo🥳🥳🥳
Gunaydinnnn
Çok teşekkürler canım benim hep berabercene güzel yıllarımız olsun sağlıkla huzurla dolu :KK74: :KK200: :KK60:
Mutlu sağlıklı güzel yılların olsun mutlu yaslar
Huu huu :KK49: hepinize günaydın kızlar:KK54::KK36:
Günaydın cnm
:halay: :halay: :halay: :halay: :halay:Halay başı benimdir.😂
Tamam tamam al mendili 🤪😁

Domates salatalık kırmızı kaptanım biber yeşil biber mantar 1 soğan 1 dış sarımsak 2 ceviz 1 kaşık basma peynir 5 zeytin biraz nar ekşisi biraz zeytin yağı karıştırdım tuz atmadım zeytin de tuz var zaten diye mantar biberler sarımsak soğanı hafif yagsiz tavada soteledim öyle ekledim salatama

Domates salatalık kırmızı kaptanım biber yeşil biber mantar 1 soğan 1 dış sarımsak 2 ceviz 1 kaşık basma peynir 5 zeytin biraz nar ekşisi biraz zeytin yağı karıştırdım tuz atmadım zeytin de tuz var zaten diye mantar biberler sarımsak soğanı hafif yagsiz tavada soteledim öyle ekledim salatama
Ooohhhhh tamda doyurucu haaa afiyet olsun bebeğimm aldımm tarifi🤣

X