Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın lar herkese
Kandiliniz mübarek olsun canlar
Dün giremedim misafirlerim vardi menümü yazamadım

Sabah
2 haşlanmış yumurta
Domates salatalık biber

Ogle
5 6 adet üzüm

Akşam
2 küçük biber dolması
2 adet sarma
Yoğurt
Salata
Şu 1.5 litre ancak olmuştu içemedim
7 bin adım yürüyüş yaptım
Bugün sonunda direnmeme rağmen hastalık yakaladı benide
Elhan Elhan @Ozzybal
Afiyet olsun canım 😘 Geçmiş olsun.

Cok guzel ödem attırır bu menü.

Afiyet olsun

Muhakkak gel, burası en etkili kilo verme yeri, ben de kendim yapabilirim diye aylarca bekledim, boşuna beklemişim

Afiyet olsun

Maşallah, azmine bayılıyorum🧿
Teşekkür ederim kaptanımm hemde çok guzel attı ödem🥲🥲 şimdi gidip maydanoz smoothiemi içiyorum sonra kahvaltı aşırı acıktım

Beş yıldızlı oteldeyim tatlım fabrikadan beter dermişim 😁 şaka bir yana ağır bir işim yok ama yine de gecedeyken uykusuzluk gunduzdeyken oturtmamak yoruyor
Hadi yaa epey yorucu bi otel normalde kolay geldin canımm işten çikıcaktın memurluğu kazanmıştın galiba neoldu

Hoşbuldum teşekkür ederim

Hoşbuldum fulyacim nasılsın görüşmeyeli

Merhabalar hoşbuldum ☺️

Merhaba hoşbuldum yarın tartı fotoğrafi atarım inşallah duellolari severim 😉

Çok haklısın abla bugün biraz yogundum cocuklari okula getir götür ordan al kurslara götür birde yarın misafirim var ona hazırlık yaptım şuan ayaklarım bende değil sanki😂 20 Bin adımı görmüşüm 🙈
Hadi bismillah diyelim🥰
Ben olduğum sürece kolay kolay pess edemezsinn hazır başlamışkennn:KK6::KK6::KK6::KK71::KK71: kız yoğurtlu kabak ve salatalıklı yedim nasıl acıktım şuan ama yemeyecem bu kabak işi hiç bana yaramıyo yani yaramıyor derken aşırı acıkıyorum gözüm dönüyo 1 güne bi deneyeyim dedim neler olcak
Bigünde yumurta diyetine başlıcam onuda 1 gün etcem🤣🤣🤣
Sen benim en güzel motivasyon kaynağımsın bana olan inancınla daha da çok azimlenip hevesle ve sıkılmadan bkmadan devam ediyorum bu sürece iyi ki tanımışım cnm jooouummm:KK19::KK60:
Cok guzel ödem attırır bu menü.

Afiyet olsun

Muhakkak gel, burası en etkili kilo verme yeri, ben de kendim yapabilirim diye aylarca bekledim, boşuna beklemişim

Afiyet olsun

Maşallah, azmine bayılıyorum🧿
Canimmm kaptaniiimm bu hafta ayırdılar bizi ama olsun bilirim ki vermiş olduğum kg lira seviniyorsun cansin😍💪✌️❤️
Günoooooo aşk kadin💕
:KK76:Gunaydin herkese:KK76:
Günaydın yeni taze kaptaniçemmm :KK54:
İzlerken Jou Jou gözümde canlandı :olamaz: diyet, kür deyince aklıma o geliyor napim:ıslık:
Benimdeeee:KK48::KK70:
Cümleten koskocaman günaydınlar hanımlar :KK200: :KK200:
Günaydiiinnn ablacim💕
Yaaaaa hahahahahahahah krize girdiiimmmm bunu görmuştüm ama hiç kendime avutmamıştımm haha utandımm🙈🙈
Utan kürcü kadın🤣
Teşekkür ederim kaptanımm hemde çok guzel attı ödem🥲🥲 şimdi gidip maydanoz smoothiemi içiyorum sonra kahvaltı aşırı acıktım
Demek guzel attı haaa bide şimdi maydanoz smoothiemi içeceksin hemen yapicam :KK8::KK30:

share_1695707769396.jpg
Durum buymus yuzlestim sabah
Hadi bakalım bismillah

Hadi bismillah diyelim🥰

Sen benim en güzel motivasyon kaynağımsın bana olan inancınla daha da çok azimlenip hevesle ve sıkılmadan bkmadan devam ediyorum bu sürece iyi ki tanımışım cnm jooouummm:KK19::KK60:

Canimmm kaptaniiimm bu hafta ayırdılar bizi ama olsun bilirim ki vermiş olduğum kg lira seviniyorsun cansin😍💪✌️❤️

Günoooooo aşk kadin💕

Günaydın yeni taze kaptaniçemmm :KK54:

Benimdeeee:KK48::KK70:

Günaydiiinnn ablacim💕

Utan kürcü kadın🤣

Demek guzel attı haaa bide şimdi maydanoz smoothiemi içeceksin hemen yapicam :KK8::KK30:
Günaydın canımcım :KK200:

X