Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hadi bismillah diyelim🥰

Sen benim en güzel motivasyon kaynağımsın bana olan inancınla daha da çok azimlenip hevesle ve sıkılmadan bkmadan devam ediyorum bu sürece iyi ki tanımışım cnm jooouummm:KK19::KK60:
Canimm benim bende iyiki tanımişım seniii hedefine ulaşana kadar yaninda olacağımm😘😘 bak göreceksin iyiki pes etmedim diyeceksin😍😍
Canimmm kaptaniiimm bu hafta ayırdılar bizi ama olsun bilirim ki vermiş olduğum kg lira seviniyorsun cansin😍💪✌️❤️

Günoooooo aşk kadin💕

Günaydın yeni taze kaptaniçemmm :KK54:

Benimdeeee:KK48::KK70:
🙈🙈
Günaydiiinnn ablacim💕

Utan kürcü kadın🤣
🙈🙈
Demek guzel attı haaa bide şimdi maydanoz smoothiemi içeceksin hemen yapicam :KK8::KK30:
Dun aksam yemeği sayesinde bide ondan önce maydanozu içince sanırım.bi atmışız 🙊🙈🙈 dün sabah içmeyi unutmuştum ama bugün kociş gelene kadar içtim sirkeli suyuda içtim yarımsaat sonra kahvaltımı ettim gözüm canlandı🤣

Canimm benim bende iyiki tanımişım seniii hedefine ulaşana kadar yaninda olacağımm😘😘 bak göreceksin iyiki pes etmedim diyeceksin😍😍

🙈🙈

🙈🙈

Dun aksam yemeği sayesinde bide ondan önce maydanozu içince sanırım.bi atmışız 🙊🙈🙈 dün sabah içmeyi unutmuştum ama bugün kociş gelene kadar içtim sirkeli suyuda içtim yarımsaat sonra kahvaltımı ettim gözüm canlandı🤣
Haftaya 59kg Mu görecez simdi joouuuu

Buakşama da son 1tane kabağım kaldı deneyeyim 🤣🤣 Efenin_Annesi Efenin_Annesi
Bende yapacam sus 🤭😁
Yok kizzzz 59za yolum çookk 66 dayım şuan🤣🤣🤣🤣cuma ya 65 olurum
Bu hırsla 2 haftaya 59 olur benim joouuum❤️
Kızlaarrrr mevlid kandiliniz mübarek olsunn🥰🥰
Saolasin cnm bnm 🙏
Eyvah eyvahhh iç savaş çıkacak az kaldı :olamaz::olamaz:
Hanım ablacım öyle oluyordu vallahi elhanim kaptanım toparladi😄🤣
Sıcak çikolata gibi eritirim ben :21::21:
İnşallah kuzucum ya :dua: Puzzle gibi olduk , birinin eksikliği hemen belli ediyor.
❤️❤️❤️
Günaydın kızlar kandiliniz mübarek olsun 💐🥰
Günaydın kuzum Amin 💙🍃

Bende yapacam sus 🤭😁

Bu hırsla 2 haftaya 59 olur benim joouuum❤️

Saolasin cnm bnm 🙏

Hanım ablacım öyle oluyordu vallahi elhanim kaptanım toparladi😄🤣

❤️❤️❤️

Günaydın kuzum Amin 💙🍃
Sustummm🙊
Nebileyim olurmuyumm bazen kaçamak oluyo bana 6lara inince bi duruldum zaten bide bünyem alışık değil hemen vermeye kuzum bi tuhaf oluyorum 5 senede ilkkez 6lara indim😅🥺🥲

20230926_104419.jpg

Kahvaltım sibel_84 sibel_84

X