Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sevgili arkadaşlar pazartesi kontrol bildirimlerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum. :KK68:
Kaptanlar arası yarismada Mavi Takım Kaptanı Ozzybal Ozzybal 100 gr farkla transfer hakkını kazanmıştır. Tebrikler kaptanım. :sampiyon:Kirmizi takımdan bir yarışmacıyı kendi takımına dahil edip kendi takımından bir yarışmacıyi da rakip takıma transfer edebilirsin.
Masterfit Yarışması 84. Etap15.0918.09FarkYüzde
Kırmızı Takım
Jou Jou KAPTAN66.566.8+0.3
@Bls6167.267.6+0.4
Zeytur Zeytur 95.2X
DeryaOnDiet DeryaOnDiet 77.3577.350
zeyneppk zeyneppk 78.478.5+0.1
Tempus Tempus 87.688.1+0.5
s i d e l y a s i d e l y a 68.670.0+1.6
Lavinia_98 Lavinia_98 68.2X
Mavi Takim
Ozzybal Ozzybal KAPTAN73.373.2-0.1
@Efenin_Annesii102.4izinli
Mthn83 Mthn83 81.881.4-0.4
sibel_84 sibel_84 76.9576.7-0.25
Hayalkuran Hayalkuran 78.979.3+0.4
1 1artiikizanasi 82.8X
TemelinSafinazi TemelinSafinazi 70.6570.6-0.05
HAZIRLIK BÖLÜMÜ
@ gezegenfeza gezegenfeza 87.787.6-0.1
Lonely single girl Lonely single girl 65.4566.25+0.8
60kiloyum 60kiloyum 82.8X
Pazartesi gününün cizelgesi

uzun zamandir aklimdaydi yeme bozuklugu uzmaniyla konusmak.
Simdi soyle onerilerde bulundu. Oncelikle fazla yemenin stresten kaynakligini kabul etmemiz lazim dedi. Ve ilk adim olarak stresi azaltmak icin vucudumuzdeki kaslari duzenli olarak gevsetmemiz lazimmis.
asagdaki videoyu gunde bir kez ama gun icerisinde hava kararmadan yapmamiz lazim, hergun en az 3 ay boyunca:

ve hergun gece uyumadan once su video yapilacak: (bunun turkcesini bulamadim, autogenny schultza teknigi diye aratabilirsiniz.

Bu videolarin yani sira, diyetisyen listesi veya herhangi bir saglikli yeme listesine adim adim basliyoruz. Mesela ilk 3 gun sadece kahvaltimizi olmasi gerektigi gibi(listeye uygun veya bize uygun ama saglikli olarak) yiyyoruz. sonra buna ogle yemegini ekliyoruz, sonra aksam yemegini ama adim adim.

Bilgi verdiğin için çok sağol canım benimm
Bende tokken bile sürekli yemek yeme isteğim oluyorr ama kendimi kahvelerle istahımı kesmeye çalışıyorumm

Simdi soyle onerilerde bulundu. Oncelikle fazla yemenin stresten kaynakligini kabul etmemiz lazim dedi. Ve ilk adim olarak stresi azaltmak icin vucudumuzdeki kaslari duzenli olarak gevsetmemiz lazimmis.
asagdaki videoyu gunde bir kez ama gun icerisinde hava kararmadan yapmamiz lazim, hergun en az 3 ay boyunca:

ve hergun gece uyumadan once su video yapilacak: (bunun turkcesini bulamadim, autogenny schultza teknigi diye aratabilirsiniz.

Bu videolarin yani sira, diyetisyen listesi veya herhangi bir saglikli yeme listesine adim adim basliyoruz. Mesela ilk 3 gun sadece kahvaltimizi olmasi gerektigi gibi(listeye uygun veya bize uygun ama saglikli olarak) yiyyoruz. sonra buna ogle yemegini ekliyoruz, sonra aksam yemegini ama adim adim.

Paylaşım yapsam bunu diğer grupta sıkıntı olurmu?

Sevgili Arkadaşlar,
Cuma tartı bildirimlerimizi yarın zamanında paylaşmanızı hatırlatır hepinize bol eksili bir gün dilerim. :dua: ❤️💙
Masterfit Yarışması 84. Etap15.0922.09FarkYüzde
Kırmızı Takım
Jou Jou KAPTAN66.5
@Bls6167.2
Zeytur Zeytur 95.2
DeryaOnDiet DeryaOnDiet 77.35
zeyneppk zeyneppk 78.4
Tempus Tempus 87.6
s i d e l y a s i d e l y a 68.6
Lavinia_98 Lavinia_98 68.2
Mavi Takim
Ozzybal Ozzybal KAPTAN73.3
@Efenin_Annesii102.4
Mthn83 Mthn83 81.8
sibel_84 sibel_84 76.95
Hayalkuran Hayalkuran 78.9
1 1artiikizanasi 82.8
TemelinSafinazi TemelinSafinazi 70.65
HAZIRLIK BÖLÜMÜ
@ gezegenfeza gezegenfeza 87.7
Lonely single girl Lonely single girl 65.45
60kiloyum 60kiloyum 82.8
Ysmnondr Ysmnondr 88.6

Tatlım yurt dışında diyetisyenler kahvaltı menüsünde neler tavsiye ediyor :confused:

X