Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ya bence tam sanat eseri .
Tebrikler..

Gelmisken de menumu yazayım. Bugün herkes evde ve hasta idi , ben de yorgun tabi. Tabi tuhaf geçti yeme içme.

Sabah 10
2 kepçe tavuk çorbası
Bi kase mantar sote
1 Dilim ekmek

Ara
Bi dilim ince kek
2 kurabiye

Bi elma

Aksam 17.00
Biraz mango
Bi avuç kadar kabak ve ayçiçek çekirdeği

Spor yok
Şu 1.5 litre

Spor daha yapamam bugün sanırım. Havalar soğuk hala burada unuttum sanırım ağrıyor vücudum.

Tebrikler..

Gelmisken de menumu yazayım. Bugün herkes evde ve hasta idi , ben de yorgun tabi. Tabi tuhaf geçti yeme içme.

Sabah 10
2 kepçe tavuk çorbası
Bi kase mantar sote
1 Dilim ekmek

Ara
Bi dilim ince kek
2 kurabiye

Bi elma

Aksam 17.00
Biraz mango

Spor yok
Şu 1.5 litre

Spor daha yapamam bugün sanırım. Havalar soğuk hala burada unuttum sanırım ağrıyor vücudum.
Afiyet olsun hanimcim. :KK60: Evdekilere geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.

Tebrikler..

Sabah 10
2 kepçe tavuk çorbası
Bi kase mantar sote
1 Dilim ekmek

Ara
Bi dilim ince kek
2 kurabiye

Bi elma

Aksam 17.00
Biraz mango

Spor yok
Şu 1.5 litre

Geçmiş olsun tatlım 🌺🌼🌺 hasta olunca her şey şaşıyor tabi afiyet olsun 💜

Limoni026 Limoni026 nerdesin kuzu :KK17:
@MAKE UP_ bacı ayarlarimla oynuyor. Yeni resetlemiştim oysa ki :KK14:
Bugün eşimle şehir dısında araç plazalarında geçirdik günüü.. Eğer başarabilirsek ve hatta bulabilirsek yeni bir araba alacağız.. O yüzden buralara çok bakamadım.. Haliyle bugün dışardan beslendim.. Ama fazla bir şey kaçırmadım merak etmeyinn🤣🤣

Bugün eşimle şehir dısında geçirdik günüü.. Eğer başarabilirsek ve hatta bulabilirsek yeni bir araba alacağız.. O yüzden buralara çok bakamadım.. Haliyle bugün dışardan beslendim.. Ama fazla bir şey kaçırmadım merak etmeyinn🤣🤣
Harikasın canım dışarıda insan hepsini yemek istiyor :))) 😘😘😘 inşallah bulabilirsiniz istediğinizi 🌺🌺🌼🌼

Harikasın canım dışarıda insan hepsini yemek istiyor :))) 😘😘😘 inşallah bulabilirsiniz istediğinizi 🌺🌺🌼🌼
Karbonhidrat aldım tabiii ama minimum seviyede.. Yarın tartı gününde kılomu koruyorsam ne mutlu diyecegım.. Bu hafta çok iyi geçmedi çünkü:bicak: Ay canım inşallah ama sıfır araç yok piyasada. Umarım bulabilirizzz:dua::dua::dua:

X