Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçmiş olsun. Mikrop mu kaptin noldu? Sağlıklı ol keyifle zayıfla. Öyle deme kuzum.
Dün gece 11 de ishal kusma oldu. Gece 3 de acile gittim. Tüm gün yattım arada ateşim çıkıyor. Şuan yoğun halsizlik var ama iyiyim. Yemeden içmeden tiksinmis durumdayım. Bir süre böyle gitse keşke
Hastayken bile zayıflamayı düşünüyorum 😭

Allah kolaylık versin her mesleğin kendine özgü zorlukları var para kolay kazanılmıyor canım. Merak ettiğim bir husus vardı makeupcim. Mahsuscuktan yaralanmaları da size mi yaptırıyorlar ?
Evet ☺️ 6055E02B-FA20-4927-8025-8236A1103B6A.jpeg

Dün gece 11 de ishal kusma oldu. Gece 3 de acile gittim. Tüm gün yattım arada ateşim çıkıyor. Şuan yoğun halsizlik var ama iyiyim. Yemeden içmeden tiksinmis durumdayım. Bir süre böyle gitse keşke
Çok geçmiş olsun🌺🌺🌼🌼 zayıflamak için hiç hasta olmamıza gerek yok sadece birazcık motivasyon 🤗

Çok geçmiş olsun önce sağlığını düşün bırak diyeti şuan ishal tehlikeli su kaybediyorsun

X